Autor Zpráva
pan X
Profil *
Zdravím,
rád bych slyšel kritiku na web tento web. Spíše než kritika designu mne zajímá použitelnost, přehlednost, funkčnost apod., popřípadě co vylepšit, co přidat nebo odebrat.
Za každý slušný názor předem děkuji ;).

Díky moc, pan X
Peca
Profil
Ten první odstavec je výsměch. Propagace jenom na této diskuzi je nehorázná...
V odběru novinek nevidím textbox a odhlásení je ještě horší.
Menu bliká na každé stránce.
Knopi
Profil
pan X: Nechápu proč na hlavní stránce píšeš "Již 4 000 přístupů! + článeček". Řekl bych, že to nikoho zajímat nebude. Takže bych to určitě vyhodil.

Odběr novinek - moc použitelný není - rozhodně se netváři jako formulářové pole, mrkni sem http://www.plavacek.net/formulare/ .

Web je vcelku přehledný, našel jsem co bych jako případný návštěvník hledal, ale rozhodně není tvůj webík použitelný pro nějakým způsobem handicapované uživatele. tím chci říct, že tabulkový layout + flashová blbůstka dle mého názoru není dobrou volbou. Nemají pražádnou šanci se tam orientovat. Design neurazí... upřímně to žádný zázrak není, ale nějaké fotky se vyvedli. :o)
pan X
Profil *
Re: Peca

První odstavec jsem odstranil, odběr novinek také.
To že menu "bliká" jsem nepochopil :o/.


Re: Knopi

První odstavec jsem odstranil, odběr novinek také.
Co se týká tablukového layoutu a nicmocového designu - web mám jen tak pro zábavu a nezamýšlím s ním velké plány.

Pecovi i Knopimu děkuji ;)
Peca
Profil
To že menu "bliká" jsem nepochopil :o/.
Pardon, ne menu, ale hlavička.
Prostě když kliknu na jakýkoliv odkaz, tak se znovu rozjede ta flashová animace. Stačilo by jednou, ne na každé stránce.

Ještě mě tak napadlo... Co tak použít něco jako http://www.huddletogether.com/projects/lightbox2/ ? Je docela nepohldné klikat v prohlížeči zpět, když si zvětším fotku.
pan X
Profil *
Re: Peca
Jo, už chápu :).
Flash by tedy stačil jen na hlavní straně :/. Tak jo, dík ;)
Knopi
Profil
pan X: Jasně, pro zábavu. :) To, ale vůbec nevadí, vše co je na webu, jak píšeš, slouží pro potřebu tvým návštěvníkům a měl bys tedy obsah zpřístupnit všem bez ohledu na jejich vybavení apod. Nevšiml jsem si, že jsi to dělal ve frontpage, takže proto ty tabulky..., doporučuji nastudovat mocné css, nevíš oč přicházíš. :)
Plaváček
Profil
pan X

Flash by tedy stačil jen na hlavní straně :/.

Upřímně řečeno, ten flash bych oželel. Kdyby tam vůbec nebyl, nic hrozného by se nestalo. Možná by celý web byl mnohem přívětivější.

Některé fotky jsou moc pěkné.
pan X
Profil *
Re: Plaváček

Rovnou vyhodit? No, můžu to zkusit, jak to bude vypadat ;)
159
Profil *
no já nevim...
J
Profil *
Flash opravdu ruší, uvěřte!
Titulky pod náhledovýma fotečkama - chtěly by levé odsazení, nebo na střed.
U některých fotek nenahrány velké (Požadovaný dokument nebyl nalezen...)
Plaváček
Profil
pan X

Mimochodem, nemáš po ruce nějaké pěkné fotky pražských památek?
159
Profil *
Plaváček:

mám, jaký je tvůj e-mail?



J:
U některých fotek nenahrány velké: Torchu jsem si hrál se složkama... Doladím to ;)
oogi
Profil
V IE se mi ten flash na úvodní stránce vůbec nezobrazí, v Mozille se zase divně zobrazují ty linky kolem náhledu fotografií.
Flash bych úplně zrušil a taky bych v tom obrázku zrušil průhlednost těch obdélníků.
Šedé pozadí ankety taky nic moc, dal bych tam bílou.
Při najetí na náhled fotky bych dal nějaký efekt.
pan X
Profil *
Lidičky, co na to říkáte teď http://www.bestak.cz

Všechny fotky by měly běhat, flash jsem odstranil, obsázek bude klikací a menší.
Co vy na to?
ax123
Profil
Jako web to vypadá, celkem dobře, ale pokud hledám obrázek použiju radši google
habendorf
Profil
159: mám, jaký je tvůj e-mail?

http://www.plavacek.net/kontakt.php
pan X
Profil *
zmenšil jsem logo
pan X
Profil *
a už je klikací
J
Profil *
ještě raz - Titulky pod náhledovýma fotečkama - chtěly by levé odsazení, nebo na střed.
pan X
Profil *
Re: J
mrknu na to ;)
Dingo
Profil *
Nelibi se mi logo, videl bych jej mozna ohranicene, ci jine pismo - decentnejsi.
Fotografie bych asi nedaval to tabulky bez spodku a horejsku, je to takovy otevreny...
Jeste bych mozna fotky nechal otevirat v nejaky spešl galerii. jako ze by se oterela v plnym formatu a po kliku na ni by se skocilo na dalsi nebo tak neco. galerii je hrozne moc...
Ale jinak je to smysluplny. :-)
Dingo
Petr Tichý
Profil
Tim nápisem si to zkazil. Dej tam nějakou fakt pěknou fotku a nadpis dej někam do rohu decentní černý nebo bílý. Né takto.
otázek
Profil *
pan x: ty fotky jsou tvoje vlastní? opravdu je to zadarmo? opravdu nenabízíš někde stažené fotky? to že tam neni vodoznak ještě nic moc nezmamená..
Bubák
Profil
otázek
A co chceš slyšet? Na úvobní stránce webu to je celkem jasně napsané.
pan X
Profil *
otázek
Jo, fotky jsou moje vlastní. Opravdu nenabízí,m někde stažené fotky a opravdu je to zadarmo pro každého. ;)
lelek
Profil *
mno... :/
pan X
Profil *
lelku, co myslíš tím mno... :/ ?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0