Autor Zpráva
M4jco
Profil *
Čo na to hovoríte?
M4jco
Profil *
Sorry usla mi ruka na enter sorry.Link na web http://www.m4jco.all-forum.eu budem rád za každú pomoc-nápovedu-kritiku dakujem...
VLadas
Profil
V menu bych zrušil to rozmazání. Ruší to, špatně se to čte.
Jinak docela dobrý (z pohledu laika).
Icepoint
Profil
menu je ponekud premrstene velke a chbi mu hover, oproti tomu ta kurziva v tech rameccich s clanky je zas naprosto nectelna a mrnava...
mel by sis vybrat: bud slovenstinu, nebo anglicntinu ... takhle vapul to vypada divne
InterNet (takhle uz se to davni nepuse ... to n klidne muze byt male)
kdyz uz musi byt menu obrazkove, tak vy stalo zato jim dat alternatvini teyty a popisky
kdyz kliknu na "login" tak ten formular je teda "uprava osobneho nastavenia" nebo registrace ??? ( http://www.m4jco.all-forum.eu/readers.php?akce=new )
pocitadlo navstev nema pro bezneho nasvtevnika sebemensi vyznam ... jestli ti jde o statistiky, tak ho udelej neviditelnym a vyslekdy kontroluj dejmetomu v administraci
Měsíček
Profil
nedotažená hlavička se mi vůbec nelíbí.
Taps
Profil
M4jco
redakční systém phprs, grafika nic moc
M4jco
Profil *
nedotažená hlavička se mi vůbec nelíbí.

Ako nedotiahnutá hlavička?
A inak dakujem za rady,budem sa snažiť to opraviť všetko
DJ Miky
Profil
Menší písmo už nešlo?
M4jco
Profil *
Tak už som zmenil aj to písmo aj tu hlásku pri registrácii.Velkosť písma už stačí?alebo ešte treba nejako zvačšiť niečo alebo podobne?A to menu je moc velke alebo moc komplikované alebo škarede?inak diky
tajny spion
Profil
1) neladí mi pattern headeru k pozadí webu... nedelal bych to srafonavi pres celej ale jen kusama - mozna i jinym smerem
2) dole ti přetejká obsah... ukonči main (prostřední sloupec) <br style="clear: both;">
3) autor: administrator Bejt tebou, dám si nick, takhle nikdo neví, o koho jde
4) rozmysli si, zda chceš mít web ve slovenčtině či v angličtině (narážím na "user", "login" apod.)
5) nad vyhledáváním máš napsáno "hladej", což asi správně není
6) menu hover

Jinak zajímavej nápad a vcelku dobré provedení.
Strajk
Profil
Podle mě další web který během pár týdnů / měsíců zapadne do hlubin internetu, už teď přeplněných podobnými weby. Zkusím být objektivní i když to možná bude znít krutě:

- Grafika podprůměrná, pattern v backgroundu působí hodně křiklavě a při scrollování přeskakuje (to je sice vina prohlížečů, ale měl by ses snažit tomu předcházet)
- Kombinace slovenšťiny s angličtinou
- Na všechny dopňky používáš cizí služby (blueboard, toplist, ...), navíc každá má jiné písmo, hover atd.
- A na konec z mého hlediska zatím i docela nezajímavý obsah, přečetl sem si Uvod do tvorby www a moc mě to nezaujalo
M4jco
Profil *
Tak neberte to ako pokus o oživenie topicu,ale tak zmenil som pozadie stránky a pridal som hover do menu a ešte som sa pohral s písmom...tak chcem vedieť že či už to aspoň trochu je k svetu podla vás :-) alebo čo tam ešte treba doplniť.A inak ten shoutbox od blueboardu sa tam chystám ponechať pretože nenašiel som na nete ani nikde žiadny shoutbox bez reklamy a skušal som aj vlastný urobiť ale ten nešiel...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0