Autor Zpráva
Venca V
Profil
Zdravím, chtěl bych vás požádat o připomínky k tomuto návrhu. Začal jsem obrázkem v hlavičce a menu, ale u zbytku už jsem nějak cítil, že to není ono...Asi potřebuju nějak nakopnout správným směrem... Díky za všechny názory.
filip186
Profil
Mě to připadá docela dobrý, jen mi v tom obrázku nějak nesedí to písmo, ale nevím proč.
Icepoint
Profil
myslim, ze je to fajn, s tim pismem mel filip186 pravdu ... mozna ho udelat tucnejsi s takovym tim efektem oprejskany barvy ... jestli chapes, co tim myslim ...
Tomáš Hanus
Profil
také mi tam nesedí písmo
nelíbí se mi seznamy, ten background je podivný
a patička mi k tomu také nesedí. Jako by byla z jiného světa.
Venca V
Profil
filip186,Icepoint,Tomáš Hanus - díky, vzal jsem si k srdci vaše připomínky a stvořil
druhý návrh. Změnil jsem písmo v menu i v logu, změnil pozadí seznamu a úplně překopal patičku. Lepší?
Plaváček
Profil
Venca V

Ale jo, jde to. Ten bílý rámeček kolem celého webu bych ale zrušil. Pozadí bych možná volil jiné než černé, další barva by designu asi vdechla život.
Tomáš Hanus
Profil
Venca V
určitě to je lepší, to písmo bych ale zmenšil a dal bych mu nádech šedi, aby pěkně do té hlavičky zapadlo. Jak říká Plaváček, zrušil bych bílý rámeček kolem celé stránky, nebo alespoň ho hodně přičernil. Vůbec celý wreb je hodně ponurý a tmavý. Vím, že je to v duchu té kapely, ale chtělo by to oživit nějakým pestrým prvkem. To šrafování je docela zajímavé, ale dal bych ho po celé stránce, ale trochu bych mu ubral na kontrastu. Ta patička je na můj vkus už hodně "kostrbatá". Proč ji neudělat stejně, jako hlavičku? A seznam se mi docela líbí. Určitě to tam krásně zapadne.

Resume:
- celý web alespoň trochu zesvětli (měla by se správně dodržovat kontrstnost barev a měla by se zachovat i pokud jde o černo-bílé zobrazení, a lépe se čte černý text na bílém pozadí než naopak)
- "skoro" zneviditelni rámeček okolo stránky
- vyšrafuj pozadí kolem celé stránky ale s menším nádechem, nepatrně
- uprav patičku ve stylu hlavičky
- zmenši a ztmav písmo v hlavičce
- ješte se mi nelíbí to menu, chtělo by asi také zjemnit tu kostrbatost a je zbytečně hampulácké, ani na to není tak dlouhá položka v menu
Venca V
Profil
Díky všem za hodnocení, tady je pro dnešek poslední...
návrh č.3
Tomáš Hanus
Profil
Venca V
určitě se mi líbí tento poslední nejvíce

to menu je asi až moc bílé :) promiň
ještě si pohraj trochu s barvou stránky, ta karamelová barva je pěkná, dobře se na ni dívá, ale bíle menu a rámečky hlavičky a patičky na ni moc nesedí, vyhraj si s tím, aby to pěkně ladilo k sobě

měl bych návad, kdyby jsi tu hlavičku celkově zmenšil o tak 15%, pod ní dal další obrázek, který by se k ní hodil a byl by "skoro" neviditelný, který by "vytékal" trochu ven z hlavičky, dal by jsi tomu docela zajímavý nádech

to menu bych ještě malinko zmenšil, ale podle mého názoru jdeš tím správným směrem, už teď je to nejméně o třídu lepší, mě se to líbí
Venca V
Profil
V dalším návrhu jsem vycházel z návrhu č.2, pokusil jsem se sladit styl patičky & seznamu se stylem hlavičky, aby byl návrh takový jednolitější; dále jsem změnil pozadí....
návrh č.4
Tomáš Hanus - díky za tipy, asi to zkusím v příštím návrhu

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0