Autor Zpráva
niki
Profil *
Tak jsem to totálně předělal. Ono to staré bylo striktně podle zákazníka. Ale když ten člověk uviděl, co si namyslel, tak změnil názor, zaplať pánbůh je světlá výjimka.
takže:
návrh 1
návrh 2
návrh 3
Omlouvám se, že jsem se v poslední diskuzi už neozval, ale bylo s tím hromada práce.
vertigo4
Profil
nevím, co přesně chceš... ale mně se líbí nejvíce první návrh, protože, modrá se hodí k oknům více, a potom když bych se teda měl rozhodovat mezi prvním a třetím, tak zvítězí první, kvůli tomu menu nalevo, což je pro mě více pohodlnější a zaběhlejší, než menu vpravo... jinak to vypadá dobře, až na to logo bych udělal jinak...
niki
Profil *
I am sorry.
Chtěl jsem přesně to co jsi udělal - hodnocení, takže díky ua čas.
Jinak logo není moje práce, je starý, aspoň pokud vím, asi jako egyptský pyramidy. Jinak souhlas být to na mě tak takhle určitě ne, ale je fakt že ta firma ho má zavedený...
S tém menu vlevo to bal takový pokus někde sem to tak uviděl na nějakých pár týdnů starých stránkách a líbilo se mi to a našel sem i pár argumentů pro i proti, takže mi příde, že to není samoúčelná hříčka.
Doufám že se tu neriozjede neplodná debata na téma menu vlevo vpravo :-).
Railbot
Profil
Menu vpravo je fajn. Kde má většina lidí kurzor myši, když si prohlíží web? Vpravo...
niki
Profil *
jj myslim si t o taky, ale můj názor by přece neměl být až tak směrodatný. Ovšem když o tom polemizují i jiní pak asi nejdu úplně špatně, tolik moje elementární úvaha.
Ale abych odbočil :-). K tomu designu, patrně nebylo myšleno logo, ale jeho umístění a mě to došlo až teď, nu něco s tím udělám, je fakt, že jsem byl taky rozpačitej, jako co s tím.
vertigo4
Profil
Menu vlevo je fajn. Kde má většina lidí kurzor myši, když si prohlíží web? Vlevo...
niki
Profil *
tak co třeba takhle?

návrh4

Vertigo4: Neprovokuj.
IkE Blaster
Profil
to uz ta 3 byla lepsi, ale stale to jsou jen designy. pripada ti to jako moderni design? Sry, ale me ne, porad mam pocit, ze to je z prelomu tisicileti
Ghosting
Profil
líbí návrh č. .2
niki
Profil *
Zatím díky.
Nešlo mi ani tak o to zda se to někomu líbi nebo ne, dycky se najde někdo komu líbi a někdo komu nelíbí...
De mi spis o to ze je tam spousta prvku, položek a povinných prvku, takže bych považoval za důležitou přehlednost a logičnost uspořádání, čitelnost, aby to neunavovalo oči, ale při tom všem aby user na první pohled pochopil, jo tady se dělaj okna a staví se tu nebo ne tady neni to co hledam.

Ghosting: taky se mi libi 2, ale myslím, že to poněkud nepasuje k logu. Samo osobě ano ale pokud už posuzujeme čistě vizuální stránku, pak je důležitý kontex tedy alespoň IMHO. A pak sem taky spíš za modrou barvu. Pokud už musím říct svůj názor.

IkE Blaster: Původně sem na tebe vůbec nechtěl reagovat, ale co to je a hodnoceni, už poprvé sem psal konstruktivní připominky, takže PROČ? ti to připadá zastaralé pokud se neumíš vyjádřit tak nic neříkej. Design se ti nemusí líbit, k tvým stránkám bych měl v tomhle ohledu taky výhrady a co? znamená to něco? Ne. Splňuje to účel? Pochopí návštěvník co mu stránky nabízejí? A když se rozhodne, že ho to zajímá, najde co ho zajímá? To jsou důležité otázky. Pokud ano osobně si myslím, že ano pak je to OK. Běžně nedávám jen designy, ale jak říkám tohle mi příde ohledně přehlednosti být oříšek.
vertigo4
Profil
niki
provokace? ale ne... jen se čirou náhodou můj názor liší od Railbotova....
niki
Profil *
ja vim asi tam mnel patrit este tenhle smajlik ;-)
niki
Profil *
ja vim asi tam mel patrit jeste tenhle smajlik ;-)
vertigo4
Profil
niki
u mě asi taky :D

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0