Autor Zpráva
curdto
Profil
http://smschat.over.cz/
Co myslíte? Ještě musím opravit pár chybek, jinak to funguje. Vím že je to šablona, ale prosím o zhodnocení nápadu a provedení. Děkuji.
Zdeněk Košťál
Profil
Nevím jestli jsem to správně pochopil - v čem spočívá ta výhoda posílat zprávy SMS místo pomocí formuláře?
Filips
Profil
Bez PC/Mobilu absolutně nepoužitelné, blbost.
Čvachta
Profil
Nechápu proč platit zbytečně :-) A taky by se mi nelíbilo mít telefonní číslo všude po internetu :)
Mike8748
Profil
curdto
- s tim telefonim cislem tam si dost koledujes o problemy
- aspon ten prijatej text zprazuj a smaz z toho to ZAMEK CHAT
- co takhle pouziti nejakych nicku? ZAMEK CHAT jmeno text.... ?
Dakart
Profil
curdto Fajn nápad. Čekal jsem, kdo s ním příjde jako první a hlavně to realizuje. Ty čísla jsou fakt asi trošku problém, ale jinak dobrý. Budu rád, když mě budeš informovat a dalším vývoji projektu. V případě zájmu a potřeby se budu rád účastnit.
shaggy
Profil
Neviem, či to bude fungovať tak ako to máš napísané, ale je dosť rozdiel medzi:
Cena SMS pro ČR je 3 Kč včetně DPH
a
Cena SMS pro Slovensko je 96 Sk s DPH

nemyslíš?
ninja
Profil
curdto: Proc myslis ze nekdo bude psat prispevek na mobilu a platit za SMS, kdyz chat bude pouze na webu? To je preci uplne ujete.

Pokud bych jako ucastnik chatu dostaval na mobil prispevky ostatnich, pak by to mozna melo smysl.
curdto
Profil
Přepracuji tedy jméno uživatele v chatu a ještě pár chybek. Zatím sem web pozastavil.
shaggy
Pro Slovensko je zde trochu problém, protože zprostředkovatel SMS má jen SMS pro Slovensko v hodnotě 96 SK. Věřm že se to v následujích dnech změní.

Také plánuji plugin, který si uživatel bdue moci vložit do svého webu a bude mu zobrazovat aktuální příspěvky v chatu a možnost chatovat přímo z uživatelova webu.
curdto
Profil
Tak už si uživatel může použít jakoukoliv přezdívku.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0