Autor Zpráva
QuickShare
Profil
Zdravím ve spolek,

chtěl jsem vás požádat o názor na stránku www.martinsvetlik.cz. Nechám to na vás :-)

Předem díky.
wimstr
Profil
pěkné, ani nemám ci vytknout
Peca
Profil
Já teda ano. Proč je plno textů formou obrázků? Odkazy vypadají stejně jako nadpisy.
mukis
Profil
Pěkný, jednoduchý, ale proč máš nadpisy obrázkem?
Dneska, před ár hodinama jsem se na to díval a bylo tam "již brzy" :D
QuickShare
Profil
mukis Zdá se mi to zajímavější. Je to sice několik řádků CSS navíc, ale lepší, než kdyby tam byl klasický textový nadpis. Na přístupnosti to nijak neubírá a dle mého naopak přidá na výsledném efektu. Ten font se mi na to zdá jako dělaný :-)
mukis
Profil
A co že to je za font? Mě to připadá jako Arial
QuickShare
Profil
mukis Tak kvůli Arialu bych to přes obrázky řešil zbytečně. Tohle je Myriad.
fanky
Profil
Kodér, který neumí ani psát česky, ve mně mnoho důvěry nevzbuzuje..
QuickShare
Profil
fanky Kritika, kterej se ani nevyjadřuje k tématu taky neberu na těžkou váhu. Mohl jsi alespoň uvést příklad, kde mám nějakou chybu ...
mukis
Profil
fanky Kde jsi našel chybu?
fanky
Profil
QuickShare

mukis

Vítám Vás na mých osobních stránkách, kde si můžete prohlédnout mé odvedené práce, přečíst si pár informací o mé osobě nebo mě prostřednictvím několika údajů kontaktovat.

čtvrté slovo, a dále ta stylistická prasečina: přečíst si pár informací o mé osobě nebo mě prostřednictvím několika údajů kontaktovat

vypadá to jako bych si mohl přečíst pár informací o tvé osobě nebo o tobě...
Gekon
Profil
fanky
Co je podle tebe špatně na slově "mých"?
fanky
Profil
Gekon
na tomto slově jako takovém špatného nic není, ale akorát, že tam je blbě
QuickShare
Profil
fanky Jo, a co bys prosimtě změnil na čtvrtém slovu. To by mě opravdu zajímalo :-) Pořád na tom nevidím pádný důvod proč bych neměl umět psát česky.
fanky
Profil
QuickShare
svých

žeby...? je to projev nevycvalanosti, nic proti tobe, myslim to obecne
Petr Tichý
Profil
http://interval.cz/clanky/hrichy-pro-sileneho-korektora-zamereno-na-za jmena/#inner-links-muj-svuj
mukis
Profil
fanky Já na slově mých nevidím nic špatného a dál v té větě taky ne. informací o mé osobě nebo mě... Tam není písmeno o. Quickshare psát umí, jen ty asi neumíš číst ;-)
Petr Tichý
Profil
mukis
Mýlíš se.

Né, že bych si toho všimnul, ale...

"Spolehlivým klíčem, který vám vždy pomůže podobný oříšek rozlousknout, je... podmět. Tedy nic, co bychom si ze školy všichni nepamatovali. Podmět rozhoduje o tom, které zájmeno v podobných případech použít. Pokud něco přivlastňujeme podmětu, použijeme zájmeno svůj. V ostatních případech slovo můj."

Kdo/co nás vítá? Martin Světlík.
Čí jsou stránky? Martina Světlíka.

Správně by tedy mělo být "svých".
mukis
Profil
Můžou být oba případy, mých by mohlo být kdyby si to psal pro sebe, svých pak pro veřejnost. Ale máš pravdu
fanky
Profil
mukis
prosim?

a v té větě sice písmeno o není, ale nemuselo by ani být, každopadně to je ale stylistická prasárnička a ten kdo psát umí tímto způsobem nepíše
Školník
Profil
fanky Máš pravdu v tom, co píšeš. Bohužel to podáváš (alespoň z mého pohledu) dost nešťastně...

A k webu, působí na mě decentním dojmem, jen se mi to šedivý písmo na LCD špatně čte. Ale možná to je pokročilým časem a celodenním psaním we wordu.. A opravdu bych, jak psal fanky, přeformuloval úvodní odstavec. Věnuj mu deset minut, je to první (a prakticky jediná) věc, kterou si potenciální zákazník na webu přečte. Zaslouží si větší pozornost...

EDIT: A ještě tady: Pokud máte zájem mě z nějakého důvodu kontaktovat, můžete využít několika kontaktních informací. Kontaktní informace nezní moc česky. A z nějakého důvodu bych smazal.
QuickShare
Profil
Intro jsem přepsal, díky za připomínky.

Fankyho jsem dále krom korektury chtěl také požádat, pokud to je možné, o názor na web jako takový. Díky.
fanky
Profil
QuickShare
k webu tedy:

web je pekny, decentni, jak již napsal Školník, avšak je z mého pohledu tuctový, podobných grafik je hodně,
barvy jsou zvoleny vhodně

kód je pěkný, ale nějak hapruje MIME typ, nevaliduje to podle application/xhtml+xml ale podle text/html

a i když se mi takoveto mirne infantilni weby docela dost libi, nevim, jak by to pusobilo na potencialniho zakaznika
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0