Autor Zpráva
Acci
Profil
Protože jste mi předchozí design webu celkem zkritizovali, zkusil jsem vytvořit nový a doufám, že i lepší. Předem díky za reakce.

http://arma2.acci.cz
Cikoo
Profil
Acci
1) chýbí mi tam hover v menu
2) odkaz na xzone bych nechal jen v pravim sloupci a nedával ho do hlavičky
3) "> - tohle do menu asi nepatří
Railbot
Profil
- hlavičku bych oživil například sceenshoty provedenými jako forografie
- h2 v obsahu bych obohatil o spodní padding 5px
- odkazy v menu bych dal zelenou barvou
- menu by bylo lepší rovné, nerozházené
- příspěvky v sekci novinky postrádají nějaké formátování
- stále stejný title
- obrázek "koupit hru" není uzavřený
- nějaký description by nebyl od věci

Celkově určitě lepší než minulá verze.
Nox
Profil
1) Dal bych obsahu větší padding, nejspíš i border
2) Vojáci jsou ve hře tak škaredí (hlavička) nebo to tady není až tak dobře udělané?
3) V opeře jsou šipky v seznamech výš než je střed řádku; dal bych mezi ně a text větší mezeru
4) Novinky - dal bych větší odstup jednotlivých článků, mezera mezi nadpisem a textem pod tím je pomalu větší
než mezera mezi koncem jednoho článku a nadpisu druhého

Menu je celkem pěkné (neříkám, že nesouhlasím s Railbotem, ikdyž mi to takto příliš nevadí)
Acci
Profil
"> - tohle do menu asi nepatří
Díky, dostalo se to tam nedopatřením.

chýbí mi tam hover v menu
Přemýšlel jsem na tím, ovšem nevymyslel jsem způsob, jak by měl vypadat a proto tam zatím není.

hlavičku bych oživil například sceenshoty provedenými jako forografie
To by možná vypadalo hezky, ovšem už se tam nikde nevlezou.

h2 v obsahu bych obohatil o spodní padding 5px
Co máš na mysli? IMHO h2 má dostatečný oddělen od textu. Nebo máš na mysli to podtržení?

odkazy v menu bych dal zelenou barvou
Zkoušel jsem to, ovšem nenašel jsem žádnou, která by tam pasovala.

menu by bylo lepší rovné, nerozházené
To by potom bylo moc fádní ;)

příspěvky v sekci novinky postrádají nějaké formátování
To je fakt, snažil jsem se to trochu opravit. Je to lepší?

stále stejný title
To není pravda, jen úvodní stránka a sekce Novinky měly stejný.


obrázek "koupit hru" není uzavřený
Díky, opraveno.

Dal bych obsahu větší padding, nejspíš i border
Padding jo, border asi ne.

Vojáci jsou ve hře tak škaredí (hlavička) nebo to tady není až tak dobře udělané?
Nevím, co se ti na nich nelíbí.
koumi
Profil
chýbí mi tam hover v menu
Přemýšlel jsem na tím, ovšem nevymyslel jsem způsob, jak by měl vypadat a proto tam zatím není.

Jemné stmavnutí z bílé na šedou by bohatě stačilo. Nebo jak máš písmena poškozená a rozmazaná, tak při hoveru je vyjasnit na rovné linie bez poškrábání. Myslím si, že by to bylo také originální.

hlavičku bych oživil například sceenshoty provedenými jako forografie
To by možná vypadalo hezky, ovšem už se tam nikde nevlezou.

Ta hlavička (logo) mi připadá velmi hezká...fakt bych na tom moc neměnil.

h2 v obsahu bych obohatil o spodní padding 5px
Co máš na mysli? IMHO h2 má dostatečný oddělen od textu. Nebo máš na mysli to podtržení?

Asi má namysli to podtržení. Jednak bych ho zmenšil a mírně posunul dolů (jak už bylo zmíněno).

menu by bylo lepší rovné, nerozházené
To by potom bylo moc fádní ;)

S tím, že by třo bylo moc "fádní", s tím bych nesouhlasil. Možná je teď až příliš rozházené, ale ne nijak tak, aby to kazilo dobrý dojem.

