Autor Zpráva
Ondro1112
Profil
Robil som tri stranky.

Prva je moja osobna stranka GIF Studio
Druha je u estranok robena MOSAM
A tretia uz spominany [url=http://karatesk.sk
]http://karatesk.sk
[/url]

Prosim o komentar.

Pre tych, co by nevedeli, co chcem, aby ste mi okomentovali, je to vzhlad stranok, u mosam pripadne zmenu z povodneho vzhladu, ci sa mi to podarilo atd. Bol by som rad, keby ste predtym, nez mi napisete, ze je to hnusne najprv ukazali vasu stranku a potom povedali, ze je to hnusne. Nehovorte zlu kritiku, ked nedokazete spravit ani taku stranku!
Railbot
Profil
Fajn.

Prva je moja osobna stranka GIF Studio
Čistě amatérský web. Celkem příšerný bych řekl. Co dodat, uč se jak psát web a inspiruj se, jak by měl web v dnešní době vypadat. Hlavně se prosím vyvaruj nějakého webstudia nebo na co si to zkoušíš hrát.

Druha je u estranok robena MOSAM
Takže nic k hodnocení.

A tretia uz spominany http://karatesk.sk
A tohle už své vlastné téma má.
Měsíček
Profil
1.) Žádné umění
2.) Nejlepší s těch třech, ale jinak hrůza
3.) Co chceš k tomu za komentář, skoro všechno je rozházený vypadá to jako kdyby se ti hacker proboural na stránku a hrál si tam !
Ondro1112
Profil
Aha. Zabudol som. Vzhľad MOSAM pred prerobením: http://gifstudio.yw.sk/06_seda.jpg

Hlavně se prosím vyvaruj nějakého webstudia nebo na co si to zkoušíš hrát.

Neskúšam. Je to len osobná stránka s ukážkami mojej tvorby a kontaktom na mňa. To gifstudio mi dal kamos ftp-cko a ja som si tam urobil stranku. On sa hral na webstudio, ozaj, aj tam mam jeho novu adresu, na ktorej sa hraje na webstudio teraz.
Ondro1112
Profil
Měsíček

O čom to hovoríš? O karatesk? Používaj MOZILLU!!!
Měsíček
Profil
no to už je lepší ;), ale má to co dohánět a kdyžtak pošli komplet i s patičkou ..
Měsíček
Profil
A proč Mozillu ??! Já používám všechny a každej je na něco jiného dobrej, žádnej prohlížeč není dokonalej ;) a mozilla už vůbec ne.
Ondro1112
Profil
Nie, ale je lepší, než IE6. IE6 je nebezpečný, pomalý, zle zobrazuje PNG, zle zobrazuje align, a veľa iných zlých vecí je v IE6. V IE7 je už o inom.
Railbot
Profil
IE6 je nebezpečný, pomalý, zle zobrazuje PNG, zle zobrazuje align,
Blbost. Blbost. Blbost. Blbost.
Měsíček
Profil
Mám : Mozilla Firefox 2.0.0.9 , Maxthon 2.5 , IE 7 , Opera 9.5 , Netscape 9.0 . a ve všem se to nezobrazuje tak jak by mělo ;)
Měsíček
Profil
Railbot :

Pravda,Blbost,Blbost,Blbost = Oprava :-))
Ondro1112
Profil
A ako ti to zobrazuje?

Posli screen
{x}
Profil *
Měsíček: Pokud vím, tak Maxthon 2.5 používá jádro IE, takže to tam máš zbytečně dvakrát. :-)

Ondro1112
Ani jeden web mě nijak neoslovil, celkově tak 1.2 / 10. Víc se k tomu vyjadřovat nebudu, bylo to již zmíněno.

