Autor Zpráva
dracek
Profil
Dobrý večer (či ráno) pánové (a dámy), rád bych si vás dovolil požádat o zhodnocení mého výtvoru.
Jak již asi víte, nejsem nijak zvlášť extra nadaný na grafiku - tedy nemám ten cit a ty nápady (přestože něco svedu).

Chtěl bych požádat o vaše názory na http://draksoft.net

A to:
1. na design
2. na kód

Děkuji.

PS: design je takový, jaký je.

A pozor, klasický problém, internet explorer si opět neví rady. bohužel? bohudík? tak jako budu to muset opravit

Děkuji
Lexter
Profil
1)
Logo, které tu je v hlavičce, bylo vytvořeno vynikajícím grafikem Lexterem. Děkuji

Nelži, kdybych věděl, že to sem budeš dávat, tak bych si s tím aji pohrál :D (hlavně ho zmenši)

2) Pořád se mi nezobrazuje ten text o toho "loga".
3) Nefunguje mi sekce reference... proč asi?... :)
4) Je to strašlivě gigantické, to so tam máš by se dalo vměstnat na jednu 1280x1024 a i tak by to bylo hezky uspořídané.
5) Na můj vkus máš trocha temný a stejnorodý styl.
6) Možná se zeptám hloupě, ale k čemu tam jsou prázdné divy?

Už se mi chce spát, tak to zakončím:

Verdikt:

Jako stránky programátora v C++ a PHP + MYSQ a další bych to klidně bral, ale ježí se mi chlupy na ...... když tam vidím slovo webdesign ;)

PS: sakra já se zblázním, zítra ti udělám nové logo. Dráčka v kruhu a hezky vektorového. Si mě nyní pěkně zesměšnil :D
quinux
Profil
dracek
A pozor, klasický problém, internet explorer si opět neví rady. bohužel? bohudík? tak jako budu to muset opravit
U tak jednoduché grafiky, by jsi neměl mít s IE žádný problém, obzvláště pokud chceš někomu své služby nabízet.

Jinak, je to jednoduché, zbytečně roztahané a tohle optimalizováno pro Operu a Firefox, rozlišení 800x600 a více je tak akorát na... ;o)
dracek
Profil
quinux
Jak již říkám, ty problémy s zobrazením v IE opravím :)
Jak je myšlono zbytečně roztahané?

Lexter
1. Ok, přiznávám se za to, že lžu. Měl jsem napsat strašným, že? :D
2. Ten text tam (kupodivu) nemá být.
3. Jo, nefunguje. Proč? protože jsem líný napsat v javascriptu to co se pak stane. Velmi rychle dodělám.
4. Poraď
5. Styl mám stejný. Temný je, proto, že když do toho člověk hledí dlouho, začne nenávidět bílé pozadí. Proto ty kombinace modrá/šedá/černá + bílé/šedé/oranžové písmo.

6. prázdné? kde?
Petaan
Profil
moc mi tam nezapadá ten světlí pruh s menu
quinux
Profil
dracek
Jak již říkám, ty problémy s zobrazením v IE opravím
To mělo být hned a né až "potom" ;o)


Jak je myšlono zbytečně roztahané?
Že vzhledem k obsahu je to na výšku moc vysoké, dalo by se to zmenšit a tím více zpřehlednit.
dracek
Profil
Nu dobrá, tak jsem na vás dal a (snad) to pro to ie spravil....kromě (ne) průhledných obrázků, ty uploadnu v průběhu dne :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0