Autor Zpráva
Venca V
Profil
Ahoj, chtěl bych vás poprosit o připomínky k první verzi grafického návrhu. Děkuji za všechnu konstruktivní kritiku;-)
http://navrhy.pillowfight.cz/podzim.jpg
Mistr
Profil
Venca V
Nevím, budeš-li to považovat za "vhodnou" kritiku, ale mám k předloženému návrhu následující postřehy:
(1) Písmo v horizontálním menu je špatně čitelné, zvláště ta dlouhá slova.
(2) Z rozmazané fotografie v pozadí hlavičky, jakkoliv to vypadá zajímavě, po chvíli bolí oči. Alespoň mě.
Venca V
Profil
Mistr -
Nevím, budeš-li to považovat za "vhodnou" kritiku, ale mám k předloženému návrhu následující postřehy:
je to vhodná kritika:-) Díky za názor, beru na vědomí.
Str4wberry
Profil
Venca V
1) Ten červený okraj na mě působí „rušivě“.
2) Lineární přechod (#8ca3cb » #fff) mi přijde trochu „staromódní“.
3) Možná má text zbytečně velké odsazení zleva a zprava.
marian80
Profil
1.) Je jasné, že ten rozmazaný obrázok je ten istý, ako ten v hlavičke - skús ho posunúť aspoň tak, aby bolo vidieť iba nejaké stromy, bez toho domčeka.
2.) Skús bez tej slabo modrej - rieš to viac "jesennými" farbami.
wimstr
Profil
Nějak bych začal u toho na co že je to vubec zaměřené? - osobně na tom nevydím nic líbyvého, strohý design, jediné co na tom vypadá tak trošku pěkně je nadpis, a to je tak vše. Rozhodně, až budeš příště vytvářet nějaký design web. stránek, chtělo by to, aby byl na něco zaměřený, tohle vypadá spíše jako nějaká "webová" fotka, než stránka...

- samozřejmě je to pouze můj názor, tak si to neber moc na tělo...
Venca V
Profil
- samozřejmě je to pouze můj názor, tak si to neber moc na tělo...
v pořádku, akceptuji tvůj názor. Záměr byl takový, že si procvičím nějaké věci ve Photoshopu, a když z toho vyleze něco kloudného, nakóduju to a dám někomu komu se to bude líbit a náladou hodit jako design na blog nebo osobní stránky. Je to první verze, ve finále to bude samozřejmě propracovanější.

Jinak díky všem za připomínky.
wimstr
Profil
Záměr byl takový, že si procvičím nějaké věci ve Photoshopu
Ano, ale i v tom případě si myslím že je lepší si vybrat třeba nějaké , jakékoli téma, jen tak někde zadat, a pak začít něco vytvářet.
podle mého názoru to má větší účinek
oogi
Profil
Ta ostrá část obrázku v hlavičce je dobrá, ale ten zbytek je k tomu jako poslepovaný, k tomu obrázku by to chtělo jiný grafický styl, tohle se k tomu nehodí.
Nox
Profil
Ta ostrá část i rozmazání se mi líbí...ale ne už to písmo v ostrém ani nic víceméně jiného, bohužel

Konkrétně třeba...
To bevelované písmo mi tam moc nejde...a chce to dát více paddingu, aby to nebylo tak nakupené
Venca V
Profil
druhý návrh. Lepší? :-)
Venca V
Profil
třetí návrh, ještě o chloupek vylepšený...
Str4wberry
Profil
Venca V
Lepší to je, ale pořád mi tam nesedí ten červený okraj.
smasty
Profil *
ako vravy Str4wberry ten cerveny okraj..... mozno nejaka jesenna farba...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0