« 1 2 »
Autor Zpráva
Jozefe
Profil *
ahojte vytvaram jeden projekt ... v ktorom vytvaram online hru chcem tam zatial urobyt portal o projektu kym online hra nebude hotovat prosim z hodnotte mi desingy

povedzte ktory je najlepsy a kritiku ... som za kazdu radu

a inac hladam niakeho grafika na tento projekt co bude vytvarat obrazky a ked bude ovladat aj css tak je to perfekt

Mafia Game Projekt

diky
RuleZZZ
Profil
tak teda nevim, proč tam máš 4 designy, když jsou všechny stejný... rada: vycentruj to...
Pavliq
Profil
Ehm, projekt pěknej, ale nech si to udělat od nějakého designera :) toto se moc lidem líbit nebude :P čau
Jozefe
Profil *
Pavliq
kdyby sem nakyho mnel :D:D ja programujem mam aj prekladatelov jedine co nemam je desingerou
Taps
Profil
Jozefe
Grafika opravdu nic moc
Jozefe
Profil *
Taps
uz sem to zmenil ted kritizujte

Nový design
Měsíček
Profil
zarovnej to na střed "prosím" :D
shaggy
Profil
omg, rovnaká chyba ako u tvojich prvých receptou - máš to posunuté doprava a vyskakuje mi to z okna prehliadača.

Namiesto zakladania x nových stránok urob jednu, ale poriadne.

A čo sa týka obsahu... chápem, že žiješ v Nemecku, takže ti slovenčina nejde, ale myslím že ani po nemecky sa dizajn nepíše ako desing, alebo to chce byť dresing?
Vitajte v novom desingu :D:D
tak to by som si to niako predstavoval jako ten desing
Jozefe
Profil *
shaggy
jj budem mat na slovencinu a cestinu kamosa


Měsíček

jak to pomoci css dam na stred mne to nejde delam jenom malo s css :D
Měsíček
Profil
buď pomocí position: relative; (popřípadě) absolute; a pak top: 250px; (250px od zhora) a left: 300px; (300px z leva) nebo margin: 0px auto; (to by mohlo pomoci Mozille) a myslím, že i text-align: center; (vycentruje vše na střed, pak je nutné dát znovu text-align:left, aby se písmo vrátilo do normálu) ... to jsou ty nejzákladnější věci .. samozřejmě, že tam nesmíš dávat takové hodnoty co jsem dal já ;)
Jozefe
Profil *
Měsíček

udelal sem to s procenty a myslim ze to ted je v strede co ty na to
Měsíček
Profil
stále na pravo (v IE7)
Jozefe
Profil *
jj pro IE udelam pak taky extra css
shaggy
Profil
jj budem mat na slovencinu a cestinu kamosa
to je pekné, ale stále to nevysvetluje to slovo "desing", aj po nemecky sa píše design, ak sa nemýlim, takže teraz to už nezvalíš na neznalosť sk/cz jazyka.

Viem, že do teba rýpem, ale keďže hľadáš grafika, tak na tebe zostáva len kód stránky a obsah stránky. Kód nie je žiadna výhra, tak už len ten obsah. A obsah je na veľmi zlej úrovni (pri všetkých tvojich stránkach), ak chceš niečo robiť, tak to musíš robiť poriadne.

Alebo ako vraví jedna veta (ktorá vznikla, keď slovenská polícia brala všetky serveri hostingu) - "ak nevieš, nefušuj".
ak neovládaš grafiku, nájdi si grafika.
ak nevieš dobre html, uč sa a zdokonaluj sa.
ak k tomu všetkému máš problémy s tvorbou obsahu - aký je teda tvoj prínos pre stránku?

