Autor Zpráva
pmasarik
Profil
Zdravím
Rád by som počul nejaký názor na nový dizajn pre jednu strojársku firmu.

Nefunkčná ukážka je tu: http://www.pmasarik.info/ukazky/lukro/
Railbot
Profil
Graficky je to průměr. Použitelnosti ubližuje vyhledávání, které není nijak uvedeno, jen pole a tlačítko s lupou. To nestačí. Postrádám klikací logo.

Autorem jsi ty nebo www.armin.sk?
pmasarik
Profil
Ďakujem za prvé postrehy, idem poopravovať.
Grafika má byť jednoduchá, lebo tam budú chodiť ľudia hlavne pre strojárske informácie.

RE: autor som ja, armin mi mal s tým pomáhať preto bol v kóde, ale dnes odmietol a zabudol som ho zmazať.
tiso
Profil
pmasarik príliš strohé - prázdna hlavička, chýba tam nejaké heslo...
pmasarik
Profil
no nejaký slogan by som tam aj ja rád dal, ale firma nejako žiadny nemá :(
tiso
Profil
pmasarik tak to ho bude musieť niekto vymyslieť - v núdzi stačí: "strojné zariadenia pre potravinársky priemysel"

ešte dodám:
-každý link by mal mať nejaký hover efekt
-prečo majú jazykové verzie v hovery zelenu farbu? Nikde inde zelená farba použitá nie je...
pmasarik
Profil
tiso dobrééé

skúsim to tam dať aspoň dokým si nevymyslia svoj, nech to nie je také prázdne. Teda ak nie si proti...
A prečo zelená? lebo sa mi to zdalo až moc modré a chcel som to nejako oživiť, ak bude viac ludí proti zruším to...
tiso
Profil
pmasarik kľudne použi, neviem či to vydrží dlhšie ako prvú konzultáciu s klientom...
Keď chceš použiť inú farbu, tak nie len na jeden prvok, ale rozumne na viacero miest...
pmasarik
Profil
Skúšal som tú zelenú dať aj na nadpisy, ale nesedelo mi to tam tak som to zrušil. Už aj aktívny jazyk je šedý :-)
A ten slogan sa mi tam tiež nedarí nejako umiestniť tak ho tam nedám, lebo to všade prekrýva tú vodotlač a nevyzerá to dobre.
bojars
Profil
... lebo sa mi to zdalo až moc modré...

Tak sosni z tej šedozelenej, čo je v prírube čerpadla, odstupňuj si svetleší tón pre ten "vodoznak" medzi nadpisom a logom (že tam niečo je som si všimol až potom ako som prečítal príspevky tohoto threadu a skús tú "šedozelenú" použiť niekde v texte... ináč "modrá je dobrá"...
Petr Tichý
Profil
btw. ono je slovensky správně nebo resp. spisovně "hovnocuc"? .) (jen dotaz, opravdu nevím)
bojars
Profil
Petr Tichý je to hovorový ekvivalent slovného spojenia "fekálne vozidlo" (okrem iného).
pmasarik
Profil
:-) aspoň že som vás trochu rozveselil hovnocuc ste tu už dávno nemali... (inak je to tam len tak lebo ešte neviem čo tam bude vložené, nemám ešte žiadny obsah ani podklady)
Petr Tichý
Profil
bojars

Tak to asi vím ne .) Já bych tomu také neřekl jinak, ovšem na webu bych hledal synonymum.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0