Autor Zpráva
dspanhel
Profil
Prosím o zhodnocení webu zaměřeného na solné jeskyně. Je úplně nový, takže některé části (diskuze, inzerce) jsou zatím prázdné a obsah bude postupně přibývat. Díky.
Petr T.
Profil *
Trochu mimo hodnocení, ale přesto si neodpustím poznámku:
Nepřijde Vám poněkud trapné lhát o návštěvnosti? Na webu uvádíte "přes 600 návštěvníků denně", vzhledem k Vašim pozicím ve vyhledávačích však odhaduji cca dvacetinu (30 návštěvníků / den). Myslím, že by bylo fajn na webu tuto informaci uvést na pravou míru...
dspanhel
Profil
V tom máte pravdu, zatím to 600 nemá - tuto informaci jsem z webu odstranil. Toto číslo je odhadem na základě počtu návštěv z velmi podobného projektu, který tohoto čísla dosahuje a hledanost například v seznamu je podle našeptávače prakticky stejná - čili velmi volně jde říct, že návštěvnost by měla být podobná. Jak jsem již psal, je to nový projekt, spuštěný dnes, pozice ve vyhledávačích by se měla dostat nahoru.
Petr T.
Profil *
Díky za rychlou reakci :)
Jinak web je pěkně zpracován, v okamžiku, kdy se "rozjedou" sekce články, inzerce a diskuze, tak by mohl být pro návštěvníky přínosem...
dspanhel
Profil
Provozuji ještě prakticky stejný web zaměřený na masáže. Tam se články, inzerce i diskuze rozjely, tak se to snad podaří i zde. Jinak odtud pochází i onen údaj o odhadovaném denním počtu návštěv.
Lexter
Profil
dspanhel

Web o masážích tu byl na hodnocení, že? Dostal kladné hodnocení, takže v případě totálně indentického webu (ne obsah) to asi bude stejné, ne?...
dspanhel
Profil
Lexter Některé věci se předělaly, některé věci (chyby) zůstaly, grafika je nová. Samozřejmě asi jako každý autor rád web "uvedu" na veřejnost - třeba zde - a vyslechnu si názor třeba na grafiku a dostanu upozornění na věci, které jako autor nevidím (třeba od Petra T.).
samik
Profil
Ja bych uvital vyraznejsi hover v menu, alespon tak vyrazny jako na masazich..
Vladosik
Profil
Podle me jsou ty dva weby az na barvy prakticky stejne... Moc prace to asi nedalo, udelat ten novejsi...
Kazdopadne se mi to po strance designu libi, je to prehledne a ucelne.

Ale jak se rika - Nevstoupis dvakrat do stejne reky. Pokud by melo jit o jednotny projekt, neni na skodu mit prakticky stejne weby, pokud se ale maji rozvijet samostatne, chtelo by to taky samostatny design.
D
Profil *
samik Díky za tip, mrknu na to.

Vladosik Nemyslím, že by dva velmi příbuzné projekty musely mít naprosto odlišné designy, stejná "šablona" ulehčuje vývoj a správu.
Vladosik
Profil
Nemyslím, že by dva velmi příbuzné projekty musely mít naprosto odlišné designy, stejná "šablona" ulehčuje vývoj a správu.
Pozor, spatne si me pochopil. Psal jsem ze pokud jde o jednotny projekt, tak je dobre mit stejnou sablonu!! Sam to tak mam u jedne firmy.
dspanhel
Profil
Vladosik Tak to se omlouvám, skutečně jsem tě špatně pochopil. Holt byl dneska náročný den.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0