edit: aj vo FF je to stále vpravo, myslím že si to nejak extra nezlepšil.
Jozefe
Profil *
shaggy

nie mas pravdu stale si to slovo menim vies ked rychlo pisem nemyslim na to

ok.ok budem sa lepsyt :D
Jozefe
Profil *
ale teraz to uz je :D
Iver
Profil *
Nevím, ten to css se blbě zobrazuje. Celou stránku mám posunutou vpravo. A to používám Operu.
Jozefe
Profil *
Iver
ted sem tam byl smojou operou a de jaky mas rozlyseni na tvym pc
Str4wberry
Profil
Odpovídám Jozefovi:
Není Ti trapné zkopírovat si logo z tohoto webu.

http://mafia.scorpions.cz/


http://www.downloadsuper.ic.cz/mafia_game_projekt/


___
Těď nevím, zda nejsou ty obrázky moc velké.
shaggy
Profil
Zase mi to vyskakuje vpravo, urob s tým niečo!
ted sem tam byl smojou operou a de jaky mas rozlyseni na tvym pc
A to chceš tvoriť stránky? Ja mám 1024x768 - najviac používané rozlíšenie v súčasnosti a ty si dovolíš tvoriť stránky len pre pár percent čo používa 1400 a vyššie (neviem na aké rozlíšenie si to optimalizoval)?

Zarovnať stránku na stred pri každom rozlíšení - to je tá najjednoduchšia vec, myslel som, že si to už zvládol (rovnaký problém si tu už mal), kým sa to nenaučíš, nerob nič iné ;-)
Jozefe
Profil *
shaggy
takpov edzako
Str4wberrynasiel som to ako freeobrazok :D
chil_cz
Profil
jozefe ... free obrazok? no to si delas srandu :)) tobe to pripada jak neaka neupravovana fotka? to jakoze kdyz najdes na templatemonster template tak to pouzijes? no pekna prace, bez se radsi vratit k lopate ... :-/
Jozefe
Profil *
chil_cz

nemusim ne fakt jako nevim kde sem ju ani nasel ale nestalh sem si ho znakyho webu je to jasni :D:D udelal ju kamos a dal mi ju tak se ho zeptam
Jozefe
Profil *
je to ted lepsy
shaggy
Profil
A čo sa zmenilo?
Obrázok stále ten istý, stále mi to vybieha z obrazovky... začni už niečo robiť, alebo ak nemáš záujem, tak sa nepýtaj čo je na tom zle.
Jozefe
Profil *
shaggy
teraz som to zmenil logo necham dokedy mi neuroby kamos nove ale preco to ptom nevybieha s obrazovky mne ja to nechapem viete je tazke nieco opravit co nevidite nie
Kentaur
Profil
Jozefe

1. Věta na úvodní straně: Hladám designera na obrázky ... tak sa hláste na jozefe11@azet.sk
Obecně na obrázky je spíš grafik ne?
hláste je psáno jakým jazykem?
proč neuděláš z toho e-mailu odkaz?

2. Title u loga je opravdu podivný.
Doporučuji, dát ho pryč a vyplnit alt.

3. Kurzivní nadpisy jsou opravdu špatný výběr.
Spíš je zkus zvětšit (nech je tučné).

4. Ty potřebuješ !DOCTYPE a ještě k tomu <html> ?
Dej to <html> pryč.

Závěrem:
Doporučím ti se na on-line hru vykašlat. Lidí, kteří jsou zaslepení iluzí výdělku z on-line hry a obdivu ze strany hráčů je hodně, nicméně těch, kteří opravdu něčeho dosáhli je opravdu málo.
Zamysli se nad tím, proč by zrovna tvá hra měla být oblíbená.
Jozefe
Profil *
Kentaur
nevim delam to pro zabavu aby sem na ni mnel zabavu ja a paar kamaradu a kdys se nekdo pripoji tak nech

ale ted sem ten design zmenil a premenil i text ale asi s chybama bude to delat zachvilku kamos
Jozefe
Profil *
co rikate na tenhle design

Mafia Game Projekt nový design

logo vymnenim ted ho delame :D
Jozefe
Profil *
alebo takto

design
« 1 2 »

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0