Autor Zpráva
jardaf
Profil
mozna se Vam bude tento projekt libit mozna ne - zkuste ohodnotit a uvidime;)
http://www.jezdite.com
Railbot
Profil
Pěkné. Ohledně obsahu postrádám více fotografií vozů. Pokud tam někde jsou, tak jsem se nevšiml.
panther
Profil
Trosku mi tam nahore chybi nejaky hover u menu.
jinak samozrejme chvalim obsah a web je take docela prehledny, coz je take velka vyhoda.
celkove si myslim, ze se tento projekt bude spise libit nez nelibit ;)
Str4wberry
Profil
jardaf
1) Odkazy by mohly mít hover.
2) Text (obrázek) „Porovnejte všechny […]“ je trochu nečitelný.
3) Zejména nadpisy nejsou bez obrázků vůbec vidět.
4) Proč mě na stránce „Příslušenství“ ruší ve čtení nápisy „Vodotisk“?
5) Na úvodní stránce je místy odkaz „více >“ nalepen na další nadpis níže — nevypadá to hezky.

Jinak celkem dobrá práce.
uNo
Profil
noo chyba mi tam len ten hover + ako povedal Str4wberry , tie texty v podobe obrazkov .. inac je to pekne ;-)
Tomáš Hanus
Profil
uNo
graficky pěkne, chyba ve flash navigaci. Při opuštění kurzoru myši si to vesele scrolluje dál.

Je to zaměřený hodně na čtení, což je dobře, ale okolní graf. prvky mě až moc odváděli od textu. Nevím, asi bych trochu ubral grafiky v pravé části sloupce nebo bych dal větší left-right padding. Trochu oddělit text od všech tech obrázků.
Kryspin
Profil *
U AutoPalace Spořilov ti chybí značka Ford, a Mitsubishi a Fiat je v Ústí n.L. a taky v Plzni
Kryspin
Profil *
Sorry, už né Ford, v AutoPalace, ale Hyundai
oogi
Profil
Chybí alty u obrázků, bez obrázků zmizí logo stránky, podivné a příliš dlouhé URL adresy článků.
Použité odstíny červené by mohly být jemnější, docela to bije do očí, možná by to spravila jiná brava v pozadí místo té šedé.
H.
Profil *
Podívejte se na www.mojewww.net ..... co vy na to??
jardaf
Profil
nechapu proc H. tady inzeruje nejakej odkaz kdyz se tu zatim konstruktivne bavime o uplne jinem pojektu...rekl bych trochu mimo misu...
jinak vsem dekuji za pripominky a poznatky - urcite je vezmeme v potaz;)
sguare
Profil *
Ještě bych trochu poupravil porovnání, sice je tam možnost rozšířené porovnání, ale už chybí možnost zpět. A při porovnání mi to hazí prázdnou page s "Object moved to here". musí se dostat zpět na jinou stránku a pak se podívat na porovnání. to samé i smazaní auta z výběru.
quinux
Profil
jardaf
"Webové stránky jsou ve vývoji, omluvte prosím drobné chyby"
Tak na ně neupozorňuj, nevypadá to dobře.
RuleZZZ
Profil
To H.
super.. je to hnusný..

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0