Autor Zpráva
dj-kanec
Profil *
Dobrý den chtěl bych ohodnotit tento web jak obsahem, jak designem i zdrojový kod všechno na něm. Nejsem žádnej profesionál ale začátečník z weby ale proto chci aby jste se podívaly a ohodnotily tento weby obashově, graficky i ve zdroji. Odkaz: www.dj-kanec.tym.cz Děkuji za ohodnocení.
Sk8man
Profil
řekl bych že to není špatný výtvor. hodnocení 5/10. Jenom vylepší logo webu takhle je to strašně amaterský. Zruš hover u počítadla a ikonek. a zdroj už je mnohem lepší ten se ti na tom webu asi poved nejvíc.
Manq
Profil
hover bych změnil kompletně, pravda, hlavička je hrozná, vytvoř si nějaký logo, pár minut v Photoshopu.
DoubleThink
Profil *
Jenom aby byl diskutující v obraze - dj-kanec a Sk8man mají stejnou IP.

O grafice stránky se toho mnoho povědět nedá, anžto tam není nic, co by takto šlo nazvat. Odkazy nefungují.

Jenom otázka: čím generujete ty výplňové texty? - docela kvalitní, umí to odkazy a ani řeky to nedělá.
HonzaH2
Profil
Ve FireFoxu vůbec neni vidět ten datum co máš nahoře
DoubleThink
Profil *
2 Sk8man aka Sedr TV aka SPRD aka Faly aka Fily aka SRPD aka 1WEB aka Link aka luk aka dida aka bigfotbal aka denny aka DJ TLAMAČ aka FIX aka click aka Hoky aka Sparta aka EgYpT aka johny aka wz aka Saspark aka bck aka Sedrák aka luis aka linkin aka Team Linkin aka dead aka filmman aka dj-kanec a aka ycsyxcyxcxycyxc:

Schizofrenie se dnes dá už docela spolehlivě léčit nebo utlumit léky - Jestli ti připadá normální se v každém svém threadu bavit se svými dalšími čtyřmi "já", tak je něco v nepořádku.
Takovéto aktivity by mohly být některými moderátory vnímány negativně a mohl bys být taky penalizován.
habendorf
Profil
DoubleThink: Jenom otázka: čím generujete ty výplňové texty? - docela kvalitní, umí to odkazy a ani řeky to nedělá.

LOL, thumbs up :o))
Railbot
Profil
Identit není nikdy dost :))
Juros
Profil *
Když přeskočím úvahy o tom, že si někdo na diskuzích baví sám se sebou, tak bych k webu něco podotkl.

Obsah webu ?
No některé věty nechápu. Nic co by se jich podotklo psát nebudu žádný jména žádné fotky. A já budu vystupovat jako Anonym.

ale přitom...

Pomsta je sladká ať se o ní dozví každej co tuhle stránku uvidí ať každej ví že tamti dva negramoti jsou negramoti.

Jinak takový web je Imho zbytečnost, ovšem každý si může udělat web o čem chce.
Design se mi moc nelíbí, ale na začátečníka řekněme uchazející.

Nevím co poradit, netuším jakým směrem by se web měl ubírat, ale mstít se vytvořením webu, který by třeba i nějak škodil, mi taky nepadlo do oka .. :-)
goodmienweb
Profil *
plne kritizujte tento web: www.goodmienweb.ic.cz
a este jedna otazka poradte mi ako mam vylepsit tu hlavicku mojej stranky lebo tomu nemohu prist na kloub... :-)
Plaváček
Profil
goodmienweb

Asi by sis měl založit vlastní vlákno.
Fingon
Profil

2 Sk8man aka Sedr TV aka SPRD aka Faly aka Fily aka SRPD aka 1WEB aka Link aka luk aka dida aka bigfotbal aka denny aka DJ TLAMAČ aka FIX aka click aka Hoky aka Sparta aka EgYpT aka johny aka wz aka Saspark aka bck aka Sedrák aka luis aka linkin aka Team Linkin aka dead aka filmman aka dj-kanec a aka ycsyxcyxcxycyxc:


Tak to je hustyyy. humus.. :-O

A ze nevi, ze se mu loguje IP pri kazdem poslani prispevku ba dokonce prijiti na stranku ukazuje gor na amaterismus prvni kategorie. :-D ale jinak je to fakt chudak.. Jestli je to sranda tak to beru ale jestli to mysli vazne tak je to humus a lituju ho..

Edit: jak sem si precetl to na jeho webu, tak musim konstatovat ze to v hlave nema naprosto v poradku!!! Myslim ze psycholog nebo leky budou dost potreba..
ash721
Profil
dj kanec: Máš to hustý!
Sk8man: Změň hovery, tohle mi tam nesedí.
Sedr TV: Je to takový suchý, chtělo by to oživit!
SPRD: Nemělo by to být víc domodra?
Faly: Nemělo by to být víc do žluta?
Fily: Neber to osobně, ale to snad nemyslíš pravda!
SRPD: Zač mě trestáš?
1WEB: bombaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!
Link: Nemáš už nějaký statistiky? Jestli ta pomsta jako vyšla?
luk: Máš to tam fakt jako hustý.
dida: Jen jsem tak nakouk, dobrý, dávám za jedna!
bigfotbal: nemáš to ve firefoxu nějaký posunutý?
denny: ten zdroj.. ten zdroj.. poved se ti, gratuluju.
DJ TLAMAČ: Ty se do toho nepleť!
FIX: Jako tak todle je good. fakt.
click: To je otřes! web z roku raz dva!
Hoky: Co to sem házíš!???
Sparta: Jó sparta!
EgYpT: Hele jako nechci nic říkat, ale nefungujou ti tam wodkazy woe.
johny: Vstáávej.... Vstáááávej!!
wz: Ty seš ten wz?
Saspark: Hele a kolik todlecto stojí, dybych chtěl taky takovýdle stránky?
bck: Hm dobrý, a už jsi viděl můj web melodie na mobil?
Sedrák: Ty drž hubu!
luis: Hodil bych tam víc kontrastu.
linkin: Na všech stránkách máš stejný title!
Team Linkin: Chybí ti tam title.
dead: Hezký.
filmmana: Hnusný.
ycsyxcyxcxycyxc: Cože?
Morasino
Profil
Tak to je drsný.Dobrej seznam.:-))))
aranes
Profil
Tak toto je sila :D Ale som sa nasmial :D
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0