Autor Zpráva
monarcha
Profil
Před pár dny jsem založil něco jako svůj blog wasted.wz.cz a tak bych si ho dovolil nabídnout k ohodnocení.
Lukáš
Iškuda
Profil
- menu se mi zdá trošku nekontrastní a špatně čitelné
- písmo celé stránky je přehnaně velké
- formulář pro vkládání komentářů mi ve Firefoxu "vyteče" ze stránky
- graficky nic moc
monarcha
Profil
Iškuda

- písmo celé stránky je přehnaně velké
Písmo jsem o pár procent zmenšil. Předtím mi přišlo v pohodě, ale ono to může na různých rozlišeních monitoru vypadat různě. Já mám radši větší písmo - když člověk sedí celej den u monitoru tak už holt na ty malý blechy nevidí

- písmo celé stránky je přehnaně velké
opraveno, dík za upozornění

- graficky nic moc
to je holt asi dost subjektivní věc...
Ondro1112
Profil *
To je z wordpressu, ze? No, na wordpress som este css nerobil, ale je vidiet, ze je to prerobena nejaka templata.
sofasurfer
Profil
kedze to nikto nespomenul,

background je prilis agresivny a odputava pozornost oci od contentu ktory ma byt vacsinou prioritou z hladiska ponuky pre citatela web stranky a v tomto pripade to nevyrovnava ani nadmerne velky text, aj ked sa casto stava, ze nie je na webe co ponuknut, ale to uz hodnotit nebudem a ani nechcem. background omnoho decentnejsie
monarcha
Profil
Ondro1112 kdepak, to jsem dělal já. I když jsem se nechal inspirovat na cizích stránkách...

sofasurfer Na tom asi něco bude, určitě předělám
Joker
Profil
monarcha
- Možná by neškodilo stránku trochu výškově smrsknout... možná by se vešla i do rozlišení 768 na výšku. Nebo je úmysl, že teď je při výšce 1024 spodní reklama akorát mimo stránku?
- V menu by neškodil větší kontrast, světle šedá na bílé není úplně ideální
- Je potřeba si chvíli zvykat na způsob ovládání těch obrázků. Ze začátku, pokud jsem na ně najel z jiného směru než zleva, měl jsem pocit, že přede mnou utíkají :) Možná lepší varianta by bylo dát na kraje šipky a scrollovalo by se při najetí/kliknutí na ty šipky.
Dranel
Profil
Nechci se opakovat, ale je to nutné:
1) Méně výrazné pozadí... nejideálnější je jednolitá barva (popřípadě jemný vzor)
2) Napiš někam (třeba do headeru (k logu)) velkým písme, o čem to je. Jesliže to je osobní web, napiš pod "Monarchas wasted" třeba "Weblog" či "Osobní stránky" - možností je více.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0