Autor Zpráva
SuE
Profil
prosím o kritiku stránek pro hru Hellgate London , Je to jen taková sbírka drbů, hra vyjde až příští rok. Do té doby budu muset sehnat nějaký redakční systém a forum :-)
mělo by to fungovat celé kromě sekce Články.
Tak prosím skoukněte vzhled a doporučte změny - dát tu hlavičku radši barevnou?
Nechat tu kudlu v menu? Nebo ji šoupnout nalevo?
Cokoliv, co se vám nezdá, prosím

Že to není validní, vím a řešit to budu až někdy, až bude design jakž takž hotový, já si tam vždycky při změnách udělám binec :-)
Co se týká layoutu, Plaváček jistě pozná, odkud vítr vane - díky :-)
Marty
Profil
- e-mail na spodu webu udělat jako odkaz
- jak máš ten obrázek v hlavní části vedle nadpisu nalevo (třeba vedle: O čem to je) tak bych trochu utlumil jeho kontrastní vliv na celou stránku, je příliš výrazný a do barevného ladění mi to příliš nazapadá
- moc se mi taky nelíbí hover v menu, trochu bych si s tím pohrál, to co tam teď máš, mi příjde takový laciný

jinak design se mi líbí
czech
Profil
Pekny, zajimavy
S Martym bych souhlasil s odkazem na ten mail + ten hover v sedy barve se mi moc nelibi.
Plaváček
Profil
Poslyš SuE, zkus si v IE zvětšit písmo a pak odstraň ten nepříjemnej bug, že ti obsah odskočí dolů. Jinak slušný :)
SuE
Profil
díky všem za připomínky.
ten obrázek u nadpisu jsem vyměnila za černý kříž, fakt tam ta zelená nebyla nic moc

mail předělám na odkaz postupně, jak budu dělat další změny , zatím jen na hlavní stránce. Vůbec mi to nedošlo, to je holt ten firefox, že zobrazuje linky z kde čeho :-)

s tím hover .. nic moc mě nanapadá, tak jsem to předělala na červenou, snad to bude lepší.

Plaváček: to bylo tím dlouhým řádkem - odkazem, zkrátila jsem to a snad to už je dobré. Budu si na to muset dávat pozor, dík.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0