Autor Zpráva
janavk
Profil
Prosím o vaše názory, co by pomohlo webu http://www.jakpodnikat.cz , aby působil lépe na inzerenty a zároveň pomohlo lidem, kteří jej používají. Vím, že mají být zvýrazněné aktuální rubriky, to už tam nepište.
Měsíček
Profil
barevně ho sladit a oživit více barvama ... šedá + bílá mě odpuzuje ..
AlešD
Profil
janavk

1. chválím, od loňských pokusů web výrazně dospěl, dokonalé informace

2. HTML kód:
- HTML kód je takový zvláštní, tagy velkými i malými písmeny, chybičky (ukončené DIV, které nejsou otevřeny atd., když už použiji tag BODY, je vhodné ho ukončit, dtto HTML), tohle bych opravil
- na stránce Daňová evidence je na konci nedopsaná poznámka "<!--", která potom vylézá v Opeře a FF v hlavičcce

3. design
- svěřil bych to nějakému grafikovi, v Brně je jich plno, určitě by to pomohlo
- divně na mě působí třísloupcový layout úvodní stránky a dvousloupcový dalších stran, pokusil bych se přehodit ty dva sloupce dalších stran (aby sloupec s menu byl na levo), ale nevím
- určitě bych zvětšil písmo, někde (v názvech sloupců menu) je to hodně drobné
- kladně hodnotím, že písmo lze zvětšovat i v IE, ale bylo by dobré čtenáři poskytnout větší písmo už v základu
- odkaz "Jak podnikat" v hlavičce bych podtrhl, nyní zjistit, že na to lze kliknout je trošku detektivní práce, nebo doplnit o ikonku říkající klikni zde

Jinak ovšem skvělé, držím palce a přeji obrovský úspěch.
Str4wberry
Profil
1) Celou stránku bych zarovnal na střed.
2) Písmo se mi zdá v některých oblastech (nadpisy postranních boxů) dost malé.
3) Box se souvisejícími stránkami (vpravo nahoře) by mohl být více zvýrazněn/zdůrazněn.
4) Ještě doplním, že k tomu zvýraznění aktivní položky v menu nahoře by se hodilo zvýrazňovat i ty související stránky (viz bod 3).
5) Dost postrádám odlišení již navštívené stránky.
6) Na stránce daňová evidence zpoza webu leze „<!--“ (je to v kódu navíc — na konci).

Jinak texty se mi jeví jako přehledné a dobře strukturované. Menší slabiny vidím v navigaci. Ke kódu bych měl pár připomínek, ale ty zde jsou, zdá se mi, nepodstatné.
janavk
Profil
Pro AlešD a Str4wbery
Díky za připomínky, <!-- jsem odstranila, Jak podnikat v hlavičce podtrhla. Ostatní chyby v kódu se budu snažit řešit - později.
svěřil bych to nějakému grafikovi O to se snažím, ale je to dost těžké najít někoho na takovýhle informační web, většina lidí dělá jednodušší věci s obrázkama.
divně na mě působí třísloupcový layout úvodní stránky a dvousloupcový dalších stran Ta hlavní stránka - jak to vyřešit, aby se tam tys informace vešly a byly trochu oddělené co do obsahu?
A další strany - vlevo bych mohla dát tak akorát hlavní menu, celý obsah menu se tam nevejde. Ale chtěla jsem vypíchnout související stránky - tady je silná inspirace jpw. Dobrému nápadu se nebráním.
Malé písmo v postranních boxech - z to zkusím zvětšit
Box se souvisejícími stránkami (vpravo nahoře) by mohl být více zvýrazněn/zdůrazněn. Zkusím

zvýraznění aktivní položky v menu nahoře by se hodilo zvýrazňovat i ty související stránky zkusím to taky řešit, spolu s tím ostatním zvýrazněním, to budu muset právě ale někoho zaúkolovat, ale zatím ty nabídky co mám jsou buď mimo nebo moc všeobecné
Pro AlešD a Str4wbery Ještě jednou díky.
janavk
Profil
Ještě Str4wbery Celou stránku bych zarovnal na střed To jsem jaksi nepochopila, jakože to mám trochu uhnuté doleva? A není to lepší, že se to spíš zobrazí i na starších monitorech, není tam tolik hluchého okraje?
Railbot
Profil
janavk
že se to spíš zobrazí i na starších monitorech
Monitor a rozlišení obrazovky jsou dvě různé věci.

Já bych rád dodal, že rozlišení 1024x768 je dnes zcela běžné a majoritní. Menší rozlišení, tedy 800x600, se pohybuje ve statistikách už jen u hranice několika málo procent. Osobně zastávám názor, že technologicky musí jít vývoj kupředu a ne stále dělat ústupky a blbosti kvůli hromádce lidí, kteří používají zastaralé "věci", pak musí počítat s nějakými nedostatky. Pořád lepší než kazit požitek většině.
chil_cz
Profil *
chybi mi tam logo a je to jakesi cele takove placate ... oddelil bych casti stranky bud graficky nebo barevne ... pak se uvidi co dal ;) jen tak dal a at se dari ja chil! :)
janavk
Profil
Děkuju za všechny připomínky, teď se na tom všem konečně budu snažit zapracovat.
matto
Profil *
cele mi to pride prilis blede
chyba mi tam grafika - ziadne obrazky nic, sice ma web informacnu hodnotu ale obrazky pritahuju uzivatela.
pismo v nadpisoch stlpcov na krajoch v sedom ramiku by som dal rovnake ako v menu

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0