Autor Zpráva
Mila
Profil *
Zajímal by mě váš názor na tuhle stránku:
http://hadanky.chytrak.cz
Je to moje prvni stranka.
Ještě sem si to nestihl po sobě všechno prečíst, takže tam možná bude hodně překlepů a pravopisných chyb..
Konstruktivní kritika vítána! Dik.

Mila
Glacier
Profil
kód je pěkný a čistý, na první stránky fakt dobrý.
design není nijak úžasný ale ošklivý rozhodně není.
jediné co je potřeba, je nadefinovat tomu hlavnímu obsahu barvu pozadí, né všichni mají výchozí pozadí bílé, často je šedé a tak je potřeba to v css nastavit, takhle to řeší vidím což je blbé.
Charlie
Profil
Mila,

je to docela pěkný. Nechápu ale, proč píšeš v HTML 4.01! Vykašli se na to a piš v XHTML.


Glacier,
Z hlediska optimalizace pro rychlost s tebou nesouhlasím, co se týče pozadí. Když to má někdo šedivý, tak asi proto aby ho nebolely oči. Kdybys chtěl mít všechno do puntíku, tak bys musel přidat víc věcí, např:
strong { font-weight: bold; }
em { font-style: italic; }

a tak dále, a tak dále... Ale ty asi používáš staré B nebo I...
mila
Profil *
Jinak bych chtěl poděkovat yuhůovi za tenhle web, spoustu sem se toho tady naučil a ještě více na stránkách, na které odkazuje....
MVK
Profil *
sjakotyc@technologist.com:

Vzhledově jednoduché, přehledné a barevně nesladěné.
Navigace je jednoduchá, ale co až bude pár desítek hádanek? Budu rolovat až mi upadne ruka.
Skrytí řešení? Nestačilo by odsunout dolů za okraj stránky?
Jinak jsou stránky obsahem nevelké a dále není co posuzovat.
Mistr
Profil
Já bych ještě trošku zapracoval na těch řešeních a nápovědách. Přeci jen kdo by četl na úvodní stránce dlouhé texty. Zvýraznil bych tam, jak se zobrazí nápověda a jak řešení (třeba přímo otázkou: "Jak zobrazit řešení?" a pod tím text). A nebo by se to dalo řešit JavaScriptem: Pokliknutím na slovo "řešení" u dané hádanky by se zobrazilo řešení a podobně by se to řešilo i s nápovědou.

Jinak gratuluji k zajímavému obsahovému nápadu na web.
Polaroid
Profil
Milý Glaciere, tím že budeš všechny chválit nikomu nepomůžeš. Nestyď se říct bez pardónu, že jsou ty stránky prázdný, maj ošlivý vycentrovaný menu ...

Prostě jdi do nich! (jako do těch amatérů :-)
mila
Profil *
Co je lepšího na XHTML oproti HTML?
Barvy se mi taky nezdáli, ale říkal jsem si, že se mi jen okoukaly, když jsem stránky ladil... Malinko jsem je pozměnil, doufám že k lepšímu.
Návod, jak si přečíst řešení jsem dal ke každé hádance. Java script mi přijde zbytečný - asi by to dobře vypadalo, ale pokud ho má někdo vypnutý (mně ho třeba SP2 v exloreru vypnul), tak si řešení nepřečte. No, a hlavně bych se ho musel naučit:)
To Polaroid: Když mi řekneš, že menu je hnusný, ale neřekněš proč, tak mi to taky nepomůže..
Díky všem.
mila
Acci
Profil
Barvy se mi taky nezdáli, ale říkal jsem si, že se mi jen okoukaly, když jsem stránky ladil...
Vyzkoušej http://wellstyled.com/tools/colorscheme2/index.html

Java script mi přijde zbytečný - asi by to dobře vypadalo, ale pokud ho má někdo vypnutý (mně ho třeba SP2 v exloreru vypnul), tak si řešení nepřečte.
JavaScript má vypnutý asi 2% uživatelů. Pokud by ho někdo neměl zapnutý, zobrazilo by se mu řešení hned. To řešení, co máš teď, se taky některým zobrazí hned (vypnuté styly,...)
Mistr
Profil
Opět jsem se podíval na Tvoji stránku a nestačím se divit! Moc se mi designersky zamlouvá!
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0