Autor Zpráva
Pavlisko
Profil


Prosím o kritiku loga. Děkuji
Filips
Profil
Hmm.
Záleží k čemu to logo bude. Kdo ho bude využívat atd...
Pavlisko
Profil
Firma včelička :)
Logo na web a vizitky, atd...
armin
Profil
Pavlisko: ja nejsem grafik, ani se v oblasti navrhu nijak neangazuji, ale vsichni vime ze vcelky chodi na pyl. Takze bych volil zlutou a "oranzovehnedou" (barvu medu) - co se tyce barevneho provedeni. Jinak obrysy myslim hodne povedene...
Pavlisko
Profil
Barvy nerozhoduji :-/ Jsou dané.
Madenio
Profil
Budem mozno kriticky nakolko sa vo svete corporate identity a aj DTP pohybujem.

Sice neviem, cim sa firma Vcelicka zaobera, ale toto logo mi neevokuje nic.
Pre pouzitie v tlaci su 3D loga nevhodne...
Videl si uz niekedy letiet vcelu ako raketa? (tak ako v tom logu?)
Tie obluciky a trava su co?

Klasicke nic nehovoriace a nekomunikujuce logo. 1/10 za namahu.
Mistr
Profil
Madenio
Videl si uz niekedy letiet vcelu ako raketa? (tak ako v tom logu?)
Možná klesá. :-)

Ale je fakt, že včelička těžko poletí s vystrčeným žihadlem. Po užití žihadla by totiž, jak známo, zemřela. Nebo co má, Pavlisko, znamenat ten zobáček na zadečku, nejedná-li se o žihadlo?
Chamurappi
Profil
Reaguji na Mistra:
Po užití žihadla by totiž, jak známo, zemřela.
Jestli byla pilná, tak si mohla našetřit dost prostředků na transplantaci žihadla a může si dovolit provozovat adrenalinové sporty, jako je let střemhlav vzhůru, s vystrčeným nádobíčkem.

Reaguji na Pavliska:
Zruš všechny stíny a jiné prostorové efekty. Včeličku vodorovně převrať a otoč o 75° ve směru hodinových ručiček. Nápis ztučni a sjednoť písmo, pak zkus ta dvě „Č“ zvýraznit jinak, bude-li třeba (dva vyčnívající háčky možná stačí).
mantisa
Profil
Mistr

Po užití žihadla by totiž, jak známo, zemřela.

Mohla, ale nemusela. Každopádně vystrčit ho může, proč by ne. Například pokud včely bodají do vosy, která jim vnikla do úlu, mohou bodnout i několikrát, jelikož měkké tělo vosy jim dovolí žihadlo opět vytáhnout, háčky se v něm totiž neudrží.

Pavlisko
Docela hezké, ale nelíbí se mi použítí těch stínů, vypadá to jako špinavé a ta tráva uzavřená v tom oblouku, to je jako tráva pod pokličkou, ke které se včelka nemůže dostat a tak rychle letí pryč.
souki
Profil
Přátelé... Uvědomujete si rozdíl mezo fotkou a grafikou? Proč by mělo být logo žluté? To přece nezávisí na včele, ale na tom co má logo evokovat
koumi
Profil
Pavlisko
Mně se to moc líbí....To, že včelka letí vzhůru, tím se netrap. Tráva pod pokličkou?...tak se mi to nezdá, naopak je to hezký efekt.
Madenio
Profil
Mozno niektori nepochopili ze u loga sa nehodnoti len jeho vzhlad ale aj jeho pouzitelnost, to ako komunikuje a ako posobi na zakaznikov a taktiez aku corporate identity vytvara :)

Zastupca firmy Vcelicka - (Viete my mame na logu tu strmu vcelicku s travou a dva zvyraznene haciky) - LMAO
koumi
Profil
Srry, lidi, toto není obraz, na kterém by tráva "pod pokličkou" působil přecejenom divně, ale toto je LOGO, které má člověka upozornit. No, podle toho loga bych to rozhodně netipoval na spojitost s medem.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0