Autor Zpráva
Kamzyk
Profil *
Protože nemám ve svém okolí nikoho, kdo by mi mohl pomoct dobrou radou, opravou či zlepšením, ráda bych tedy o ně poprosila vás. Děkuji a buďte shovívaví, jsou to mé první stránky, které jsem dávala dohromady díky tomuto webu.

http://www.lj80.unas.cz
Akacko
Profil
Kamzyk
kdybych měl hodnotit jako uživatel, který se jen přišel podívat tak bych hodnotil kladně. Design se mi docela líbí (barvy jsou docela sladěné, text se dá v pořádku přečíst)

když ale budu hodnotit ze stránky programátorské tak bych měl pár výtek:
1) není validni (některé errory může dělat ta reklama dole, za kterou nemůžeš)
2) chybí doctype
3) bylo by lepší hodit vzhled do css
4)věcí, které se různě točí, pohybují, blikají už nejsou „in“ (myslím ten točící se zavináč, kolem kterého je mimochodem modrý rameček)
5) tlačítka slouží pro odesílání formulářů, ne jako dkáz (tlačítko „zpět“)
Kamzyk
Profil
Akacko
Děkuji. Jsem ráda za pomoc, tak se pustím do oprav a pokusím se prokousat CCSem.
IkE Blaster
Profil
uprimne chtelo by to cele predelat odznovu. nejprve design ve photoshopu, okoukej ruzne elementy, predevsim prechody a stiny delaji hodne. pak usporodani prvku, samozrejme. imho z tohole zadny zazrak neudelas ;)
shaggy
Profil
Je to amatérsky web, to áno, ale... nie je to úplne zlé.
Ak odstrániš tie pohyblivé časti, zmeníš farbu odkazov (aj to modré orámovanie obrázkov-odkazov) a prípadne zmeníš typ písma (ale to už je na tebe), tak to môže byť dobré :-)

Kód nebudem hodnotiť, len si daj pozor na veľké chyby ako:
<td colspan="2" height"60"

chýba ti tam = za height
Mistr
Profil
Kamzyk
Doplním k názorům mých předhodnotitelů:
(1) Chválím klikací logo. Jen se obvykle dává vlevo, nikoliv vpravo, jak jej máš Ty.
(2) Proč máš na titulní stránce nad obrázkem Dnes je středa, 30. 1. 2008. a pod obrázkem Datum poslední aktualizace: 27.1.2008? Jde mi o ty mezery v datumu. Já bych mezeru za tečku dal vždy.
(3) Písmo je vůči barvě pozadí poměrně nekontrastní.
(4) Ve výpise posledních změn často podtrháváš za odkazem i následnou mezeru. Viz například Přidány nové fotografie do fotogalerie renovace Sekta
(5) Myslím, že za opravu by ve výpise posledních změn stála informace Přidán nový odkaz na kapelu Munzifai a odkazy s vašemi tipy na náhradní díly. Nebylo by lepší užít slůvko vašimi?
(6) Nepodtrhávej nic, co není odkazem. Jen tím mateš čtenáře. Mám teď na mysli text Pro Club Suzuki LJ 80 z titulní stránky.
(7) Chybou je neustále totožný titulek stránky (tag TITLE v části HEAD).
(8) U stránky http://www.lj80.unas.cz/akce/burza_mohelnice/burza_mohelnice.html si doplň čárku do věty Historická vozidla, která přijedou na výstavu, mají vstupné zdarma! Jedná se o větu vloženou.
(9) Proč je ve stránce http://www.lj80.unas.cz/clenove.html jinou barvou vyveden nadpis (Naši členové) než ve stránkách ostatních?
(10) Za tečkou má být mezera i v běžné větě. Proto si oprav na titulní stránce věty Máte-li nějaké připomínky či nápady ke zlepšení webu nebo postrádáte-li zde něco, napište nám nebo nechte vzkaz.Děkujeme.
Kamzyk
Profil
Děkuji za vaše připomínky a rady. Bohužel jsem si některých zbytečných chyb (mezery, čárky, ...) vůbec nevšimla. Pokusila jsem se pár věcí opravit a na zbytek se duševně připravuji. Jsem z těch pomalejších, takže s každou novou věcí svádim tvrdý boj.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0