Autor Zpráva
Acci
Profil
Chtěl bych poprosit o zhodnocení mého osobního webu na adrese acci.cz.
Děkuji.
souki
Profil
Přidal bych do menu nějaký hover... Takhle působí levá strana hodně jednoduše..
DJ Miky
Profil
Také se přimlouvám za hover v menu a i u odkazů.

Co přesně má znamenat věta „použitý na jiných webech je v přípravě“ na stránce o RSS Aeolus? Nemá tam být spíše „použití“?
Marty
Profil
Logo je zajímavé, nápadité. Příliš se mi nelíbí font použitého písma, ale to může být jen subjektivní dojem.

Ohlídej si používání pevných mezer a správné pomlčky dle typografie.

Poděkování bych možná naformátoval jako seznam (konkrétně seznam definic).

Výborná znalost redakčního systému WordPress (i multiuživatelská verze WordPress MU), dobrá znalost systémů RS2, Lucid CMS, phpRS, Textpattern, - ta čárka se tam již nedělá a za trojtečkou by měla být mezera.

Podívej se na stránky s vypnutými styly, logo vypadá trochu rozervaně.

A nejsem si jistý, jak moc zapadá postavička ze South Parku do konzervativnějšího designu stránek.

Jinak je web jednoduchý a příjemný na používání.
Acci
Profil
Co přesně má znamenat věta „použitý na jiných webech je v přípravě“ na stránce o RSS Aeolus? Nemá tam být spíše „použití“?
Samozřejmě že má ;)

Příliš se mi nelíbí font použitého písma, ale to může být jen subjektivní dojem.
V CSS mám nastaveno font-family: sans-serif, tedy se použije defaultní bezpatkové písmo.

Ohlídej si používání pevných mezer a správné pomlčky dle typografie.
Jo, na to jsem trochu zapoměl text prohnat přes Texy nebo CSText.

ta čárka se tam již nedělá a za trojtečkou by měla být mezera.
A já jsem si právě myslel, že tam ta čárka být má. Díky, opravím to na webu i v hlavě.

Podívej se na stránky s vypnutými styly, logo vypadá trochu rozervaně.
Asi ho vložím jako obrázek v CSS.
MichalekII
Profil *
Acci jako osobní stránka je to skvělé, jen možná v sekci dovednosti to hodnocení trochu zavání sebechválou, nejde o to, že bych ti to nevěřil, ale jisto jistě se najdou šťouralové, kteří se ti budou snažit dokazovat, že to neznáš ;-)

No a velice mě zaujal ten tvůj systém RSS Aeolus provozuji totiž podobný systém vlastní výroby, jehož vývoj vázne z důvodu nedostatku času. Zajímalo by mě zda RSS Aeolus vyvíjíš s komerčním cílem, nebo zda by nebylo možné o něm uvést na tvém webu více informací. Nejsem ani programátor ani webdesignér ale snad bych nějakou tou zkušeností k vývoji RSS Aeolus mohl přispět ;-)
YoSarin
Profil
Vypadá to strašně stroze...
Předchozí verze - jak si ji pamatuji (to už je asi nějaká doba) - se mi zdála hezčí
Na stránce "Odkazy" máš neklikací hlavičku (taktéž na hlavní stránce, ale tam je to asi naschvál, co?)
Taky bych byl pro nějaký pěkný hover - v menu a nejen tam.
A jen takový nápad - co u referencí, míso bannerů jednotlivých webů, dát screenshoty?
Zdeněk Košťál
Profil
No to je dost že jsi si udělal web :-). Je to docela konzervativní, mně se takový styl velmi líbí, neobsahuje žádné zbytečnosti a je tedy dobře použitelný. Napíšu mých pár postřehů:
1) Již zmiňovaný hover efekt
2) Docela bych uvítal zvýraznění stránky, na které se právě nacházím
3) V projektech máš hodně obrázků, takže zanikají nadpisy, buď bych to řešil jemným rámečkem kolem obrázků, nebo spíš větší horním marginem u nadpisů.
4) V každé kategorii bych zvážil stejný nadpis, protože někde je textem, jinde obrázkem...

Ale stránky se mi líbí, nakolik jsou jednoduché tak design působí příjemně.

P.S. Budou se mi líbit více, až na nich najdu odkaz na upravený Wordpress kde nebude blbnout editace texy komentářů ;-)
Keilew
Profil
Je to takové nahňácané, nadpisy jsou moc blízko u textu, celkově to nedejchá. Jednoduchost zavání až strohostí. Vůbec se mi nelíbí stránka Projekty a Reference. Nic neříkající obrázky pro laika...
peta
Profil
chyby jsou tam prevazne graficke:
- milion stylu pisma: jedno vetsi, dalsi mensi, tluste, tenke ...
- padding / margin: menu vic zleva, nadpis projekty moc zhora, RSS logo zadny margin, menu - obsah rozestupy i id okraju obrazovky jsou kazdy jiny
- grafika neni jednotna, kazda stranka ma jiny druh obrazku a jinak upravene
- obsah : nenasel jsem na strance obsah ke cteni. Je to spis amatersky blog se vsim a nicim. Jedine zajimave tam je mozna hodnoceni tveho SQL, ...
Ale jinak je to docela pekne udelany blok.
Acci
Profil
Na stránce "Odkazy" máš neklikací hlavičku (taktéž na hlavní stránce, ale tam je to asi naschvál, co?)
Díky, opraveno.

3) V projektech máš hodně obrázků, takže zanikají nadpisy, buď bych to řešil jemným rámečkem kolem obrázků, nebo spíš větší horním marginem u nadpisů.
Něco jsem s tím zkusil udělat, lepší?

2) Docela bych uvítal zvýraznění stránky, na které se právě nacházím
Hotovo.

4) V každé kategorii bych zvážil stejný nadpis, protože někde je textem, jinde obrázkem...

nenasel jsem na strance obsah ke cteni.
Možná proto, že tam žádný ani není.

Je to spis amatersky blog se vsim a nicim.
Není to blog.

Ale jinak je to docela pekne udelany blok.
NENÍ TO BLOG.
Roman Žďárek
Profil *
Na hlavní stránce není H1 nechápu proč.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0