Autor Zpráva
dave777
Profil *
Ahojte.
Prosim o kritiku tohoto designu, ktery je urcen neco jako osobni stranky ocniho
lekare. Vsechny nazory vitany:-).
Adresa webu: http://www.david-pertl.xf.cz/pavelka/pavelka.html
ninja
Profil
Ocni lekar - vetsi pismo a line height.
Venca V
Profil
Ocni lekar - vetsi pismo a line height. - souhlas.
A i přesto, že je to stránka lékaře, a tudíž by měla být spíš konzervativní, tento návrh je... chcíplý, lepší slovo mě nenapadá. Neurazí, nenadchne - oživ to;-)
Mistr
Profil
dave777
(1) Zapracoval bych na kontrastu. Třeba patička se mi zdá velmi slabá.
(2) Doktorův (?) podpis je velmi nečitelný. Snad je to jen tím, že se jedná doslova o podpis, tedy o jakési osvěžení prezentace. Pokud by měl mít za úkol sdělit návštěvníkovi jméno lékaře, pak bych se přimlouval za jiný font.
(3) Názvy kapitol jsou již dané? Pokdu ano, pak nevidím příliš velký rozdíl mezi Sídlo a Kontakt.
(4) Jen k úvaze dávám, že mnoho lidí má očního lékaře spojeného s tabulí s řádky písmenek o různé velikosti. Nestálo by za úvahu tento motiv převést do návrhu prezentace?
shaggy
Profil
Bude to celé vo flashi? Lebo by som čakal, že stránky očného lekára budú prístupné aj zrakovo postihnutým ľuďom a flash nie je to najlepšie pre prístupný web.
Chcelo by to tiež trošku zapracovať na kontraste.
Romanticka
Profil
Nezapomeň, že když se jedná o očního lékaře, měl by si použít třeba kontrasty ;) Ten text se mě osobně blbě čte a trochu mi to vše splývá, ale rozhodně to není k zahození. Když to dotáhneš, bude to OK.
dave777
Profil *
Tak jsem si trochu pohral s citelnosti.
http://www.david-pertl.xf.cz/pavelka/pavelka.jpg
Madenio
Profil
Zvolil by som iny obrazok -> Tento evokuje to, ze ludia si od neho automaticky odnesu okuliare :) Skus tam vymysliet nieco ine. Nie je to len o tematickom obrazku, ale aby ten obrazok aj nieco hovoril.
shaggy
Profil
dave777
Už je to lepšie.
A tie okuliare mi nevadia, keď niekto povie "očný lekár" tak si predstavím okuliare. A ak by som nemal nič s očami, tak k nemu predsa nejdem :P
Millos
Profil
Takmer s nikym tu nesuhlasim, Dave ten design je vinikajuci, ten prvy je krajsi ale lepsi z pohladu citatelnosti kedze ma byt hlavne pre slabozrakych je druhy (nie kazdy vie ze si moze pomocou prehliadaca zvacsit pismo). A tie blbosti o vacsom kontraste nechaj tak, neides robit stranku pre deti do 7 rokov, vsetko je citatelne a zrejme.... pre doktora naozaj viborne riesenie
Millos
Profil
a to KAREL PAVELKA by som nechal urcite tak ako to bolo v prvom pripade
Madenio
Profil
Millos - aj tvoja gramatika je vynikajuca :) Get a life.
shaggy
Profil
Millos
neides robit stranku pre deti do 7 rokov
podľa tvojho pravopisu, ty máš bohaté skúsenosti so stránkami pre deti do sedem rokov, však? :-)

Čo myslíš, kto má väčší problém s kontrastom? Dieťa, ktorého zrak je úplne v poriadku, alebo človek po päťdesiatke, ktorý celý deň sedí v kancelárii pred počítačom a už horšie vidí?
Myslím, že odpoveď trafíš na prvýkrát.
muco
Profil *
Mne sa to paci je to fakt good

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0