Autor Zpráva
Chek
Profil *
Ahoj

(Nejsou to sice stránky ale taky se to může hodit k webu.
Je to jinej typ (styl) než by se k webům hodil - ale no to neva.
Dělal jsem tohle ve fotoshopu - 4 dni. Před tím jsem s fotoshopem vůbec neuměl.
Takže můžete prosím konstruktivně posoudit? - Jestli to vůbec k něčemu může být dobré?
Díky)

http://www.mp360.chytrak.cz/prace.png
panther
Profil
nechtěl bych ti brát iluze, ale tohle imho opravdu nikde nepoužiješ.. možná tak jako portréty u policie, až bude někoho hledat =).
A teď vážně: pokud to chceš brát jako jisté znalosti práce s photoshopem, tak se musís ještě hodně učit, a osobně bych ti radil zkoušet něco, co později budeš moci použít třeba právě pro tvorbu stránek..

Toť můj skromný a soukromý názor na věc
habendorf
Profil
Obrázky lidí

Spíš zrůdiček ne? Brrr, doufám, že se mi o nich nebude zdát.
Chek
Profil *
"nechtěl bych ti brát iluze, ale tohle imho opravdu nikde nepoužiješ"
panther:
Stím opravdu nesouhlasím. Vše se dá využít :D
A pro tvorbu grafiky - webovích stránek používám jiný programy.


Spíš někdo napište kdo by měl někdo normální nápad kde by se tohle dalo využít!
Jak jsem říkal teprve jsem se začal učit.
herrda
Profil
a jaké programy jsou dobré pro tvorbu grafiky??
Chek
Profil *
herrda
Záleží jak na co ale nevím proč se zde ptáš zde! Gimp, fotoshop.

habendorf
Konstruktivně jsem žádal. Občas mě přijde že se sem chodí lidi pobavit a rejpat pro zábavu.

Pořebuji pomoct jak stím jestli to má smysl. A případné využití.
Díky
VLadas
Profil
Chek
Pořád nějak nechápu to využití. Myslíš tím, jako umístit to na webové stránky, třeba jako obrázky, nebo k čemu využít? S tím se přece moc dělat nedá. Udělej si svoje stránky na kterých své výtvory vystavíš. Jinak nevím.

A to jsi upravoval fotky a nebo jsi to maloval. (Moc bych se tím nechlubil, ale to je tvoje věc)

A trochu si protiřečíš ne? Začínáš se učit ve fotoshopu, ale pro tvorbu webových stránek používáš jiné grafické programy: Gimp, fotoshop.
A ještě si myslím, že je to Photoshop
Miloš
Profil
VLadas
A ještě si myslím, že je to Photoshop
Esli ona to nakonec nebude Fotošopa
VLadas
Profil
Miloš
Dobrý :D
Měsíček
Profil
Hrůza to bych na web nedal ani kdybych měl v sobě vodku ..
papousek
Profil
Využití takového typu ikonek vidím třeba v galerii avatarů, ale chce to ještě ohromné množství hodin strávených s Photoshopem, protože tyhle ikonky by se asi neujali.
matthew
Profil
Co třeba toto:

http://www.csszengarden.com/?cssfile=051/051.css

Ale ještě by to na tom chtělo asi dost zapracovat. :-)
Chek
Profil *
Hmm no já bych řekl že jsou tu jiní dementi. Zkus te si sami něco takového namalovat a pak mluvte! Pochlubte se vy :D
Chtěl jsem poradit a jak je vidět nikdo tomuto slovu asi nerozumí.

VLadas:
"A trochu si protiřečíš ne? Začínáš se učit ve fotoshopu, ale pro tvorbu webových stránek používáš jiné grafické programy: Gimp, fotoshop.

" to jsi upravoval fotky a nebo jsi to maloval. (Moc bych se tím nechlubil, ale to je tvoje věc)"
No to je vidět jak bys to udělal asi ty ale naštěstí já nejsem ty. Tohle mě ani nenapadlo :D Když řikám že jsem to nakreslil tak jsem to nakreslil a nepřemaloval fotku. To bych se chlubil tím :D a taky by nebylo čím :D Protože namalovat mě to nepříjde až tak jednoduché. Zabere to pár hodin.

