« 1 2
Autor Zpráva
Joker
Profil
andy
Na mame tu taketo. Jednoduchy web do 1000sk, zlozitejsei (ma aj vysuvne menu !) 2000sk. Chcete aj hodiny ? hm.. to je zlozite. Ale do tych 2.5tis. sa vojdeme. A co tak chat?
No tak pokud by nabídka "profi" designera zněla takhle, tak bych doporučil rovnou najít někoho jiného.

Jinak jestli tomu rozumím, tak nabídka zní zhruba takhle:
Dodejte mi texty a až budu mít čas a bude se mi chtít, kopnu Vám je do šablony. K tomu Vám nakóduji jednoduché CSS a skouknu to ve svém Internet Exploreru. Budu za to chtít zhruba 500Sk/hod.
Předpokládám, že "bez účtenky".

Nic ve zlém, ale neřekl bych, že je problém sehnat studenta, který by totéž udělal v nějakém definovaném čase, lepší kvalitě a za poloviční cenu. Profesionální firma bude mít samozřejmě jiné ceny, ale taky jinou kvalitu.

Jinak já to celkem chápu, já sám jsem kdysi dávno měl po měsíčním trénování s FrontPage měl pocit, že jsem profi webdesigner :)
quinux
Profil
andy
skusali ste spravit pekny web tej svojej?
Ne nezkoušel. Kdyby chtěla web tak si řekne, ale trávit čas tvořením něčeho co pak stejně zůstane ležet na disku je blbost. Na to je čas některých z nás příliš drahý. Navíc inteligentní člověk svou přítelkyni zná a ví co ji baví, takže jí nebude dávat něco o co by evidentně neměla zájem.

ved hovorim ze mate ku kreativite daleko
no hlavně, že ty jí oplýváš :-D
Railbot
Profil
kolko kvalitnych parfemov kupis za rok?
Nemálo. Budeš se divit, ale neznám jedinoun slečnu která by parfémem pohrdla ať jich má kolik chce. Na to zkrátka letí. Což se o webových stránkách konstatovat nedá.

andy, abys pronikl trochu do zdejších reálií. Většina zde diskutujících jsou více či méně o mnoho zkušenější nežli jsi ty ohledně tvorby webových stránek. Při vší skromnosti se do této skupiny rád započítám. Opravdu nemá smysl se hádat pokud někoho osočuješ, že neoplývá kreativitou, když tvůj web je modrofialový hnus. Upřímně řečeno. To, že jsme zdejší-pravidla-nerespektující chuligáni je věc druhá, přiznávám :o)
Bubák
Profil
andyho web je horší, než Pitralon!
Jardanet
Profil
To: Andy

Railbot napsal: když tvůj web je modrofialový hnus. - musím jen souhlasit, a to z pozice laika.
Tomáš Hanus
Profil
Railbot
Bubák
na druhou stranu viděl jsem i daleko horší. Ale ti zase nenabízeli svoje "dovednosti", pravda.
habendorf
Profil
Laik žasne, odborník se nestačí divit ...
Tomáš Hanus
Profil
habendorf
Vystihl jsi to.
andy
Profil *
Ziadam administratora o vymazanie vsetkych prispevkov okrem prveho.

A pre ostatnych.. nikde som nepisal ze som profesional a ani som nikde nepisal ze sa to ma rovnat profesionalnemu webu.
Myslim, ze kazdy ma pravo ponuknut co chce, za cenu aku chce. Ak sa vam to nepaci je to cisto vasa vec.
Dalej si myslim, ze toto forum ma urcite pravidla. Kritika webu je niekde inde. Ak nedokazete dodrzat taketo pravidlo, tak co tu robite "clenovia".

A tu je kusok z pravidiel:

* Nepoučujte.
* Pokud je pro vás nabídka/poptávka nezajímavá, zdržte se hloupých komentářů.
* Totéž v případě, že vás něco pobaví, urazí, nebo zarazí.

Coskoro dam svoju stranku na pretras do temy "Názor na stránku". Tam uvitam kazdy rozumny (k dalsej tvorbe webu napomocny) komentar.
Chamurappi
Profil
Reaguji na andyho:
Mazat 38 příspěvků? Zamítá se. Přesunul jsem vlákno do „Názoru na stránku“.
Chceš-li tu mít samotnou nabídku, založ si nové vlákno.
sofasurfer
Profil
pardon, toto co su za ceny ? to takto niekde funguje ?
quinux
Profil
andy
Chamurappi: hceš-li tu mít samotnou nabídku, založ si nové vlákno.
A když se registruješ, tak budeš moct své vlákno s nabídkou zamknout a předejdeš tak nežádoucím příspěvkům.

