Autor Zpráva
Jirka
Profil
Ahoj, prosím o konstruktivní návrhy a připomínky - www.online-sport.cz - Sportovní potřeby. Děkuji.
mucko
Profil
Pekne spracovana stranka, len hore v headeri ti to v mozille nejak blbne, mozno ne ale ja som na linuxe a tu su ine fonty :D.. Inac celkom v poho. Ale miestami nie necitatelny text ale malo kontrastny na pozadi.
Nox
Profil
Graficky to není špatně, ale strašně chaotické, ani po mnoha vteřinách se mi tam nejde zorientovat, navíc jestli je to úvodní stránka, tak je toho tam fakt hodně

Malý kontrast mezi žlutým pozadím a bílým menu, když je zubatý okraj toho žlutýho bloku, mohly by být zubatý i okraje těch modrých prvků...
vertigo4
Profil
Jirka
hodně nepřehledné menu... a k tomu ta kurziva...
ninja
Profil
Pridavam se k nazoru pekne, ale hodne neprehledne.
Mr Battle Beetle
Profil
Jirka
Já se také připojuji k názoru: Pěkné, ale chaotické. Víc graficky (barevně, opticky, či jinak) ty bloky na reklamu, přihlášení, kontakt a hlavně zvýrazni menu.
oogi
Profil
Pěkná hlavička, ale zbytek stránky z toho udělá nesourodou změť informací - opravdu tam tolik informací musí být?
Tmavě modrá barva pod písmem u sekcí je zajímavá, ale vytváří silný kontrast, což způsoboje špatnou čitelnost textu.
Při zvětšení textu se překrývají textové bloky, pod patičkou začne ubývat pozadí.
Vladosik
Profil
Jirka
Pěkné, ale docela na stránce bloudím.
btw. Tak tohle je teď na stránce odkud jsem bral odkazy na fotbalová utkání:-( Původní obsah byl lepší...
Kamil V
Profil
těch 9 modrých čtverců v hlavičce bych "rozřezal" 1pixelovou mezerou, ať se tolik nespojují

úvodní stránka je enormně dlouhou nudlí

EDIT: kurzíva mně v menu nevadí, pokud je dodělaná stylama a nenarušuje tak sémantičnost kódu, naopak je kurzíva u sportovního webu zajímavou myšlenkou, mám s ní asociaci na nakloněného sportovce (jak utíká)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0