Autor Zpráva
Honzas
Profil *
Co byste vylepšili na těchto stránkách? Jsou v CMS Joomle (jak obsah napovídá). ještě to naní úplně finální verze, ale už to tačíná vypadat. eScope.cz
DJ Miky
Profil
- U hledání postrádám tlačítko.
- Proč je logo dvakrát pod sebou a podruhé nějak divně pokroucené? Vypadá to divně, to asi nebude odraz či stín...
- Chtělo by si to pohrát víc s marginy a paddingy, texty jsou nalepené na okrajích.
- Odkaz na webhosting vlevo nahoře mě zavede na neexistující server http://escope/ .
- Stránka Minihosting ve Firefoxu:

Stejná podivnost se objeví i pokud zastavím načítání stránky - texty přes sebe.
Honzas
Profil *
Tak jsem si nainstaloval Firefox. Je to zvláštní. Někdy se to zobrazuje správně, někdy šlatně. Ach jo. Tak jdu hledat chybu. Logo upravim. S paddingy si pohraju. Ten odkaz už vy měl fungovat.
Honzas
Profil *
Udělal jsem zcela nový vzhled stránek. Není tam nic rolovacího, ve všech prohlížečích by se to mělo zobrazovat bez chyb. Co si o tom myslíte teď? eScope.cz
Railbot
Profil
Šedá na černé orpavdu není dobrá kombinace.
Honzas
Profil *
Jaké pozadí mám tedy zvolit?
minsky
Profil
pozadi klidne nech, ale zvol jinou barvu textu, kontrastnejsi.. treba i tu bilou a hover efekt das jinou barvou.. hodila by se neco mezi zlatou a oranzovou.. ozkousej
Honzas
Profil *
Tak jsem to zkusil s tou oranžovou a myslím, že výsledek je o dost lepší než pouze kombinace šedé. Děkuju za tip. Ještě nějaké nápady?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0