A pre ostatnych.. nikde som nepisal ze som profesional a ani som nikde nepisal ze sa to ma rovnat profesionalnemu webu.
Ale chováš se tak ;)
Railbot
Profil
andy
Máš na to živnosternský list? Můžeš mi vystavit fakturu? :o)
yFang
Profil
ROFL.

andy
Ta tvá práce by se dala přirovnat k něčemu, co tady někdo píše je to můj druhý web apod. Účtovat si za to peníze mi příde poněkud nevhodné. Nebudu se k webu nijak vyjadřovat, byla by to trochu moc velká ztráta času.

OT: Jen by mě zajímalo - "tarot" je slovenský ekvivalent ke slovu "web"? Alespoň tak mi to z toho připadá.
tiso
Profil
andy Dalej si myslim, ze toto forum ma urcite pravidla
Keď už ich spomínaš, tak sa skús riadiť nasledovnými:
Závazná pravidla
Pište česky nebo slovensky. Nutné anglické citace pokud možno překládejte.
Pište s háčky a čárkami. Delší text rozdělte do odstavců. Používejte větnou interpunkci.
Pro zakladatele nových vláken
* Odlišujte prosím již v titulku, jestli jde o nabídku nebo poptávku. (Slovo "Potřebuji" není jednoznačné.)
* Specifikujte přesně jaké dovednosti požadujete resp. nabízíte.

A sorry, že som bol OT, neber to v zlom...
Bubák
Profil
nikde som nepisal ze som profesional
Aha, takže čistě amatérsky děláš stránky za peníze.

Zajímavé je tohle:

http://oknododuse.ic.cz: CSS, PHP, MYSQL
Cena za stránku: 3000Sk

ze stránky http://www.web-ferenc.ic.cz/index.php?page=omne&title=O%20mne&size=&ja z=sk

Každú stránku sa snažím spraviť podľa osobnosti klienta, v čom mi velmi pomáha aj moja manželka - viď jej stránky
ze stránky www.web-ferenc.ic.cz/index.php?page=omne&title=O%20mne&size=&jaz=sk
djlj
Profil
Když už je to v té kritice, tak mně se líbí tohle:
http://www.web-ferenc.ic.cz/index.php?page=jsem%20blbec&title=Jsem%20b lbec&size=300 :)
Joker
Profil
andy
Ziadam administratora o vymazanie vsetkych prispevkov okrem prveho.
No například já nekritizoval stránku, ale vyjadřoval jsem se k té nabídce. Psal jsem, že podle mého názoru cena neodpovídá podmínkám a kvalitě. Podle mého názoru to je relevantní komentář.

nikde som nepisal ze som profesional a ani som nikde nepisal ze sa to ma rovnat profesionalnemu webu.
No a není pak nemorální za to brát takové peníze?
Pokud za něco beru peníze, výmluva, že tomu vlastně nerozumím, působí dost směšně.
Případní zákazníci jsou tedy vpodstatě (ne)dobrovolní sponzoři něčího kurzu psaní webových stránek, pravda?

Bubák
takže čistě amatérsky děláš stránky za peníze.
:) Tenhle obrat to docela vystihuje

djlj
hehehe :)
VLadas
Profil
andy

Chcete aj hodiny ? hm.. to je zlozite. Ale do tych 2.5tis. sa vojdeme. A co tak chat?
Nezlob se na mě, já taky dostal tady za vyučenou, ale stránky školy dělám naprosto zdarma a co se týká hodin a CHATU - ty mám na webu dá se říct za pár minutek
Flip
Profil
hoši hoši, vleze sem jeden BFU, který vám předhodí "dráždící" web, který vás donutí udělat TOP téma dne... xD všichni tady skučíte nad jeho přehnanými cenami... já bych byl v klidu, jelikož může dělat svou "profesionální" práci a brát za to kolik chce... otázka je zda mu to "klient/vnučka" zaplatí... jestli ano, je to její blbost...

každopádně mě tohle vlákno při sobotním zamračeném dni pěkně rozesmálo ;)
« 1 2

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0