Autor Zpráva
Watchick
Profil *
Adresa webu: http://travian.nanic.cz/
Dobry den,
jsem průměrný trvůrce stránek a podprůměrný php programátor, takže jsem se specializoval na funkčnost, ale ne na bezpečnost, proto bych vás, zkušené rád požádal o ozkoušení bezpečnosti webu. Tímto předem děkuji, že mi budou odpovídat poze zkušení uživatelé...
Jinak tento web se týká známe internetové on-line hry travian (toto je programk, který dává do tabulky armádu všech hráčů v jedné skupině (alianci) na serveru)
Předem upozorňuji že šablona je stažená z oswd.org!
jinak veškeré připomínky a rady na rozšíření, či upravení přivítám, děkuji Vojtěch Bašta

Pro přístup:
vše je podmíněné registrací, proto, abych vám usnadnil tuto práci, tak admin (uživatel se všemy právy):
s oprávěným přístupem jako "Site admin"
jméno: zkusadmin
heslo: zkus

podřadnější uživatelé:
s oprávěným přístupem jako "Nevidí"
jméno:zk1
heslo:asd

s oprávěným přístupem jako "Vidí"
jméno:zk2
heslo:asd

s oprávěným přístupem jako "Moderátor"
jméno:zk3
heslo:asd

s oprávěným přístupem jako "Admin"
jméno:zk4
heslo:asd

s oprávěným přístupem jako "Site admin"
jméno:zk5
heslo:asd

Více o oprávnění je na FAQ:
http://www.travian.nanic.cz/help.php?id=9

jinak předem děkuji za vaši ochotu...
machu
Profil
:D co to jako má byt vůbec co i s mojim nadprumernym iq nechapu
Watchick
Profil *
nenutim te, aby jsi hral ******* :-) ale pokud neznas ani zaklady, tak je to priznavam asi opravdu trochu matoucí.
krátká specifikace:
tahle hra je o tom, ze se hraje v imaginarnim svete, kazdy si stavi svou vesnici, dobyva a stavi dalsi a buduje vojsko a vojsko kosí jiným, a ve hře jsou "aliance" což jsou skupiny lidí, které hrají po určitou dobu (někdy až dokonce) serveru a aby velitelé aliancí měli přehled, jaké vojsko kdo z hráčů má, tak proto je tenhle přehled, který dá všechny údaje do tabulky...

Jinak mi jde hlavně o injekci kódu do GET (to je to jedine, o cem vím, že jde probořit bezpečnost celkem hladce...) jinak o čemkoliv jiném víte, tak to prosím zkuste, Díky všem, kteří si udělají čas

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0