Autor Zpráva
paulos etruska
Profil
Dobrý den,
prosil bych zhodnotit tento grafický návrh:
http://tvorbawww.paulosetruska.com/img/reference/pre.jpg
Děkuji.
Railbot
Profil
Bez nápadu a detailu, dobrá amatérská práce. Ta linka, co jede přes celý web ven bude na větším rozlišení vypadat hezky.
oogi
Profil
Šedý podklad se do hlavičky nehodí (použít by šla šedožlutá pod levým menu).
V levém menu nevhodný font.
Hlavní nadpis v obsahové části trochu zmenši a zarovnej doleva, možná by mu více slušel jiný font.
Celá obsahová část by mohla mít větší padding.

Do hlavičky by to chtělo dát něco souvisejícího se zaměřením společnosti a barevně to sladit se zbytkem.
Měsíček
Profil
Odpovídám [ Paulu Etruskovi ]:

Tento nápad si má myslím budocnost, ale změnil bych pár věcí, které se mi moc na tomto designu nezdají :

1.) V levém menu ty linky pod textem i text bych vycentroval, není pěkné když je to přilepené ke kraji.
2.) To podobné menu v pravé části bych zrušil úplně kvůli tomuhle :
2.1) Je nevzhledné a ruší.
2.2) Je zbytečné, protože podobné odkazy jsou již v levém menu.

Jinak jak jsem řekl kdyby jsi si pohrál ještě trochu s tím co jsem ti napsal v těch dvou bodech bude to fajn stránka.
paulos etruska
Profil
Railbot
Dík za názor.
oogi
Plánuji hlavičku předělat do firemních barev (červená, černá), jak jsem měl původně v plánu. Padding zvětším.
Měsíček
Ten papír v pravo není menu, ale seznam nabízených služeb, bude nahrazen něčím souvisejícím se zaměřením firmy.
paulos etruska
Profil
Značně jsem to předělal, podívejte se, prosím, na návrh č. 2. Co si o tom myslíte?
IkE Blaster
Profil
jooo to je o necem jinem :) osobne bych nedaval kulate zakonceni stranky, ale nevypada to zle. malicko si pohraj jeste s menu, asi bych odstranil napis a urcite pres celou sirku (bez mezery). pod tu odchliplou stranku bych dal spis sedou, asi i na pozadi, cerna se nehodi. jine pismo v menu, v photoshopu si zapni vyhlazovani pisma a urcite jinou nez tu zlutou. ale jinak chvalim, pekna prace oproti v1
Mistr
Profil
paulos etruska
podívejte se, prosím, na návrh č. 2. Co si o tom myslíte?
(1) Nezamlouvá se mi tečka za nadpisem Ofsetový tisk a sítotisk.
(2) Osobně se mi ani nezamlouvá ten symbol před položkou menu.
(3) Položku "menu" bych nevyhazoval z ostatních položek menu (odstranil bych ten oddělující bílý prostor).
paulos etruska
Profil
IkE Blaster
Kulaté zakončení stránky ponechám. Mezeru jsem odstranil, vypadá to lépe. O barvě hover efektu a barvě pozadí ještě popřemýšlím. Ale nechápu k čemu by mi bylo vyhlazování písma, když na webu vyhlazené nebude (samozřejmě kromě obrázků).
Mistr
Co se ti nezamlouvá na tečce? Jak vypadá nebo že tam je?

Děkuji za vaše názory.
IkE Blaster
Profil
oboji, do nadpisu se vetsinou nedava (k tecce)

vyhlazovani pisma ma cca 30% pocitacu (cleartype, driv jsem byl odpurce, ale na novym lcd mi to prijde o dost lepsi) a i tak se na webu to pismo vykresly o trochu jinak nez ve photoshopu. vlastni zkusenost ;)
Mistr
Profil
paulos etruska
Co se ti nezamlouvá na tečce?
Její přítomnost. Nedával bych ji tam.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0