Nesnaž se do všeho dávat grafické prvky! I v jednoduchosti je někdy síla, a dobře sladěné barvy udělají mnohem víc!
Ondro1112
Profil
zle zobrazuje PNG

Tym som myslel, ze zobrazuje okolo png grafík s transparentným pozadím biely rám namiesto transparentu.
A je oveľa pomalší než Mozilla.
A u mňa vždy zle zobrazuje align, ako je to u vás, to neviem.
anonymus
Profil *
O čom to hovoríš? O karatesk? Používaj MOZILLU!!!
to snáď nemyslíš vážne. Snáď si kvôli tomu každý povinne dá mozillu ???????????
Pochopím to, ak by to bol web nie pre všetkých návštevníkov ale iba pre klan fanúšiov mozilly
Joker
Profil
Ondro1112
Používaj MOZILLU!!!
Jako proč? Mně je úplně jedno, pro co je web optimalizovaný, mně zajímá, jak vypadá v mém prohlížeči. Prohlížeče společnosti Mozilla mají zhruba 32% podíl na trhu, to znamená, že zbývajících 68% používá nějaké jiné.
A dovolit si ignorovat 68% návštěvníků je docela odvaha, řekl bych až drzost.

Ke stránkám:
GIF Studio- tam moje hlavní výhrada je, že bílý text nad světlým obrázkem absolutně nejde přečíst.

MOSAM- kód vygenerovaný, tj. bez komentáře, design se mi zdá nějaký rozhozený a celkově takový "podivný", jezdící texty- fuj.
karatesk.sk- vyrozuměl jsem, že to se diskutuje jinde, jinak ovšem rozhozený design a jezdící texty- fuj, i když menší fuj, než u MOSAM :)
shaggy
Profil
Ondro1112 - používa Firefox, Mozilla je out (je to taká istá blbosť ako si napísal ty)

K stránke - jeden obrázok v pozadí, čo má 800kB (a skoro vôbec nie je vidieť, lebo ho prekrývajú iné) a druhý na ňom, čo má 600kB... hlavička detto - ty rád mučíš nevinných návštevníkov stránky, však?
Kým sa mi to zo superrýchleho ic.cz načítalo, tak som videl skoro biely text na bielom pozadí. Skús nevykrádať iné programy/stránky/hocičo (konkrétne narážam na obyčajné kopírovanie wallpaperov z Windowsu)
Ondro1112
Profil
Karatesk ide aj v Opere, IE7 a Safari dobre. Ostatné som neskúšal, ale netscape a mozilla (nie firefox) majú jadro firefoxu. Takže to bude asi také isté ako vo firefoxe.
aisukriimu
Profil
Chcem sa uistit. Firefox ma jadro Mozilly, alebo Mozilla Firefoxu? Ja som si vzdy myslela, ze Firefox ma jadro Mozilly...
Railbot
Profil
aisukriimu
Já bych spíš řekl, že obojí má jádro Gecko.
shaggy
Profil
Mozilla a Firefox sú vlastne tá istá "firma"... jediný rozdiel je, že pod Mozilla sa rozumie Mozilla Suite, ktorý sa už neaktualizuje (určitým nasledovníkom je SeaMonkey od Mozilla Corp.) a Mozilla Firefox (tak sa oficiálne volá) je priamy nástupca web browsera z tohto balíka. To, že majú rovnaké jadro je pekné, ale Mozilla je stará a zobrazovanie stránok sa môže líšiť od najnovšieho Firefoxu.
aisukriimu
Profil
shaggy, Railbot
Boze ja som... Jasne, diky vam obom. :D Nejak mi to v tej chvily nedoslo. :X
shaggy
Profil
Nič sa nestalo :-) Rád vysvetlím aký je v tom rozdiel.
A pôvodne to malo slúžiť pre človeka, ktorý chce ostatným diktovať aký prehliadač majú na jeho stránkach používať. Keď už to chce robiť, tak nech si nájde niečo, čo sa ešte aktualizuje a nie je "mŕtve".
Ondro1112
Profil
nejde to zmazat.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0