Autor Zpráva
Skogen
Profil *
Zhodnoťte prosím stránky www.italie-kalabrie.wz.cz, především „uživatelskou přívětivost“ a informační hodnotu. Chybí něco, anebo naopak přebývá? Za názory děkuji.
Měsíček
Profil
Takové kostrbaté spíše mne to odláká než abych si něco přečetl .. možná bych nedělal tolik barev jak se to slije tak to opravdu není nic pěkného ani příjemného.
Skogen
Profil *
Pro Měsíček,
mno, má to být o barvách léta a uvolněných pocitech, žádná firemní konformita... Díky, zamyslím se nad tím.
Railbot
Profil
Proč tak úzké? Místa pro samotný obsah je minimum, blbě se to čte takové krátké řádky, člověk musí stále očima lítat na další řádky.
Skogen
Profil *
Pro Railbot,

široké sloupce se na PC nečtou lépe než užší ;o) možná jsem to ale opravdu přehnal.
panhuhu
Profil
Skogen
myslím, že toto railbotovi připomínat nemusíš :). Poměr délka řádku/velikost písma je opravdu tristní.
Skogen
Profil *
Panhuhu,

o Railbotovi nic nevím, ale pokud je expertem, pak jsem vděčný, že pohledem zavadil :o)

Jaký je v tomto případě ideální poměr délky řádku a velikosti fontu? Dík.
Skogen
Profil *
Teď jsem si uvědomil, že v MSIE to písmo opravdu není pohledné. Asi dělám chybu, když to píšu v Opeře a koukám na to v Opeře, která zobrauje obdobně jako rozšířenější Firefox - a ten nejrozšířenější prohlížeč nelogicky zanedbávám... Takže by možná stálo za to pro MSIE font zmenšit...
Railbot
Profil
Skogen
V tomto případě je pruh pro obsah až příliš úzký. Text bych zmenšil v přepočtu na takových 15, lépe 14px místo stávajících 16.
Skogen
Profil *
Railbot, dobře, dám na radu zkušenějšího a upravím to. Děkuju.
oogi
Profil
Na amatérský web to není špatné, ale jak už bylo řečeno je třeba zmenšit text v těle, dále bych tento text více odsadli od modrošedých sloupců na levo i na pravo a tyto sloupce bych udělal méně kontrastnější barvou vůči bílé.
Text v patičce a u fotek v levém sloupci má příliš malý kontrast.
vertigo4
Profil
Skogen
1) to pozadí mohlo být lepší... tohle vypadá jako prach, kterej mám na stole :D
2) ta zelená se mi moc nelíbí, zvolil bych jiný odstín
3) odkazy v menu bych nepodtrhával, celkově se mi menu nelíbí (někdy je méně více)
4) na co to počítadlo?
5) text opravdu zmenši, šířka mi nepřipadá malá, ale písmo velké
6) jinak se mi líbí nápad s tím filmem nalevo, kde se střídají obrázky
Skogen
Profil *
Oogi, děkuju za komentář. Nižší kontrast v patičce a pod náhledy fotek je zvolen záměrně - opak odváděl pozornost od primárního textu. Nad odsazením zapřemýšlím. Do změny pestřejších barev se mi moc nechce, ale jsem si vědom, že už nějakou dobu frčí minimalistický design v pastelových odstínech.
Skogen
Profil *
Vertigo4-
1) ;o))
2) olivová má mít symboliku.. Je ale znát, že barvy se nelíbí vícero z vás. Mhm
3) odkazy v menu po zvážení podtržené nechám, menu jsem pro MSIE trochu doladil, mělo by teď působit o chlup líp
4) počítadlo je trochu zbytečné - ale nebliká ;o))
5) stalo se...

Dík všem za podněty.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0