Koumi
Str4wberry
Profil
1) Obrázkové odrážky nenastavuj jako list-style-image pro <ul>, ale background pro <li> — měly by potom být na stejném místě ve všech prohlížečích.
2) Bez obrázků toho dost zmizelo.
3) Chybí tiskový styl.
4) Neuškodilo by přidat faviconu.
5) Na stránce Screenshoty vede odkaz next na Chybu 404.
6) Text „ArmA II“ v logu je nějaký špinavý (neplynulý přechod).
7) Zkusil bych si pohrát z pravým sloupkem — alespoň odlišit nadpisy.
8) V Exploreru 6 je stránka nepatrně širší.
9) Přihlášení k odběru aktualit by mohlo fungovat i bez JS. Navíc by mohlo vracet jen české hlášky.
Bubák
Profil
Grafické odrážky není vhodné dělat jako "list-style-image", protože je každý prohlížeč zobrazí trochu jinde. Vhodnější je použít "background".
Při vypnutých obrázcích nevidím menu, musím vypnout i CSS.
Chybějící hover odkazů už byl zmíněn.
Railbot
Profil
Acci
h2 v obsahu bych obohatil o spodní padding 5px
Co máš na mysli? IMHO h2 má dostatečný oddělen od textu. Nebo máš na mysli to podtržení?

Ano, padding kvůli odstrčení toho podrtžení. Nalepé na sebe se mi to nepozdává.

S tou hlavičkou jsem to myslel, tak, že ten voják šel do pryč. Také se mi příliš nelíbí.
Acci
Profil
Jemné stmavnutí z bílé na šedou by bohatě stačilo. Nebo jak máš písmena poškozená a rozmazaná, tak při hoveru je vyjasnit na rovné linie bez poškrábání. Myslím si, že by to bylo také originální.
Vyzkouším a uvidime, ovšem to vyjasnění toho písma asi nepůjde, protože takový font prostě neexistuje.

Asi má namysli to podtržení. Jednak bych ho zmenšil a mírně posunul dolů (jak už bylo zmíněno).
To se mi tam právě takhle líbí a asi to tak i nechám.

Obrázkové odrážky nenastavuj jako list-style-image pro <ul>, ale background pro <li> — měly by potom být na stejném místě ve všech prohlížečích.
To samozřejmě vím a znám, ovšem pokud použiji background vlevo a na střed bez opakování, tak při víceřádkových položkách seznamu se odrážka umístí uprostřed těchto řádků a ne na prostředek prvního řádku, což není pěkné a zhoršuje to přehlednost.

Bez obrázků toho dost zmizelo.
To je bohužel nutné, udělat jinak by to snad ani nešlo. Navíc nepočítám, že moc lidí si to bude prohlížet bez obrázků.

Chybí tiskový styl.
Kdo by tisknul stránky o hrách...

Neuškodilo by přidat faviconu.
Vím, budu muset nějakou vhodnou najít nebo vytvořit.

Na stránce Screenshoty vede odkaz next na Chybu 404.
Nemáš si vypínat JavaScript ;). Ale uznávám, nemělo to tam co dělat.

Text „ArmA II“ v logu je nějaký špinavý (neplynulý přechod).
Bohužel důsledek vysoké JPEG komperese, s lepší kvalitou by byla hlavička už neúnosně velká.

Zkusil bych si pohrát z pravým sloupkem — alespoň odlišit nadpisy.
Zkusím a uvidím, co z toho vzejde.

V Exploreru 6 je stránka nepatrně širší.
Díky, chybka, opraveno.

Přihlášení k odběru aktualit by mohlo fungovat i bez JS. Navíc by mohlo vracet jen české hlášky.
Je to plugin pro WP, který se mi nechce moc předělávat, na tu lokalizaci se podívám.

S tou hlavičkou jsem to myslel, tak, že ten voják šel do pryč. Také se mi příliš nelíbí.
Ten tam zůstane, hrál jsem si s ním dost dlouhou dobu na to, abych ho jen tak vyhodil.

Díky všem se vaše názory a nápady.
Bubák
Profil
pokud použiji background vlevo a na střed bez opakování, tak při víceřádkových položkách seznamu se odrážka umístí uprostřed těchto řádků a ne na prostředek prvního řádku

Někdo tě nutí použít left center?
background:transparent url(images/li.png) no-repeat 0 0.3em;
Acci
Profil
Bubák
Díky, na [i]emka[i] jsem zapomněl, sice to taky není úplná náhrada list-style-image (například se to rozpadne při zvětšování písma), ale takhle je už dost dobře použitelná.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0