Autor Zpráva
Lexter
Profil
http://www.king-tutorials.cz/data/navrhy-webu/m-d/

Tak bych poprosil o kritiku. Stránka bude sloužit k przentaci tvorby mé mamky, ukázkám z knih a sbírek, které nyní vycházejí.
Adam Zábranský
Profil
mě se to líbí, možná bych zvětšil odkazy Úvod a Kategore článků. Také bych možná dal kategorie článků hned na tu úvodní stánku.
Měsíček
Profil
Dobrý :) jak jinak Lexi :))
Railbot
Profil
Pěkný. Ale když už tam cpeš sponky, tak by bylo dobrý se nad tim taky zamyslet. To logo přicvaknutý dole...jak by se to asi dalo udělat, když je to tak daleko od okraje a jak by ten kus (vizitky) tim asi držel? Nijak. Bez toho, jen jako pohozené papíry, by to bylo o dost lepší.
Lexter
Profil
Díky za kritiku, nějaké drobnosti tedy ještě opravím ;).

Měsíček
Kdepak, já umím především balast :D.
mantisa
Profil
Ahoj, pěkné, ale ou ou, to malé písmo...

A jak říkal Railbot, sponky také neodpovídají realitě. Dolní sponky bych zrušil a dal bych jednu pouze do horního levého nebo pravého roku a tu vizitky bych "nešpendlil" vůbec.
Miloš
Profil
Je to příliš uzounké.
V zásadě nemám nic proti tomu, když se myslí na lidi s rozlišením 800×600, ale 660px je trochu málo. Zaprvé – aby se tam něco vešlo to vyžaduje menší písmenka (tahle jsou opravdu hodně maličká) a zadruhé taková nudle ve vyšších rozlišeních není nic moc – ani to nemusí být na širokoúhlém monitoru; já mám 1360×1024 a toho prostoru po stranách je na můj vkus nadbytečně.
Buď přidej 100px (to se do šířky 800 pořád ještě vejde), nebo – až to budeš kódovat, udělej min- a max-width s nějakými rozumnými hodnotami.
jjv
Profil
A co ten průhledný png? V msie nefunguje :)
Lexter
Profil
jjv
Bude ;). Na http://litera.king-tutorials.cz/litera/index.php to už dávám pomalu do kupy.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Railbota:
jak by se to asi dalo udělat
Sešívačkou.

Reaguji na Lextera:
Malá šířka by mi nevadila, protože tam máš jen jeden sloupec textu. Zvětšit výchozí velikost písma bys ale mohl.
Co to vlastně má představovat? Blok? Nebo jen shluk papírů na kusu čehosi? Na můj vkus je to až příliš minimalistické, vypadá to jako polotovar.
Lexter
Profil
Chamurappi
Jen bloček, nechci to nijak dramatizovat. Že je to minimalistické mi nevadí ba spíš vyhovuje a i mamce, takže... :)
Lexter
Profil
Ale nějakou drobnou grafiku do hlavičky bych dodělat mohl.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0