Autor Zpráva
machu
Profil
ahoj zase ja. Ted neco z jineho soudku http://www.likecold.ic.cz/index2.php
kašparov
Profil
Začal bych hned u nepřehlednosti menu at netradyčne na středu není samo o sobě špatný nápad, ale v použitých barvách je nevírazné (nevím jak a k čemu slouží to nad menu CAT a to níže)

- jednoznačne je lepš černé pozadí
- špatně čitelný text
- celé se mi to zdá dost rozmazané (okraje layoutu atd...)
vertigo4
Profil
machu
je to lepší než to minulé... to určitě, ale například ty zaoblené, zvýrazněné okraje například u toho cat a HOME O WEBU KONTAKT mi tam nějak nesedí... zkus to zjednudšit, co třeba udělat poprůsvitný obdélník... celé je to namačkané napravo a nalevo je zbytečně místo

ty stopy bych udělal třeba levá, o trochu výš pravá... víš jako za chůze... takhle jsou vedel sebe... mno nevm

pohrál bych si trochu s textem... a zejména těmi nadpsi, nějak je odlišil...

jinak zkoušej dál, mixuj a neboj se experimentům... zkus si třeba udělat několik verzí, s pozměněnými barvami atd a pak se rozhoduj, která se ti zdá lepší...

P.S. co to je za oranžové čáry po stranách kočky? ;)
vertigo4
Profil
jo a jinak já viděl obě verze stejně... černé i bílé pozadí bylo vždycky černé ;)))
machu
Profil
:D no ty čáry měly tvořit s tím slouipcem uprostřed takovou osu celeho webu a měla to byt druha věc která zaujme. Ta kočka měla byt hlavní námět na který se oko podíve jako první. Menu uprostřed se mi zdá jako pro takovýto druh webu asi nejlepší už mě nebaví kopírovat levá nebo pravá strana . Ten sloupec uprostřed vedle kočky ma 3 významy jednak slouží nahoře jako menu což jsem si všimnul že je dneska moderní a nad tím menu jsem oddělil rámeček a napsal tak cat jako takový nadpis ,, takové vlasy jakoby ,, dale je tam druhe menu ktere už slouží na jednotlivé témata a pak jsem využil to spodní místo na menší patku, která u tohoto druhu webu stačí. Jo se týká písma :D no radši bych pomlčel fakt to teda neni nic extra. Okraje už takové dělat nebudu fakt je to lepší když je to ostré. Co se týká místa nalevo :D zajimavé dost dobrý optický klam. Stopy ja chtěl udělat kože kočka sedí. Moc dík za komentaře aspon jsem už malinko nahledl do světa grafiky tam to před tím byly fakt břečky
Medvídek
Profil *
Jednoznačně černé :) lepší čitelnost a šetříš tímenergii :)
Dranel
Profil
Medvídek
...a šetříš tímenergii
To jsem nepobral...

machu
Akorát ta kočička v headeru mě rozptyluje.. pořád se jí musím dívat do očí a nemůžu vklidu číst.
Jo jinak Untitled Document (chybí ti titulek)
vertigo4
Profil
Dranel
Jo jinak Untitled Document (chybí ti titulek)
a to něčemu vadí? vždyť je to jen grafika

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0