Autor Zpráva
Catch
Profil
Ahoj tak jsem konecne dodelal novy design pro mou css galerii www.cssgalerie.net jak se vam libi? Nove bezi galerie na kompletne vlastnim systemu :-)
Volda
Profil
Hezke pomlale a schazej mi tam odkazy na weby ktere se hodnoti
Catch
Profil
Volda: Nevim co myslis ale na dany web je vzdy odkazano z nahledu ;-)
Volda
Profil
Volda: Nevim co myslis ale na dany web je vzdy odkazano z nahledu ;-)
Ano ale vygeneruje se "orezane" okno.. co kdyz bych si chtel prohlednout plnohodnotne nejaky web??? Coz se stalo...
Catch
Profil
Volda: Vubec nerozumim :-D
shaggy
Profil
Ale ja mu rozumiem - keď klikneš na ten "náhľad" tak sa dostaneš na stránku s hodnotením webu. Ale nech pozerám, ako pozerám, nikde tam nevidím adresu toho webu, čiže si ho nemôžem pozrieť v skutočnosti (málokoho napadne opäť kliknúť na obrázok).
Catch
Profil
shaggy: Samozrejme ze muzes :-) opet klikni na nahled. :-)
Railbot
Profil
Catch
(málokoho napadne opäť kliknúť na obrázok)
...
Catch
Profil
Railbot: Jako je to uplne normalni model CSS galrii tak nevim :-D Pokusim se to udelat taky aby i nazev webu byl odkazem :-)
Railbot
Profil
Catch
Já ti jen odcitoval, co psal shaggy, protože ty jsi mu odpověděl tak, že jsi tuto část zřejmě nečetl. Já osobně námitky nemám. Možná by jen bylo dobré na tom detailu hodnocení webu dát pod náhled nějaký text signalizující přechod na ten konkrétní web. Nevím, popřemýšlej o tom.
Catch
Profil
Railbot: Jo, jo to v zavorce jsem prehledl :-) Jak ale rikam je to klasicky model tak me prekvapuje ze s tim ma jeste nekdo potize :-)
Ludivitto
Profil
Catch
Pěkný. U těchto galerií je stejně důležitá funkčnost, přehledost a hlavně aktualizovanost:) I tak, vadí mi tam jen to co jsem ti psal už jednou v blogu - ten prostřední prostor pro (eh) komentáře při prohlížení detailu webu. Trochu tam upadá ten design a do popředí se dostává pravý sloupec. Samozřejmě jen pokud je u detailu málo nebo žádný komentář (což se ovšem děje - zatím - docela často).
Catch
Profil
Ludivitto: Diky, diky snazil jsem se co to slo. :-) Co se tech komentaru tyce, tak doufam ze s novym designem prijde i chut vice hodnotit a komentovat :-) Tak snad tento prostor prazdny nebude. Co se aktualizaci ty ce tak budou probihat i nadale :-) Jen co tam dokopu ten archiv tak mam spoustu krasnych webu ktere cekaji na zarazeni ;-)
scrape
Profil
Pekna galeria, len par veci k zobrazeniu:
V IE sa mi cele horne menu s s vyhladavanim posunie smerom dolu.
A este drobnost, zislo by sa dat rovnaku sirku nahladom webou a tej liste pod nimy s poctom kometarov.
Catch
Profil
scrape: Dekuji jsem rad ze se libi. Chybky opravim ;-)
Čvachta
Profil
Vzhled se mi moc líbí. Akorát bych udělal větší mezeru mezi menu a obsahem.

PS: Když se tu lidi k vzhledu moc nevyjadřují, znamená to, že je pěkný :)
Catch
Profil
Čvachta: Dekuji moc, jsem rad ze se nova galerka libi. :-) Co se mezirky mezi obsahem a levim sloupcem tyce tak bude jeste o neco zvetsena ;-)
vitec
Profil
Nešlo by to udělat tak, že nadpis (název webu) by byl odkaz přímo na web a odkaz na náhled webu by směřoval na detail webu?
Catch
Profil
vitec: Urcite by to slo ale osobne mi to prijde zbytecne :-) Uvidime ;-)
mantisa
Profil
Catch

Dobrý den,

musím se přiznat, že na miniatuře to vypadlo lépe. Je to takové bez detailu, humpolácké. Pravý sloupec je příliš úzký. Místy nízký kontrast. V detailech webu uprav, prosím, IČO na IČ, nebo to radši smaž, je to zbytečné.

Toť mé letmé postřehy.
Catch
Profil
mantisa: Promin ale uprimne ti reknu ze tvuj nazor me vubec nezajima. Neres proc a td. proste to tak je.
mantisa
Profil
Catch

Já to řešit nebudu, protože to vím. Jsi hulvát a pokud Tě na to někdo upozorní, kopeš kolem sebe. Myslíš si, že Tvůj vkus je jediný spravný a pokud Ti někdo něco vytkne, tak napíšeš hloupý příspěvěk a hodíš za něj idiotského smajlíka.

Pardon za OT
vitec
Profil
Catch

Vysvětlení: mě třeba nezajímá hodnocení webu a komentáře dokud web nevidím 1:1 takže si vždycky napřed najedu přímo na web a když se mi líbí, tak až pak si jdu třeba přečíst komentáře a jdu hodnotit.
Catch
Profil
mantisa: Tvuj nazor me nezajima asi jsi to nepochopil. Tim spis tvuj nazor na me. Bud rad a plakat jdi do jine diskuse.

vitec: Jo, jo chapu proste jak jsi byl zvykli na stare galerce ;-) uz na tom delam, urcite nejaka varianta bude :-) Nejspis nadpis na podstranku a nahled na web :-)
Petrnson
Profil
Chtělo by to odkaz rovnou na prezentovaný web, moc mně nebaví klikat dvakrát. Jinak menu je psáno docela malým písmem, avšak vyhledávání je pravý opak. Možná by to chtělo udělat kompromis.
oogi
Profil
U náhledu hodnoceného webu mi přijde nešťastné spojení: Hodnoceni: 5.3 z 22 hodnocení - vypadá to dost divně... Rád bych za hodnocením viděl např. co je nejlepší hodnocení a to kolik lidí hodnotilo můžeš dát třeba pod to, myslím, že to bude srozumitelnější. Grafika jednoduchá, u hodnocení webů trochu nepřehledné díky podivně umístěným informacím o webech.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0