Autor Zpráva
ck
Profil *
Prosim zdodnotte mi stranku CK Matoušek dik.
Je to zatim jenom šablona, a nake sekce jeste nefungují.
Prosim podivejte se mi na to v IE, tam jsem se na to jeste nedival. Budu moc rad.
Diky moc všem co něco napišou.
YoSarin
Profil
1) Dvojtý posuvník je nepříjemný
2) Proč Home, když je všechno ostatní česky?
3) Proč je písmo v patičce větší než normální text?
4) V menu je příliš slabý kontrast
5) Pod koncem textu je 5px bílá mezera a pak ještě cca 3px pokračuje původní pozadí stránky
6) ve FF je mírně rozhozená hlavička (ty svislé proužky na sebe na dvou místech špatně navazují)
7) nepoužívejte věci typu <center>, align apod. - pište to pomocí css
8) to by tak mohlo být prozatím všechno :)
Inpocasi
Profil
Malé obrázky v obsahové části "pobytové zájezdy..." jsou zbytečně veliké, jeden - 101.76 KB
ck
Profil *
diky, ale podivejte se mi na zrojak indexu a tam mam naky styly. Vim že to neni dobře, ale to upravim. Mam problem- je tam normale zapsano a:hover atd.. nastaveno na bilou barvu po najetí, ale když chci u textu v patičce aby měl jinou barvu po najetí tak jak to mam zapsat. Je to tam blbě kontrastní.
ck
Profil *
Jeste prosim, juknete na to jetli se na to da koukat. Design atd.. Jestli to mužu nabýdnout.
ck
Profil *
jo a jeste puvodní veze byla http://ckmatousek.cz . Rekněte jestli je to změna k lepšímu?
Kamil V
Profil
Rekněte jestli je to změna k lepšímu?

rozhodně, ale mohlo by to být ještě lepší, už tady teho dost zaznělo, já bych ještě doplnil, že odkaz "Administrace" nemá hodnotu pro návštěvníka, ale pouze pro autora(y) webu, takže by nemusel být v hlavičce na očích, ale někde v patičce nenápadně (musí-li někde být vůbec, to si autor nezapamatuje URL adresu k administraci?)
Petr Tichý
Profil
Proč je v tak jednoduchém layoutu druhý posuvník?

Jo aha, toto nebude to pravé:
mates
Profil
vypada to dost neseriozne...
ck
Profil *
vim tohle jsem po**** . určitě zlepšim. Dik za kritiku. Doufám že se to bude klientovy líbit.
beaver146
Profil *
ked uz to robis ako mi logicky doslo za nejaky zarobok, tak sa trochu pohraj s kodom, menu je velmi zle riesene, tlacitka vo formulari su necitatelne, je ot take len ako mat webstranku ne aby mi neco priniesla, rozhodne ako zakaznik by som siel ku konkurencii
beaver146
Profil *
jezis hlavne by ot vyriesilo nejake logo, lebo takto je ot cele o nicom
oogi
Profil
Proč tam jsou ty iframy? To sis to chtěl usnadnit?
Myslím že při zakázkové tvorbě by se iframy opravdu používat neměly, nemají-li nějaký velmi přínosný význam.
Gisen
Profil
Já být klient, tak to nechci.
A být člověk co hledá seriózní cestovní kancelář na netu, tak jdu jinam.

Nechápu jak si za tohle může nechat někdo zaplatit.
oogi
Profil
Jinak ještě ta tvá hlavní stránka http://pc-web.xf.cz/ se mi zdá ukradená z Mars Webdesignu.
Lexter
Profil
Jinak ještě ta tvá hlavní stránka http://pc-web.xf.cz/ se mi zdá ukradená z Mars Webdesignu.

Řekl bych že je to tak stylizované celé.
apple
Profil *
Za tohle si také nenechám platit, je to pouze reference.
oogi
Profil
A k čemu takováhle reference je?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0