Autor Zpráva
Venca V
Profil
Zdravím, chtěl bych vás poprosit o připomínky k tomuto webu. Zatím není všude obsah, hotovy jsou zatím hlavní kategorie + v každé z hlavních kategorií na ukázku první položka. Díky.
P.S.: Dále bych poprosil majitele IE7, aby se mi podívali na <ol> tímto prohlížečem, prý se v něm nezobrazuje číslování položek (konkrétně prý na této stránce. ) Díky.
Mistr
Profil
Venca V
Na předkládané stránky se dívám prostřednictvím MSIE 6 SP 2 a mám k nim následující poznámky:
(1) Okénko pro vpis vyhledávaného spojení je nižší než políčko Hledej. Osobně bych volil stejnou výšku.
(2) Příliš se mi nezamlouvá u menu onen bílý střed jednotlivých políček.
(3) Zkusil bych u drobečkové navigace jiné písmo (Courier?).
(4) Drtivá většina fotografií z Fotogalerie se po kliknutí na ně neotevřou. Naopak se vyhodí chyba 404. Ovšem o tom, zřejmě, asi víš, že?
(5) Přiznám se, že poněkud nechápu umístění té vodorovné oranžové čáry vedoucí mimo hlavní prostor stránky.
(6) Zauvažoval bych nad sjednocením popisu položek. Například stránka http://zn.pillowfight.cz/pisnicky.php má:
- v menu Písničky
- titulek položky v menu Písničky Zuzany Navarové
- v titulku stránky (tag TITLE v části HEAD) Kompletní seznam písní Zuzany Navarové
- drobečková navigace Seznam všech písní Z.N. (mimochodem před "N" má být mezera)
- nadpisek stránky Písničky
(7) Je mi sympatické užití klikacího loga.
Miloš
Profil
Kam vedou/nevedou odkazy z jednotlivých položek diskografie? A proč?
Pokud cíl zatím neexistuje, doporučuji ponechat text, ale zrušit odkaz; stávající linky mě jako návštěvníka poměrně dost rozčilují; jako návštěvník bych po pár kliknutích došel k závěru, že je to nějaké divné a už bych na ně nikdy v životě nezkoušel klikat, protože jsem se jednou přesvědčil, že jsou ty odkazy na prd a nehodlal bych v budoucnu ztrácet čas tím, že bych zjišťoval, jestli je to pořád tak.
Miloš
Profil
Mistr
… Z.N. (mimochodem před "N" má být mezera)
Jj, neboli P.I.Čajkovskij (viz též diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=29&topic=53358).
Tomáš Hanus
Profil
promiňte, že se stotožňuji, ale souhlasím plně s Mistr.
Na první pohled opravdu pěkné. Na písničkářku to sedí, ale někté prvky nechápu, viz bílý přechod uprostřed menu, čára pokračující kamsi ze stránky, velikost inputu na vyhledávání menší než příslušné "akční" tlačítko. Na můj vklus až mnoho se vyskytujících se podpisů. Jsou všude kolem nás :)
V patičce se mi moc nelíbí border na pravé straně zevniř.
Venca V
Profil
Díky všem za připomínky, vezmu to v potaz. A k těm odkazům: samozřejmě všechny odkazy budou fungovat, odkazy z jednotlivých položek diskografie povedou na stránky jednotlivých písniček, to samé fotografie; ale jak jsem psal, zatím je to rozdělané a fungují jen první položka v každé kategorii a pár dalších... Při spuštění této verze stránek samozřejmě bude funkční vše, struktura bude v podstatě stejná jako na stávající webuhttp://navarova.wz.cz.
edit: Ta čára už je opravená, má vycházet z té čáry v hlavičce... Nějak jsem zapomněl předělat obrázek na pozadí, když jsem hýbal s pozicí obsahu:-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0