Autor Zpráva
LukeZzZ
Profil
http://netovky.info/truhlar/ - Adresa je pouze dočasná

Ahoj,

tak mám další web, který bych Vám rád ukázal. Chtěl bych slyšet Váše připomínky k designu a přístupnosti apod.
Nejvíce mě trápí barva pozadí. Co si myslíte o té co tam je teď a jestli se Vám nelíbí, vzneste pls návrh jaká by se Vám tam líbila.

Co se týká loga v hlavičce není to jejich logo pouze jsem tam dal nějaký obrázek, aby tam nebylo prázdné místo do doby než mi bude originální logo předáno.

Za připomínky děkuji.
Bubák
Profil
Viděl jsi to v něčem jiném, než ve Firefofu? Třeba IE6, IE7, Opera 9.2x?
wimstr
Profil
- nic nerikajici hlavicka
- grafika je docela stroha , nicmene plni svuj ucel...
- mozna by mnozni navstevnici take uvitali vice informaci o produktech a nejake te reference firmy
niCe
Profil
V IE6 je layout rozhozený, pozor na to :)

Dál podtrháváš text, který není odkazem, což se zpravidla nedělá. A kdesignu se nevyjádřím, protože tohle bych designem ani nenazýval. Víceméně ta tmavě modrá s "oranžovou" k sobě neladí, protože tahle kombinace je, minimálně podle mě, děsivá. Proč mají nadpisy jiný padding zleva než zbytek textu? Jediné co je na stránkách správě je klikací logo, jinak nemám co dodat.

niCe.
birma
Profil
Ve FireFoxu se mi to docela líbí, jenom místo tý modrý bych tam dala nějakou světle žlutou, nebo krémovou.
V IE to je děs běs
Tomáš Hanus
Profil
birma
V IE to je děs běs
v opeře taktéž
Chamurappi
Profil
Reaguji na LukeZzZe:
Příčinou nechtěného podtržení všeho textu v Explorerech a Operách je neuzavřená ukončovací značka.
vertigo4
Profil
co se týká samotné grafiky tak je to pěkné... nicméně použitelné na web to myslím není dle mého názoru
LukeZzZ
Profil
hned to opravím... vše bylo v pořádku, jen jsem tam pak dělal nějakou úpravu a omylem se mi to rozhodilo a už jsem to nekontroloval v OPEŘE a v IE... hned jdu na to... až to bude opravené napíši

Zatím díky.
LukeZzZ
Profil
Tak tedy postupně:

Viděl jsi to v něčem jiném, než ve Firefofu? Třeba IE6, IE7, Opera 9.2x?
Jo jen jsem potom udělal nekorektní úpravu, která v FF funguvala už jsem to znova netestoval teď už je to otestovaný na IE7, FF i OPEŘE.

nic nerikajici hlavicka
Hlavička prozatím čeká na konečnou podobu loga na které pracuje někdo jiný. Do hlavičky doplním informace podle obsahu textu, který bude v logu. Poté tedy bude říkat, že se jedná o "zakázkové truhlářství" a tak už to potom snad nebude nevypovídající o obsahu a snad to i trochu promění "strohou grafiku"

Proč mají nadpisy jiný padding zleva než zbytek textu?
Přišlo mi to jako lepší znázornění nadpisů. Myslíte si, že je to hodně špatné?

jenom místo tý modrý bych tam dala nějakou světle žlutou, nebo krémovou.
Díky za dobrý tip. Uvidíme jestli budou ještě jiné návrhy a poté to tedy zkusím a uvidíme. Původně jsem tam měl světle šedou, ale přišlo mi to poté docela nevýrazné a celé až příliš světlé. Proto jsem pro ukázku volil nějakou kontrastní barvu.

Příčinou nechtěného podtržení všeho textu v Explorerech a Operách je neuzavřená ukončovací značka
Opraveno... Nyní validní i podle českého validátoru a ne pouze toho na W3C.org

co se týká samotné grafiky tak je to pěkné... nicméně použitelné na web to myslím není dle mého názoru
Díky za pochválení grafiky. Co se týká použitelnosti teď už by to snad mělo být mnohem lepší.


Mockrát Vám všem děkuji za připomínky. Snad jsem tedy opravil většinu toho co jste mi zde řekli. Samozřejmě budu jen potěšen dalšími názory na celkový dojem ze stránek.
oogi
Profil
Na to, že chceš kritizovat přístupnost, by jsi to mohl mít aspoň trochu optimalizovaný pro zobrazení bez obrázků - text se bez nich velmi špatně čte, nehledě na to, že to nevypadá zrovna pěkně.
Grafika jednoduchá a účelná, ale nelíbí se mi použité fonty a ta dřevostruktura je poněkud kýčovitá - nahradil bych to jednotnou barvou a obohatil o nějakou kontrastní.
Barva pozadí se tam vůbec nehodí, chce to světlejší a decentnější odstín.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0