Autor Zpráva
Kalby
Profil *
Moderátor DoubleThink: Přesunuto ze zaniklé kategorie Názor na můj Flash.

Co rikate na tuhle stranku, ja sem dostal grafiku a mel jsem to rozpohybovat, jinak neni to jeste dodelany, snad brzy bude co rikate?
katardesign
potom
Profil
pěkné, i když 1396 kb je docela dost
rkomoras
Profil
pěkný...
embee
Profil
Nooo zajimava stranka, na zdejsi pomery rozhodne. Celkem se mi libi, ale par veci mi tam nesedi.

layout
- nevim proc je v tomto pripade layout centrovany, dal by se krasne predelat na floating a stranka by tak ziskala vice prostoru

animace
- jsou trochu lajdacke. Trvaji zbytecne dlouho a nemaji ani easing, takze me osobne zacaly okamzite nudit

skript
- na prvni pohled jsem nasel jeden bug a to ten, ze kdyz se divam na nejake veci z portfolia, trva velice, velice, velice dlouho, nez se miniatury vyscrolluji uplne nahoru - uprimne receno se mi ani nechtelo cekat, az se tam dostanu :)

Jinak grafika je pekna, prijemna, odpovida designovemu studiu. Nicmene motiv neni nijak novy a dnes se da videt na kazde lepsi strance.
shaggy
Profil
Hrôza, preto nemám rád flash, používajú ho ľudia čo to nevedia.
Je to pomalé, totálne user-unfriendly...
embee
Profil
shaggy
chces snad tvrdit, ze nikdo, kdo dela ve flashi, ho neumi pouzivat? Jak odvazne :DD
shaggy
Profil
embee
veľmi vtipné, nechytajme sa tu za slovíčka... ale áno, chcem to povedať, táto stránka je toho príkladom ;-)
embee
Profil
shaggy
myslis ze tvurce reprezentuje vsechny flash designery? Ty jsi tak krasne naivni :D
shaggy
Profil
Hej, som naivný... celý ty :P
Nemyslím, že prezentuje všetkých flash dizajnérov, ale väčšina, ktorých práce vidím patrí do tejto skupiny.
embee
Profil
shaggy
zkus www.thefwa.com - at si rozsiris obzory :)
shaggy
Profil
Vieš, že som ten odkaz chcel dať aj ja, ale prišlo mi to zbytočné.
Lebo ty zjavne nechápeš, čo tu hovorím a je aj zbytočné niečo hovoriť. Tak to napíšem tvojou rečou - wow, ďakujem za stránku, nikdy som také úžasné weby vo flashi nevidel. Spokojný?
embee
Profil
shaggy
to byla nadsazka omg :D nicmene nemuzu vedet ze ten web znas co myslis? A pripadalo mi logicke, ze ho neznas, kdyz podle tebe vetsina flash webu je o nicem. Ja teda vetsinou sleduju weby prezentovane na thefwa.com, bestdesigns.com nebo treba newwebpick.com - to je pro me vetsina a weby prezentovane tam nejsou zase tak moc o nicem. Tolik na vysvetlenou ;)
shaggy
Profil
Nj, medzi ľudí, ktorých práce vidím som myslel tie, čo sa prezentujú tu, na jpw a s ktorými sa stretávam na sk/cz internete. Ich kvalita je veľmi zlá (priemerná až podpriemerná) a to robí zlé meno flashu. Nie som radikálny odporca, sú stránky na ktoré sa hodí a sú stránky ktoré sú naozaj úžasné (ako tie na thefwa), ale to je len horných pár percent.
Aby som však neodbiehal - ten pôvodný dizajn čo sem dal kalby je zlý, práve on by si mal pozrieť tieto stránky a inšpirovať sa.
embee
Profil
shaggy
Tak s tim samozrejme souhlasim - ale na druhou stranu jpw neni moc silna flash komunita... taky mozna proto, protoze spousta ortodoxnich webdesigneru tu flash popira jako neco z principu nefunknciho a nepouzitelneho (aspon jsem sledoval par flejmu a vsichni se do flasharu pousti). Rekl bych ze na flash.cz to je o neco lepsi. Ale vseobecne mas pravdu, mnoho kvalitnich ceskych flash stranek jsem taky nevidel :)
Kalby
Profil *
shaggy, tak ukaz nakej svuj "kvalitni" flash at se muzem priucit
shaggy
Profil
Kalby
nerobím vo flashi... a hlavne - hodnotíme teba alebo mňa? Ak neznesieš kritiku, nerob to ;-)
Kalby
Profil *
no ja nic nerikam vim ze to ma svy mouchy ale tak ty se tady tvaris jako nejvetsi znalec flashe a pak z tebe vypadne ze v nem ani nedelas
Gekon
Profil
Zkuste se soustředit na kritiku stránky, ne kritiku Flashe nebo Shaggyho.
GSWmartin
Profil
Kalby: Udelal bych tu animaci po nacteni stranky nejak jinak.. Jak ti blikaj ty zelene kosticky a pak jako ze se spoji prijde mi to takove lacne ostatni je celkem dobre. Jinak memu sepronu 2800+ pri te animaci dochazel dech docela se to sekalo. Zmenil bych jeste pozadi te html stranky (ta seda se mi tam moc nehodi) a pridal bych rolovani na kolecku...
kletely
Profil
Kalby
nožno by to chcelo aj niečo také že sa bude dať preskočiť tá dlhá animácia pred začiatkom
lebo nie každému sa chce pozerať to a strácať čas pozeraním

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0