Autor Zpráva
Catch
Profil
Ahoj ohodnote prosim graficky navrh nakodovany do HTML sablony. http://hostujweb.net/promedica/ Zde je stavajici web http://www.promedica-praha.cz/index.php?html
Railbot
Profil
Mám vypnuté obrázky. Menu nevidím. Bílé písmo na bílém podkladu není to pravé ořechové. Při ctrl++ část menu zaleze pryč. Menu není potřeba dávat do DIVu, samotné UL se dá stejně tak dobře nastylovat. Po nadpisu h2 následuje h4, h3 se někam ztratil? Je až ve sloupci. Stejně tak h2 po h1. Jedno ID lze použít na stránce pouze jednou, je tam některé víckrát.

Aj, teď vidím, že to má být kritika grafikcého návrhu. Ale snad tyto postřehy nejsou od věci. Jinak je to příjemné, jednoduché. Pozadí (odrážky u nadpisů v pravém sloupci připomínají ty z http://www.profitus.cz/, možná inspirace? :) Ale jsou pěkné.
jojoj
Profil *
menu je fakt biele, nič nevidno, iba pri hover je modré pozadie?
Catch
Profil
Railbot: Jo, jo jak jsi postrehl az zahy tak ma byt kritizovan graficky navrh :) Kod je takovi jen na rychlo a moc je jen pro predstavu funkcniho webu. Pravdepodobne nebudu kod delat ja vis? :) S tema h1 az h6 jsem to nejak prehnal az jsem se do toho sam zamotal ale jak rikam kod byl na rychlo :) Inspirace zarazek v pravem sloupci byla ale ty jsi ji netrefil :)))
jojoj
Profil *
chcelo by to nejaké decentné pozadie
Catch
Profil
jojoj: Tak jsem to menu opravil at vas to zbytecne nedrazdi :)))
Petr Tichý
Profil
Přijme mi to dost masivní. Já osobně bych to celé zúžil, zdůvodnil to optimalizací pro 800x600 a všechny prvky poměrně zmenšil :o)
Catch
Profil
Petr Tichý: Vis ony podstranky budou dost obsahle aby se obsah zobraoval v nejaky nudlicce by nebylo uplne ono :) Jinak dnes jsem to poslal na posouzeni tak uvidime zda si budu rvat vlasy :-D Tak me jen tak zajimal nazor lidi :)
Sid
Profil *
Tak v IE6 nemám modrý pozadí až nakonec toho headeru, ale je useklý hnedka za položkou menu "Kontakt". Dál v IE6 nefunguje hover nad Ukázkou produktů, ve funkční verzi s odkazem bude doufám fungovat.
Jinak grafika jednoduchá decentní, ale chybí nějaký to pozadí, jak říkal jojoj. Není moc co hodnotit, stránka funguje jenom ta úvodní.
Catch
Profil
Sid: Menu jsem opravil :) IE je idot :))) Hover na nahledech na finalni verzi urcite bude :) Jinak puvodne jsem prosil o kritiku navrhu vis? Tak proto nefunguji podstranky :)
Flip
Profil
nechápu proč to dáváš do kódu, když chceš kritizovat pouze grafický návrh... se asi hodně nudíš....
nelíbí se mi hover v menu (u textu)... jak už bylo řečeno, bez obrázků prakticky nepoužitelné... ale to ty vlastně nechceš hodnotit ;)
dspanhel
Profil
Railbot Jako provozovatel a spoluautor webu Profitus musím říci, že ty odrážky mi ho moc nepřipomínají:-) Shodou náhod jsem si při spatření "drátěného modelu zeměkoule" vzpomněl na jeden extrémně starý web Czechexpo, ty zeměkoule ve mně vyvolaly jistou spojitost, ale nemyslím, že by ho Catch viděl.

Catch Připadne mi to moc masivní, u hlavičky i patičky bych zmenšil výšku. A když už ne u hlavičky, tak minimálně u patičky, kde je podle mne až moc prázdného místa.
Catch
Profil
Flip: No ja se nenudim ale proste to tak delam :) Kdyz zakaznikovi ukazes jen obrazek tak mu to nic moc nerekne. Kdyz ale najede na menu treba a uvidi jaky tam je hover proste aktyvni prvky tak je to pro nej lepsi nez koukat jen na obrazek :) Nemluve otom, ze se nikdy nekreslim s kompletnim navrhem ale udelam si html sablonu a graficke prvky do ni zasazuji. :)
Catch
Profil
dspanhel: Jo, jo u profitusu nebyla inspirace odrazek :) K te zemekouli :) je to pouze fiktyvni logo :) Kdyz se podivas sem na puvodni web http://www.promedica-praha.cz/index.php?html tak maji v logu jakesi sipky dokola. Jelikoz jsem nemel ale k dispozici puvodni logo tak jsem si ho nakreslil a misto sipek do kolecka pouzil zemekouli. I na mem navrhu bude logo se sipkama hned jak mi ho zadavatel doda. Jinak teda podobnost s tim odkazem mi neprijde moc velka teda :-P

No hlavicku urcite snizovat nechci ale tu paticku asi jo, Jeste bych ji chtel nejak domazlit ale neprisel zatim ten spravny napad :)
Petr Tichý
Profil
<ot>
Právě jsem po ránu dostal dvě rány pěstí.
Konkrétně "aktyvni" a "fiktyvni".
</ot>
dspanhel
Profil
Catch Já žádnou inspiraci Profitusem fakt nevidím a to ho znám, troufám si tvrdit, skrz naskrz:-) K tomu Czechexpu - nemyslel jsem to tak, že by ses zrovna u tohodle webu nějak inspiroval, to vůbec ne. Jen jsem si prostě hned vzpomněl na tu zeměkouli. Ty původní šipky promedica mi připadnou mnohem více neokoukané než zeměkoule, která je podle mne skoro klišé.
Catch
Profil
Petr Tichý: No jo no :)))

dspanhel: Jo, jo jasnacka :) Ta zemekoule je opravdu jen prozatimni :) nechtelo se mi s tema sipkama kreslit kdyz mi logo v prubehu tydne dodaji. :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0