Autor Zpráva
us-boi
Profil *
ohodnot te a reknete co se libi a nelibi na mejch strankach a co bych mel upravit.
na gramatiku jak v anglictine tak v cestine nehledte DIK ;_)))
http://bestlyrics.wz.cz
ronnie
Profil
Co bych ti vytknul je pomerne hodne....proc mas predstranku, proc je polovina textu v aj a polovina v cj?Proc mas dva pocitadla? Podivej se poradne na barevne rozvrzeni stranky, nevypada vubec dobre. Precti si zaklady z www.jakpsatweb.cz
Amatér
Profil *
Názor subjektivní,neodborný(kód a zpracování zhodnotí odborníci),snad i konstruktivní názor návštěvníka:
A) nesnáším, když musím klikat na VSTUPTE
B) nesnáším, když se mě změní kurzor, jako laik nevím, co se stalo, co je špatně
C) ty rámce, to nějak není ono (ještě ke všemu mám v nich scrollovat,podle lišt,a nejde to.Kdo se v tom má vyznat?)
Jinak jsem spokojen s tím abecedním vyhledáváním, to se mi líbí, snad ještě přidat víc kontrastu, co se týká zpracování, to tmavé pozadí - světlé písmo se opticky rozmázne, tmavé nevynikne - co tak zesvětlit pozadí.Pár změn a budu jako návštěvník spokojen.
us-boi
Profil *
4 ronnie

predstranku mam kvuli reklame aby se zobrazovala jenom tam a nikde jinde
jak to myslis ze polovina textu je v CJ a druha v AJ??? je to rozdeleny na 2 sekce ceskou a anglickou
2 pocitadla jelikoz to prvni se da obejit a to druhy neumi to co prvni ;_)))
k barevnemu rozliseni nemam co rict :_)))))
us-boi
Profil *
4 Amater:

vsem se presne nevysnas????
ronnie
Profil
No to menu, proc tam mas credits, click here? Je to ceska verze, tohle se tam nehodi. Pokud jde o ty pocitadla - www.toplist.cz, dej tam jen jedno.
Mozna by bylo lepsi dat tam trochu mene vyraznejsi barvy, hodne to bije do oci! Ted uz jsou modnejsi spise svetlejsi weby. Rekl bych :) Hodilo by se nejake poradne privitani, o cem vlastne ta stranka je.
us-boi
Profil *
CLICK HERE === me se to nechtelo delat i v cestine :_))))))))))))
mno ty barvy ja uz tejden premejslim v jakych barvach udelam web jelikoz ho predelavam
ronnie
Profil
Zkus treba ty modre, ale mnohem svetlejsi. A hlavne nejakou informaci k cemu ty stranky vlasne jsou!!!
us-boi
Profil *
to vypliva z titulku :_))))) LYRICS
ronnie
Profil
Na predstrance?
Amatér
Profil *
us-boi
vsem se presne nevysnas???? Myslel jsem tím ty lišty na rámcích,nejsou potřeba,když to není tak dlouhý.Myslím, že to hyzdí, a taky mate. Ale psal jsem, je to subjektivní dojem, třeba to jinak nevadí, ale mě to na stránkách většinou štve, když se mají rolovat 3-4 rámce, zvlášť, když to není nutné.
us-boi
Profil *
4 ronnie: na predstrance?? titulek se zobrazuje vsude, ale to je jedno jelikoz skoro vsichni lidi na my stranky pristupujou prez vyhladavace kde je sem zaregistrovanej
us-boi
Profil *
4 Amater:

oni se tam zobrazi pouze kdyz je to potreba staranky jsou delany na 1024x768. zas kdyby tam nebyli treba by nekoho nanapadlo zarolovat si dolu :_)))
jinak dik ;_)
ronnie
Profil
Zmen hlavne ty barvy
ronnie
Profil
A kdyz mas ceskou verzi, tak pouzivej cestinu!
us-boi
Profil *
kvuli jedny GIFce ........... ;_)))
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0