Autor Zpráva
Michal Acler
Profil *
Ahojte, mam tu nejaky graficky navrh ve dvou variantach, napiste mi prosim, ktery se vam libi vice:

http://client.iamproduct.com/oblekame/oblekame2.png
http://client.iamproduct.com/oblekame/oblekame.png

Diky
Petr Tichý
Profil
Čekal jsem tedy razantnější rozdíly. Udělal bych něco mezi. Modrá vlevo je pěkná, ale na tom samém návrhu fialová vpravo je moc agresivní.
wimstr
Profil
mě se rozhodně líbí více návrh 2, první návrh je moc pestrý
quinux
Profil
Michal Acler
No jak psal Petr Tichý ty rozdíly tedy moc nejsou ;o) Taky se mi líbí ta modrá a možná by vypadala hezky s tou oranžovou (spojit oba návrhy).

Jinak:
Nadpisy (výběr podle zboží): ten zlom uprostřed pozadí vyvolává dojem přeškrtnutého textu
Zelená barva v menu a textu je nečitelná (příliš světlá), a kombinace barev pozadí a textu v drobkové navigaci taky nic moc.

Celkově: to nedůležité (levý a pravý sloupec) je gigantické a příliš výrazné a to důležité (obsah - nabídka produktů) je zastrčený a nevýrazný.
Flip
Profil
kluci s nugget clothings by asi nebyli moc rádi, že cpeš jejich fotky do svého návrhu...
jinak oblekame.png je lepší než v2 ... oranžová na mě působí trochu lépe...
dracek
Profil
ty zelené cosi se mi nelíbí
otázek
Profil *
Mě se líbí stejně jako klukům ten druhý návrh. ale celkově žádná sláva. Nemám dojem, že by to bylo zrovna ideálně sladěné. Jak koncepčně, tak detialy návrhu.. Tu skejťáčku jsem nějak nepochopil.. to má být jako supermoderní trend, ta má zákazníka přesvědčit, že je na správných stránkách? Nic proti té slečně, ale vypadá jako chabrus, kterýmu někdo dal pod ruku prkno s kolečky.. :) tak ahoj.. hodně zdaru
art4web
Profil
Celkovo to vyzerá pekne. Myslím že základná idea je dobrá, len by to chcelo dotiahnuť do detailov, príp. pár úprav čo sa týka farby, kontrastu, umiestnenia. Myslím že ta fotka celkom vystihuje to o čom je celý web a to o obliekani pre mladých, street style,atd.
Ako tu bolo napisane ze to nieje ziadna slava tak by som to urcite nedefinoval. Je vidiet ze je to profesionalna praca.
ceco99
Profil
hmm v pohode ale velmi vyrazne farby , urcite zvacsit logo alebo hlavny banner , oddelit hlavne kontextove menu od tych "bocnych list " , a este zosvetlit pozadia a bude to fajn :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0