Autor Zpráva
tylik
Profil *
http://darkclub.net

Ďakujem
Skratch
Profil
1) nelíbí se mi kurzor, proč tam nedáš normální?
2) zkus odstranit chyby
3) na můj vkus moc <meta> tagů
4) hrozný kód, mícháš interní a externí styl, layout děláš tabulkama i <div>ama
5) asi to stejně není tvůj kód co?
e
Profil *
1) stránka je akoby rozhádzaná, nemá celistvý design
2) mod re_write?
3) copyright 2oo8?
To mi padlo do oka za prvých 15 sekúnd, rozhodne stránka, na ktorej by som dlho nezostal.
Akacko
Profil
mimo jiné co zde uvedli Skratch a e mě vadí stránky na kterých je smícháno 2 a více jazyků. Je to slovenský web, tak proč tam máš anglické slova jako We have 9 guests online, Username....

edit: Chybí ti (nenašel jsem) odkaz, který mě vrátí na úvod (http://darkclub.net). Většinou se dává do headru -> klikací header. Ten tvůj akorát mění barvu při najetí myši. To některým lidem (i mě) hodně vadí.
shaggy
Profil
darkclub.net - očakával som nejaký zábavný podnik, proste klub kam chodia mladí ľudia v noci,
otvorím stránku a vidím "DarkClub.net" a nejakého mimozemšťana - moje očakávania sa teraz menia na niečo neisté, stále neviem čo mám čakať,
pozerám po stránke a... vidím tam ponuku hostingu, niečo o joomle, title stránky mi hovorí že som na "úvodnej stránke" (čiže nič informatívne)... nenadchol ma ten web. Nehovorím teraz o grafike a kóde, ale skôr o ucelenosti.
Tiež mám pocit, že je stránka rozhádzaná a hlavne neviem NA ČO JE DOBRÁ, nie je to z nej jasné. Ak chcem joomlu po česky, idem na joomlaportal.cz... táto stránka by ma proste nepritiahla.

//edit: keby Akacko nenapísal, že to je slovenský web tak si to ani nevšimnem :D aspoň vidíš, aké je to prehladné (zmiatol ma ten C4 hosting).
tylik
Profil *
Dakujem za komentare. Vacsinu som poopravil.

Ta slovencina zatial pre Joomla 1.5 nie je, tak som nemohol dat ziadnu. Toho mimozemstana riesim, nemam ine logo. Tak keby niekto bol ochotny nejake spravit. Dik.

Ak budete mat este napady, tak napiste...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0