Autor Zpráva
art4web
Profil
Ahoj, tak tu znova otravujem :)
Ako ste tu písali ze je to sice pekny ale nezaujímavý design, pokúsil som sa znova do toho pustiť a vytvoriť niečo živšie, osobnejšie a zaujímavejšie. Bol by som rád, keby mi napíšete či sa mi to podarilo, príp. ako sa vám to páči a ako na vás design pôsobí.
Dakujem grafický návrh
art4web
Profil
nikto nemá žiadny názor?
Petr Tichý
Profil
Je těžké udělat takovýto portál aby byl krásný, jako portfolio webdesignéra .)

U mě o maličkatý kousek vyhrává předchozí design. Teplejší a příjemnější barvy.
Joska
Profil
Osobně mi 3 jasné a zářivé barvy přijdou moc. A ta oranžovo-červená mi přijde možná až příliš agresivní - nemůžu udržet pozornost na hlavní části stránky. Jinak se mi ale líbí moc, jednoduché, přehledné.
Tomkorp
Profil *
Me se libi ten prvni. U toho druheho se mi nelibi barvy.
art4web
Profil
Petr Tichý
Ano je ťažké, ani som nepredpokladal že to bude také. Musí zaujať, ale zase aj byť trocha konzervatívny. Najlepšie je nájsť priemer :)
Tomkorp
Myslím, že ten prvý design je už zamietnutý, ale ešte uvidím.
Joska
Ďakujem, tie farby skúsim pozmeniť na menej výrazné, alebo žiadne? :)

Ale ešte píšte kritiku ďalej, dakujem
mates
Profil
je to dobre , lepsi jak ten minuly akorat nemuzes davat rovnou oranzovy text na bile pozadi...spatne se to cte....!!
Petr Tichý
Profil
art4web
Představoval bych si, že vemete ten přechchozí návrh. "Teplý" a příjemný nádech ponecháze. Zjemníte přechody a zvýrazníte více důležité prvky. Tady trochu více kontrastu neuškodí. V první řadě přehlednost a použitelnost. V tom je minulý jednoznačně lepší.
art4web
Profil
Vidím že každý má iný názor :) Ale aj tak, zákazník si vybral už tú farebnú variantu, takže idem ju "doladiť" do detailov. ďakujem za všetky vaše názory
tozi
Profil
no zaujímave ale farby sa mi zdajú také ťažkopádne,pôsobia zlým dojmom neviem ako to inak napísať.inak celkom spoko
simonek
Profil
hlavička je dobře graficky vyřešená ale od ní dolů se s barvami "nic neděje". já bych obarvil spodek nebo oDbarvil hlavičku.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0