Autor Zpráva
dave777
Profil *
Po dlouhé dobe jsem zapl photoshop a chvilku jsem si hrál. Jak se vám to líbí.
S logy nemám moc zkušeností, ale docela mě to baví
Logo: http://www.david-pertl.xf.cz/dexter.jpg.
Nox
Profil
Jj, líbí určitě...sice jednoduché, ale technicky dobře zvládnuté
Miloš
Profil
Graficky dobrá práce.
Přesto ale – musí tam být ten stín ala „web 2.0“? Vždyť je to všude. Nešlo by nejít s módou, která beztak za čas odezní a po zrcadlení neštěkne ani pes? Něco opravdu neotřelého?
Tomáš Hanus
Profil
Souhlasím s Milošem. Když to tak vemu, tak na logu není nic zajimavého kromě toho otřelého odrazu.
breeta
Profil *
nápis je super stím stínem si nedělej hlavu logo může mít několik možností tak udělej jednu jednobarevnou bez stínu :-) ten list zkus někam do textu je to moc uhlazené a nikdo si to nezapamatuje - ale je to jenom můj názor.
Měsíček
Profil
možná bych změnil na jinačí font tento je sice zajímavý, ale jsou lepší.
tozi
Profil
Páči sa mi font :).Ten odraz, no preč s ním.Ak tam nieje tak je to o ničom ako bolo napísané.Skús dať dexter a pod to napr. svoje meno nejakým arialom alebo iným bežným fontom ktorý by bol dostatočne čitateľný.

Malá rada: radšej upusti od „web 2.0“ štýlu je to zatiaľ pekné ale už to začína byť opozerané.Len aby si neskostnateľ a nerobil už len web štýlu „web 2.0“.
Ludivitto
Profil
Podprůměrně logo. Standardní free font, standardní shape jako z Photoshopu. Jaký má vůbec význam čtyřlístek? To logo nic neříká. Jen "čtyřlístek Dexter" nebo to má být "Štístko Dexter" nebo co? Barevnost hrůzná. Žádný nápad.
Dranel
Profil
Je to trojlístek :D
Ludivitto
Profil
Tojlístek, čtyřlístek..whatever..
drasha
Profil
když přidu na stránku, tak to upoutá, ale až moc
Martin
Profil
Photoshop není ten správný nástroj na tvorbu loga.
vertigo4
Profil
co je to za font?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0