Autor Zpráva
RadekR
Profil
Ahoj.
Prosím o ohodnocení mé stránky.Nešetřete mě.Snesu všechny připomínky, ale podotýkám berte v ptaz moje konečné vzdělání, vyučen v oboru zemědělském a rok narození 1959. V případě kritiky poraďte jak na to.
Dík www.hazmioil.cz
Měsíček
Profil
Kompletně předělat, vyvarovat se rámů a použít plnou sílu CSS. Mnoho štěstí.
jjv
Profil
Ježiš :-)

-technologie rámu se už nepoužívá, doporučil bych celý web přepsat do bezrámového layoutu, současný web je nepřehledný a úplně nepoužitelný

to je asi zatím všechno, co můžu poradit
Taps
Profil
RadekR
Kolegové mají naprostou pravdu...s takovým webem neuspěješ..nikde
panther
Profil
- červený text na modrém pozadí špatně čitelný
- metatag keywords, nevím jestli nemůže být jen jeden na stránce, ale každopádně by měl obsahovat nejhledanější fráze na webu a ne kilometr informací..
- udělej nějaké klikací logo
- i přes relativně vysoké rozlišení 1280*1024 (někteří používají 800*600 nebo jak to je - prostě menší) se mi zobrazuje ve FireFoxu hlavní sdělení stránky ve strašně malém proužku dole s obrovským skrolováním - zkus nějak zmenšit obsah nad tím
- nenašel jsem na stránce jediný nadpis - tagy h1 - h6
- pokud už píšeš stránku v XHTML, nepárové tagy musí být ukončeny /

o tabulkách se radši ani nezmiňuji, abych se neopakoval po Měsíčkovi a jjv.

Přeji hodně zdaru při úpravách/předělání stránek ;o)
koumi
Profil
Toliko rámů jsem tedy ještě asi neviděl...rozhodně tímto směrem to nejde...zkus to s CSS (to je jazyk, pomocí kterého uděláš daleko hezčí stránky) na jakpsatweb.cz. Hodně si o tom na těchto stránkách (JPW.CZ) přečti a doporučuji to nedělat přes rámy (tag <frame>) ale přes pozicování a <div>y....ale o tom si přečti. Neboj, ono to pujde, každý někdy začínal, ale obdivuji, že ses do něčeho jako tvorba webu při při údajích, které jsi poskytl vůbec pustil ;-)
tcladin
Profil
ahoj, je to opravdu ošklivé, možná ošklivější než to moje.
Prohlížení fotek stylem jedna apak se vrátit ...?
když zvětšuju celý se to rozesere
všechno je nějak statický a malej prostor uprostřed - asi obsah stránky - co se nemění, naskočí stránka jakoby odjinud
kódování se mi jaksi autom. nepřeplo

opera, linux, tak čus a koukni na jakpsatweb.cz nebo tak nějak hehe
dunky
Profil
Kurňa to jsem se lek!!!!!!!!!!
shaggy
Profil
dunky
tebe sa nepáči, ak niekoho objektívne skritizujem, ale tvoj "komentár" je pre tohto človeka naprosto zbytočný. Ja si totižto najprv prečítam, čo od nás chce (beriem ohľad aj na jeho vek a že mládež sa učí ľahšie ako my starší - to je fakt).

RadekR
To čo spomenuli kolegovia
+ ten meta tag keywords naozaj zmeň! toto čo tam je, je veľmi zlé!
+ farby sú veľmi výrazné a... vyzerajú ako z doby, kedy monitory zvládali iba 16 farieb. Skús napr. pixyho Generátor farebných schémat a tam si nájdi niečo lepšie
+ klik - to je dosť zaujímavý odkaz, vyvaruj sa niečoho takého, odkazy majú mať zmysluplný popis
+ niektoré obrázky zmenšuješ nastavením width a height cez html, čím sa deformujú (a sú zbytočne veľké), niektoré sú zmenšené (alebo zväčšené?) a veľmi nekvalitné.

Moja rada - skús sa poobzerať tu na fóre a možno nájdeš nejakého študenta, začínajúceho webdizajnéra, ktorý potrebuje referencie a urobí ti stránky zadarmo. Alebo môžete na nich pracovať spoločne, budete konzultovať a obaja sa tak niečo naučíte.
RadekR
Profil
shaggy díky za zastání.S tím studentíkem to není špatný nápad.Díky všem za názor,díky vám se rozhýbu a zkusím s tím něco udělat.Do meta tagu keywords dávám vše co mě napadne a souvisí s mazivama a mám cca 40-80 vstupů na strány deně.
shaggy
Profil
Ver mi, že tie slová čo dávaš do META keywords nemajú absoútne žiadny vplyv na návštevnosť. Skôr by som to považoval za takú menšiu zvrhlosť (to čo tam máš ty, viacnásobný metatag keywords a všetky tie slová). Ak by si ešte niečo také urobil aj v texte (že by si tam napr. vypísal množstvo kľúčových slov a nejak ich maskoval), tak sa môže ľahko stať že tvoju stránku budú vyhľadávače penalizovať.
panther
Profil
do metatagu keywords patří skutečně, jak název napovídá, klíčová slova. Čili něco unikátního většinou.
Jinak co se týče shaggyho návrhu, v případě zájmu z tvé strany ti rád pomůžu
RadekR
Profil
Díky za zájem o moje dotazy.Která slova se tedy zobrazují při zadání do vyhledávače, v metatagu keywords a nebo napsaná v textech na titulní straně a ostatních stránkách. Dík Radek
panther
Profil
Hlavní jsou nadpisy nejvyšších úrovní, tzn. h1 a h2, text v <title>, text na stránce, kde by se dané slovo mělo vyskytovat více než málo a vyplněním keywords rovněž nic nezkazíš (i když teď už nemá tento metatag takový význam jako dříve, spíše se bere v potaz skutečný obsah stránky) ;o)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0