Autor Zpráva
Mingan
Profil
rcs.wz.cz
Udělal jsem novou verzi stránek a chtěl bych znát hodnocení. Objevil jsem jednu chybu dvě chyby. Text odkazu na HomePage a GuestBook se po najetí nepřebarví. Nevidím pro to důvod. Dále v GuestBook mám nastavenou definici Frameset, kvůli samotné knize, ale validátor mi píše chyby, že element body není na daném místě povolen. Následuje po /head. Pak má problém s ukončením tagu /html.
blast3r
Profil
Podla mna je ta cervena dost nevyrazna a neda sa dobre citat.
P.S.: Hostujes na webzdarma ze? A kde sa ti stratila reklama? To by som ti neradil, mne uz takto zmazali ucet :)
Marty
Profil
Vypadá to docela dobře, jen ten červený text mi příjde hrozně agresivní, trochu bych ubral na světlosti.
A dále:
- obrázky u odkazů jsou fajn, ale nelíbí se mi jejich podbarvení při hoveru
- zdrojový kód je čistý, ale to menu bych kvůli sémantice udělal přes seznam
Mingan
Profil
No červená je jen jako doplněk a přišla mi jako nejvýhodnější barva. Každý ji vidí jinak...vaše názory...Udělám to jako seznam, to je pravda.
Hostuju, hostuju, ale odkzazy jsem nastavil tak, že přeskakuju tu reklamu, zkopíroval jsem to z adresního řádku...
Mingan
Profil
Předělal jsem to na seznam a už se mi správně zobrazují i věechny odkazy v menu.
Marty
Profil
Ono někdy ty chyby bývají i díky nesémantickému kódu.
Ještě by v tomto případě pak chtělo přidat css skrytý odkaz na přeskočení menu (kvůli přístupnosti).
Mingan
Profil
Nerozumím. Nejsem zrovna dvakrát svěží.
Mingan
Profil
NO ty obrátky s podparvováním, to bych dal do spanu a jeho součástí by byl odkaz a obrázek zvlášť.
Marty
Profil
:) chápu
těsně před <ul> menu dej: <a href="nazevstranky/#up">přeskoč navigaci</a>
a těsně pod </ul> menu dej: <a id="up" name="up"></a>
Mingan
Profil
A čemu to pomůže? Prostě odkaz na konec menu. Jaká je jeho fce? Pravidla přístupněho webu mám projetý jen tak zběžně, ale snažím se jít rozumem.
Marty
Profil
Mingan
a)hlasová čtečka nemusí pokaždé znova číst ty odkazy v menu, s pomocí tohoto odkazu je může přeskočit a dostat se hned na hlavní text
b)uživatelé se zobrazovacími zařízeními typu PDA, či mobily, mají podobný problém jako v bodě a),
navigace je zbytečně zdržuje
Mingan
Profil
NO ty obrátky s podparvováním, to bych dal do spanu a jeho součástí by byl odkaz a obrázek zvlášť.
Mingan
Profil
Mám nový problém. Menu je ve strukturovaných seznamech. Jenže mám problém. V IE se mi (ani známým) nezobrazuje obsah a menu. Hlavička apatička běží normálně. Nevím z jakého důvodu to nejde. Není tam žádná chyba v kódu, alespoň podle validátoru. Vůbec netuším, kde je zakopán pes (či spíše obsah s menu)...
flz
Profil
no.. tak mne sa otvorila len zelena stranka s obrazkom tej snajpy, ked na nu kliknem, len mi tam blikne text a zase nic, a to mam myIE2
Kráťa
Profil
Mingan
Co jsem viděl já, se můžeš podívat na http://www.obcasnicek.nazory.cz/ruzne/rcs.gif
Také toho moc nebylo. Mám Avant Browser (nástavba IE).
Polaroid
Profil
V IE není nic vidět. To bys, vzhledem k tomu, že IE má 93% uživatelů opravit.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0