Autor Zpráva
vasekcv
Profil
pište názory na moje nové stránky http://fotovz.ic.cz
Gekon
Profil
Změnil bych <title>, menu asi nikomu nic neřekne.
Hover by se hodil i do bočního menu, které je mnohem výraznější než horizontální pod hlavičkou, která by mohla být z jednoho obrázku, ne dvaceti.
Na co tam je ten flash? Na ozdobu asi ne, spíše kazí již tak dost nevýrazný design.
U horizontálního menu bych ocenil alty, protože bez obrázků vůbec nevím, že tam nějaké menu je.
Soubory pojmenovávej malými písmeny (viz. fotovz.ic.cz/Html/Serials.htm) a nedělej v názvu mezery (viz. otovz.ic.cz/Html/odkazy new.htm).
Kód je prasečina, CSS ti nic neříká?
Mimochodem o čem ta stránka vlastně je?
vasekcv
Profil
Jinak máš pravdu, ve spoustu bodech s tebou souhlasím. HTML kód není moje silná stránka, mrzí mě že odsuzuješ vzhled stánek, nemyslím si že jsou zas až tak špatné. Jinak stránky byli původně jenom pro moje fotografie a postupem času jsem přidával věci které k focení vůbec nepatří. Jsou to věci které mám rád >> filmy, flash seriály, hlash hry, povídky Šimka a Grosmana a taky moje odkazy. Stránky nemají žádné poslání, články ale spíš jsou jenom pro zábavu a zabití času (kdyz zrovna není co dělat). Jsem zvědaví i na ostatní názory, co člověk to jinej názor. Ale stejně dík.
vertigo4
Profil
na první pohled vcelku ujde, však na ten druhý... dělat stránku tabulkou a používat například <font> mi příjde trochu mimo
a jak už bylo řečeno: přidat alty
Taps
Profil
vasekcv
1) chybí mi hover efekt u levého menu
2) stále stejný title
3) chybí klikací logo
4)zkus místo tabulky použít divy
Tomáš Smetka
Profil
Myslím si že vzhled je umělěcký (nemyslím to ironicky) když zapracuješ na html a předěláš to bude to pěkný :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0