Autor Zpráva
Jardanet
Profil
Dobrý den,

potřebuji vytvořit e-shop na míru a zatím se jen dívám po netu, co má kdo za e-shop. Našel jsem tento e-shop a chci se zeptat zdejších expertů, co mu říkají. Mě osobně se moc líbí a chtěl bych něco podobného.
oogi
Profil
Bohužel, zde se hodnotí pouze vlastní díla.
Myslím že existuje spousta graficky lepších e-shopů, než ten co uvádíte.
Str4wberry
Profil
Jardanet
Řekl bych, že se dají najít i lepší.

oogi
Rozhodně, ale to asi stejně bude autor měnit.
Jardanet
Profil
To: Str4wberry

Lepší? Kde? Jaký? Za kolik?

Viděl jsem jich hodně, ale toto je to, co si představuji.
Railbot
Profil
Shopio? A spousta dalších. Funkčně to nevypadá na špičku a graficky je to hluboký podprůměr-
Jardanet
Profil
Shopio? - stále není dokončeno, a to už to trvá x měsíců nebo roků? Už ani nevím. A další? Buď chtějí nesmyslné peníze nebo je to nepoužitelné. Opradu bych ocenik, kdyby místo "A spousta dalších. Funkčně to nevypadá na špičku a graficky je to hluboký podprůměr" tady někdo už konečně uvedl konkrétně e-shop, který je plně funkční za rozumné peníze.
quinux
Profil
Jardanet
Asi by bylo vhodné uvést co si představuješ pod pojmem "rozumné peníze" - 10 000, 20 000, 50 000, 100 000?
Jardanet
Profil
To: quinux

Toť otázka. Přesto si myslím, že pro malé firmy, které začínají, je za hotový e-shop 8.000,- Kč - 10.000,- Kč hranice únosnosti, kterou nechce nikdo překročit, pokud nemá v kapse několik statisíců. Ty ostatně každý nemá a běžně začínající živnostník začíná s cca 100.000,- Kč v kapse. Vzhledem k nákladům, které musí vynaložit na rozběh firmy aspoň v tom měřítku, aby to nějak ukočíroval, tak investice 20.000,- Kč nebo 30.000,- Kč je nad rozpočet začínajícího živnostníka. Buďme si upřimní, ideál by byl cca 5000,- Kč, ale těchto e-shopů moc není.
Vladosik
Profil
Jardanet
Nez hledat hotove aplikace, nechte si udelat vlastni, kdyz na kazdem je neco spatneho. Kazdopadne me prakvapuje vas maly financni odhad na eshop... Postupem casu stejne zjistite, ze vam takoveto hotove reseni nevyhovuje a zacnete se poohlizet po vytvoreni vlastniho eshopu. Ovsem s tou vasi cenou to asi pujde tezko.
Pisete ze 10 000 je na hranici unosnosti pro zacinajici. Ja rikam, ze nize jit snad uz nejde. V soucasne dobre vytvarime tento e-shop firme, ktera na internetu take teprve zacina, za 24 000 Kc.
Ano, mohli si vybrat treba nejaky e-shop zdarma nebo nejake hotove reseni, jneze zkuseny obchodnik vi, ze to s vyhledem do budoucnosti (prognozovani) proste "neni ono".
David Janáček
Profil *
Zajímalo by mě, jak někdo může říct "funkčně to nevypadá na špičku"? Vy znáte zdrojový kód? Znáte administrátorské rozhraní? Víte jaké moduly jsou ještě nevyužity? Jakou grafiku si zákazník přál? Jak myslíte, že je admin rozhraní propracované, že jsem byl schopen zjistit, kde je zájem a dostat na tuto diskuzi?
Jardanet
Profil
TO: Vladosik

Nejde o můj malý odhad. Bavíme se o možnostech, které jsou pro každého někde jinde. Rozhodně vím kolik stojí lidská práce. Nechci tvrdit, že e-shop udělá někdo přes noc. Udělal jste mi velkou radost s tím, že jste zde nastínil finanční rozdíl mezi hotovou aplikací a aplikací na zakázku. Pokud to budu brát z úhlu pohledu, který je dán faktorem nastavení laťky mezi 24.000,- Kč za e-shop, který napíšete na zakázku, tak "mých" 10.000,- Kč je adekvátních za e-shop, který bude hotový a bude prodáván jako uživatelská licence.
Jardanet
Profil
David Janáček

Jsem rád, že se této diskuse zúčastníte. Pan "Railbot" je věčným kritikem všech a všeho. Bude dobré mu dát lekci.
David Janáček
Profil *
Nechci nikomu dávat lekci, nechť představí nejprve své dílo a pak s ním budu diskutovat.
Jardanet
Profil
Pan "Railbot" má své stránky stále ve stavu nepoužitelnosti již drahnou dobu a jeho názory zde nejsou relevantní.
souki
Profil
Jardanet
Pan "Railbot" má své stránky stále ve stavu nepoužitelnosti již drahnou dobu a jeho názory zde nejsou relevantní.
Jakou souvislost má stav jejho webu s jeho znalostmi? Taky mám v profilu web, který je spíše aby se neřeklo. Využívám jeho subdomény betaverze spousty projektů a tak nepotřebuji úžasnou halvní stranu. Řekl bych, že Railbot na tom bude podobně
Nox_lbc
Profil
Pan "Railbot" má své stránky stále ve stavu nepoužitelnosti již drahnou dobu a jeho názory zde nejsou relevantní.

Zacházíte do prostoru, kde se prostě a jednoduše rozběhne "flamewar" ... Railbot si to buď nenechá líbit nebo vás bude nadále ignorovat ... doporučuji mu druhou možnost ...
Railbot
Profil
David Janáček
Z uživatelského hlediska vidím, co e-shop umí a neumí. Co je kdesi zašité v adminu mě nezajímá. To nic nemění na to, že jako uživatel vidět pdodobně ošklivý e-shop, tak by si mou důvěru rozhodně nezískal a může mít pro vlastníka funkce sebelepší. Nechcete nám doufám namluvit, že ten e-shop je nějaká špička.

Víte, diskutovat stylem "ukažte my vaše práce, pak se s vámi budu bavit" je hodně povrchní, ale i tak nemohu sloužit, tvorbou e-shopu se nezabývám. To mi ovšem nebrání je znát a diskutovat o nich, natož kritizovat. Od toho tu jsme.

Jardanet
pan Railbot má touto dobou jiné stránky blížící se dokončení a hlavně pan Railbot má tolik práce na jiných projektech, že mu na své skromné stránky času nezbývá. Navíc je to i jak říká souki. To jen abych ukojil vaši zvídavost. Tím bych toto ot z mé strany ukončil.
Jardanet
Profil
To: souki & Nox_lbc

Rozhodně nedopustím, aby pan "Railbot" a jeho věrní, změnili ve vlákno OT, jak tomu bývá běžně. Škoda. Někteří to snad dělají schválně. Děkuji těm, kteří sem přispěli racionálně.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0