Neřekl jsem že pro tvorbu webovích stránek že používám Gimp a Photoshop.
" jaké programy jsou dobré pro tvorbu grafiky??"
Neřekl webové grafiky a které používám.

Už to neřeším. Jen jsem chtěl ještě odpovědět toť vše už mě to nezajímá. Za pár měsíců třeba možná se naučím kreslit mnohem lépe. Říkal jsem že jsem teprve s tímhle začal a tak se nazačátku jsem se chtěl někoho zeptat kdo tomu rozumí jestli pozná z toho zda má smysl v tomhle pokračovat protože kdyby mě to šlo tak pak by to bylo určitě fajn něco umět.

Děkuji už mi nemusíte odpovídat protože tohle beru jako za uzavřenou věc!
Asi jsem se spletl je to hrůza a tohle dokáže každý namalovat. OK
Railbot
Profil
Chek
Hmm no já bych řekl že jsou tu jiní dementi. Zkus te si sami něco takového namalovat a pak mluvte! Pochlubte se vy :D
Pokud neuneseš kritiku, tak sem nedávej nic k hodnocení. Jak jednoduché. Nikdo nemusí nic takového umět, aby viděl, že je to ošklivé a nepoužitelné.
VLadas
Profil
Chek
Tak pozor, to, že jsi to namaloval nebylo nikde řečeno. Pokud jsi to namaloval, tak to řekni správně,Dělal jsem tohle ve fotoshopu - 4 dni. Před tím jsem s fotoshopem vůbec neuměl. není řečeno, žes to maloval. Makej dál a budeš dobrej. Po pravdě já bych to nenamaloval.
Tím se ti tak nějak omlouvám.
Chek
Profil *
No to je možné že je to nepoužitelné a ošklivé ale proto jsem psal že jsem stím teprve začal a žádal jsem o posouzení a ne o kritiku.
Kritiku unesu jen jsem vyjádřil svůj názor na některý úplně stupidní názory. Mě se to třeba líbí to co jsem nakreslil a jsem stím velice spokojen na to jaký mám děsný talent na malování.
Mistr
Profil
Chek
Zasláno: 10.11.2007 21:40:16
Nepsal jsi, že už to vnímáš za uzavřenou věc?

jsem vyjádřil svůj názor na některý úplně stupidní názory.
Které názory například?

Mě se to třeba líbí to co jsem nakreslil a jsem stím velice spokojen na to jaký mám děsný talent na malování.
Budiž. Ovšem pak si na to pořiď partnerku, které Ti to bude chválit, nebo automatickou opakovací hlášku: Cheku, to bylo fakt dobrý. Na to, jak umíš malovat... Fakt, tohle je věc. Sám Rembrandt je proti Tobě slabota. Fakt hodně dobrý! Všude jinde, Cheku, musíš počítat i s opačnými názory.
vertigo4
Profil
ale jo, myslím že je to teprve v plenkách ale připomíná mi to tohle (samozřejmě, je to lepší ale něco na tom bude) http://www.youtube.com/watch?v=8K_NQe57C-k
VLadas
Profil
vertigo4
Tak to si myslím, že ty pleny jsou moc velký postup, podle tvého odkazu, tady to ještě skáče z koule na kouli
Railbot
Profil
žádal jsem o posouzení a ne o kritiku.
Trošku mi uniká jaký je mezi tím rozdíl? Co jsi se teda chtěl dozvědět?
Miloš
Profil
Railbot
žádal jsem o posouzení a ne o kritiku
To je fakt perla, bylo by mi to uniklo. Přijímám tuto úžasnou formulaci do repertoáru; až si budu chtít něco nechat pochválit, jako když najdu ;-)
Petr Tichý
Profil
Máme tu druhou Aničku Dajdou :o)

"Já vím, že umím zpívat a žádná porota mě nepřesvědčí o opaku. Ubožáci."
habendorf
Profil
habendorf
Konstruktivně jsem žádal. Občas mě přijde že se sem chodí lidi pobavit a rejpat pro zábavu.


Nevím co se ti nelíbí. Vyjádřil jsem svůj názor a stojím si za ním.
Lexter
Profil
Tak nejsou to na začátky špatné kresby. Teď by ses měl zaměřit na detaily. A hlavně se pořádně podívat na nastavení štětců. vypadá to, jako bys vlasy kreslil poloměkkým kulatým.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0