Autor Zpráva
Alpha007
Profil *
Zdravím, můžete se prosím kouknout na http://alphablog.wz.cz? Rád bych znal názor ostatních na design mého blogu, děkuji.
Taps
Profil
Alpha007
Mě se tvůj blog líbí
Alpha007
Profil *
Díky :)
Martin Tiršel
Profil
Urcite by sa hodilo este par uprav, hlavne nieje poznat, co su odkazdy a co nie, clovek si musi vsimat zmeny kurzora a tak nejako mi to pripada prilis sede. Do hlavicky by sa mozno hodila nejaka grafika a namiesto toho sedeho pozadia nejaky pattern.
Mistr
Profil
Alpha007
(1) V Microsoft Internet Exploreru se nad klikacím logem, jehož užití chválím, nezobrazuje při přejetí myškou pacička.
(2) V sekci Autor zajisti, aby na koncích řádků nebyly předložky typu s, v, z apod.
pipatko
Profil *
nelíbí se mi Nápis Alpha Blog, změnil bych fonti efekty :)
jinak pěkný blog
Alpha007
Profil *
Díky za návrhy
Ra-Dek
Profil *
Alpha007: tak to se mi zdá že jsem někde viděl... hlavně to černý se zeleným(tyto barvy jsou sice všude ale tohle provedení hlavně)
Alpha007
Profil *
Tak to nemam poneti, udelal sem totiz cernej pruh s glosem a pak nevedel co dal, tak jsem to nechal plavat. A pak jsem jednou narazil na nakejch strankach o linuxu na zelenou barvu, ktera se mi zalibila a tak jsem ji pod to hodil jako listu. Ale to se mi moc nelibilo, tak jsem to chtel zasunul za cernou a vzniklo toto :)
shaggy
Profil
Aj mne sa ten dizajn zdá povedomý. A tá "pacička" nad klikacím logom sa nezobrazí ak sa použije "textový odkaz" prekrytý obrázkom v SPANe.
Alpha007
Profil *
JJ, ale to mi ani nevadi... halvne ze to funguje a je brano jako odkaz

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0