Autor Zpráva
maikeroo
Profil
Prosím o kritiku portfolia.
Dík ;-)
Petr Tichý
Profil
Efektní to jistě je, zda-li to bude efektivní, toť otázka. Použitelnost se s tím řítí kamsi.
Railbot
Profil
-slogan v logu (nepěkné zelené cosi) je nečitelný.
- uzavíráš blokový prvek do řádkového (h1 a odkaz)
- používáš neskutečně moc zbytečných tříd a divů
- černý text v šedém boxu vlevo také není moc čitelný
- při ctrl ++ se web nemálo rozpadne a texty zmizí, při tak triviálním layoutu by se to nemělo vůbec stát

Po stránce kódu mizérie. Design za mě nic moc, suchý bez detailu.
zatomik
Profil
Me se to teda nelibi, pri najeti to tam vsechno zacne jezdit a litat ze ani nevim co se deje:) napriklad si ctu uvod, najedu na Tve jmeno a sup uz jsem nekde pryc na kontaktech. Myslim ze uzivatel by si mel sam rozhodnout na co klikne a kam se podiva.

co se tyce cele stranky prijde mi ze je cela prazdna a nekde v par boxicich je narvan text.
Hovery v referencich nejsou citelne.

Pri zvetseni pisma si neprectu konce tetu v boxech (a to uz pri zvetseni o jeden stupen)
Mistr
Profil
zatomik
Me se to teda nelibi, pri najeti to tam vsechno zacne jezdit a litat ze ani nevim co se deje:) napriklad si ctu uvod, najedu na Tve jmeno a sup uz jsem nekde pryc na kontaktech. Myslim ze uzivatel by si mel sam rozhodnout na co klikne a kam se podiva.
S tím naprosto souhlasím. Nápad je to možná zajímavý, ale lítá to tam děsivě! Bojím se pohnout myškou, abych zase někam neodjel.

Zároveň zo toho jezdícího okna nelze nic kopírovat. A Tvé ICQ číslo se mi vážně nechce opisovat nějak složitě. Chci si ho zkopírovat a mít tak jistotu, že jsem v něm neudělal překlep. Jenže to v předložené verzi nejde.
Vladosik
Profil
V tomto případě krása a efekty zvitězili nad použitelností a přístupnosti...

Na portfolio podle mě nevhodné. Hodí se to na jiné projekty.

Jinak ten čárový kód už je také okoukaný (aspoň v mém případě).
souki
Profil
Mistr
Jenže to v předložené verzi nejde.
Mě ano. FF 2.0
Nox_lbc
Profil
Vladosik
Hodí se to na jiné projekty.

Ano, na domácí úkol z informatiky na základní škole ... takhle, si použitelný a přístupný web nepředstavuju ... Kód taky není zrovna ideální ...


P.S.: Při vypnutém JavaScriptu je to lepší ... ale opravdu žádná sláva ...
Mistr
Profil
souki
Díky za upozornění, budu specifikovat v čem si web prohlížím. Byl to Microsoft Internet Explorer 6 SP 2.
oogi
Profil
Připadám si na tom webu jako Alenka v Říši virtuálních divů ... :)
Chaos.
Zdeněk Košťál
Profil
Ty reference mi přijdou dost naňahňané na sobě. Celý ten pravý pruh je prázdný, jen fotka a spousta textu, který má malý line-height, tam to místo není využito moc dobře. Na můj vkus v kódu docela dost divů a určitě bych jinak vyřešil ty inline styly :-).
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0