Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
tak tady je moje stránka starlayout
delal jsem ji dneska sem ji delal od 11:00-do 14:00 a snazil jsem se
je to zati jen index.html ale chci slyset názor
Anonymní
Profil *
mmoje stránka jaksi mi blbne prihlaseni
none
Profil
jaksi mi to blbne
Acci
Profil
Kolikrát to tu budu stále, že stránka, která posílá MIME typ text/html nemůže být validní XHTML 1.1.
BTW: Hledal jsem nějakou stránku, která se hlasí k XHTML 1.1 a posílá správný MIME typ, tak jsem našel jenom tři
PetrK
Profil
Než se mě stránka otevře tak skoro vypiju kafe :-) A to mám dost rychlé připojení...
Tomik
Profil
To Acci:
Pokud vím, tak pouze weby dělané na Hulánově geniálním CMS :) - a těch je několik tisíc - údajně :)
Jinak já si teď tak yptlám CMS a to to snad taky bude umět :)

Jinak stránky jsou pěkné, zajímavé, příjemné barvy. Zatím je to polotovar, takže se nedá hodnotit nic jiného, ale načítačí se fakt docela pomalu.
none
Profil
nevim co mate proti nacitane me se to zdá dobrý.jestli máte nápad tak mi poradte jak skrátit domu načítání busu jen rád

Tady doba načítání
14.4K 18.58 seconds
28.8K 9.39 seconds
33.6K 8.08 seconds
56K 4.93 seconds
ISDN 128K 1.65 seconds
T1 1.44Mbps 0.33 seconds
Marty
Profil
IMHO je ta doba načítání docela v pohodě, ale asi by jsi ještě ušetřil správnou kompresí loga (18 000 bajtů).
none
Profil
18k/b podle me se to dá ale to logo je uz tak ve spatné kvalite
Tomik
Profil
To none: Ok ty časy jsou v poho, já jen že vždy otevřu nový tab ve FF (kdo zná ví) a u toho tabu se mi točí takový "ručičky" jako, že se stránka stále načítá a tak ten tab neotevírám dřív než se donačte a ta doba mi přišla nějaká delší, třeba to bylo reklamou na WZ. Nevím.
Tomik
Profil
Jinak 18kb není zas tak moc, je to rozumný a pokud máš nastavený kešování tak je to naprosto v klidu.
Marty
Profil
Po komprimaci ve PS víc jak poloviční úspora. Vzhledem k tomu, že to není nijak barevně náročný, tak proč to nevyužít...
none
Profil
Nový vysledky po komprimaci obrázku
14.4K 10.70 seconds
28.8K 5.45 seconds
33.6K 4.70 seconds
56K 2.90 seconds
ISDN 128K 1.03 seconds
T1 1.44Mbps 0.27 seconds
Diky Márty za komprimaci
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0